Italijos pietuose esančiame Muro Leccese lenktynių žiede tarptautinės pasaulio kartingų lenktynių serijos (WSK International Series CIK-FIA) trečiąjį etapą laimėjo daugkartinis Lietuvos čempionas šešiolikmetis Kazimieras Vasiliauskas.

Tai buvo pirmoji Lietuvos sportininko pergalė tokiose prestižinėse varžybose.

Kiekviename šios serijos varžybų etape rengiama po du finalinius važiavimus. Pirmajame K. Vasiliauskas finišavo antras, o antrajame tapo nugalėtoju.

Sekmadienio lenktynėse pelnęs 40 taškų, K. Vasiliauskas tapo ne tik varžybų nugalėtoju, bet ir dabar užima antrąją vietą "WSK International Series CIK-FIA" pirmenybėse. Lietuvio sąskaitoje po trijų etapų - 80 taškų.

Pirmenybių lyderio poziciją su 125 taškais išsaugojo pasaulio čempionas belgas Jonathanas Thononas, kuris iki šiol dar nebuvo praradęs nė vieno taško.

K. Vasiliauskas vairuoja greičiausiąjį, kur netaikomi amžiaus apribojimai, KZ2 (buvusi ICC klasė) kartą ir atstovauja dukterinei gamyklinei "CRG Karting" komandai.

Be to, K. Vasiliauskas dalyvauja ir Italijos nacionaliniame kartingų čempionate (Italiana International Karting 2007 Open Masters), kuris prilyginamas pasaulio čempionatui, bei Europos kartingo pirmenybėse. Jose lietuvis po įvykusių pirmojo etapo varžybų kol kas užima ketvirtąją vietą.