Domantas Sabonis pirmose draugiškose Indianos „Pacers“ rungtynėse atliko dvigubą dublį, tačiau dvikovą baigė su praskelta galva.

Nate‘o McMillano auklėtiniai po pratęsimo Mumbajuje 132:131 palaužė Sakramento „Kings“ krepšininkus.

Lietuviui pirmajame kėlinyje galva buvo praskelta po kontakto su varžovu. Jis trumpam buvo nuvestas iki atsarginių žaidėjų suolelio, o po to tęsė rungtynes.

Per 31 minutę aukštaūgis pelnė 21 tašką (8/13 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą ir 4 kartus suklydo bei kartą prasižengė.

Jis pratęsime likus žaisti 17 sekundžių dvitaškiu didino „Pacers“ pranašumą iki trijų taškų.

„Pacers“ komanda labai trumpai pirmavo tik pirmajame kėlinyje. Po to ji atsiliko praktiškai visą pagrindinį laiką, kol T.J.Warrenas ketvirtojo kėlinio pabaigoje tritaškiu išplėšė pratęsimą.

Tai buvo pirmosios NBA komandų rungtynės Indijoje. Šios ekipos dar kartą susitiks savaitgalį.