„Manchester United“ UEFA Europos lygos išvykos rungtynes su „AZ Alkmaar“ futbolininkais baigė nulinėmis lygiosiomis 0:0. Šiame susitikime dirbo teisėjų brigada iš Lietuvos. Gediminui Mažeikai talkino Vytautas Šimkus, Vytenis Kazlauskas ir Robertas Valikonis.

„AZ Alkmaar“ jau 11-ąją minutę surengtos atakos metu nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Baudos aikštelėje atsidūręs Masonas Greenwoodas 30-ąją minute atliko pavojingą smūgį, tačiau gynėjas sėkmingai blokavo kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs.

Brandonas Williamsas antrojo kėlinio pradžioje ranka lietė kamuolį. Visgi teisėjas atsisakė skirti vienuolikos metrų baudinį.

Owenas Wijndalas 71-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Davidas De Gea sėkmingai atrėmė kamuolį.

Oussama Idrissi vos po penkių minučių atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Jesse Lingardas, pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo greta virpsto.