Pergalingai naują Eurolygos sezoną pradėjo Atėnų „Panathinaikos“ (1/0) komanda, kuri namuose 87:82 (14:17, 23:18, 29:18, 21:29) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (0/1), kuri į stipriausią klubinį turnyrą grįžo po metų pertraukos.

Serbai geriau pradėjo rungtynes, o šeimininkai į priekį išsiveržė tik antrojo kėlinio pradžioje po spurto 10:0, leidusio pirmauti 18:17.

Rezultatas dar buvo lygus antrojo ketvirčio viduryje, bet nuo tada „Panathinaikos“ ėmė didinti persvarą ir įsirašė laimėjimą.

Į pergalę Graikijos čempionus vedė Nickas Calathesas, pelnęs 21 tašką (5/8 dvit., 3/6 trit., 2/3 baud.), atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, bet suklydęs 5 kartus.

18 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 25 naudingumo balus surinko Deshaunas Thomasas.

Eurolygoje debiutavęs Jimmeris Fredette’as, kuris siautėjo Kinijoje, bet nepritapo NBA, per 25 minutes pelnė 11 taškų (2/4 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.).

„Crvena Zvezda“ ekipai 22 taškus pelnė Jamesas Gistas, po 15 buvęs Vilniaus „Ryto“ gynėjas Billy Baronas ir Stratos Perperoglou.

„Panathinaikos“: N. Calathesas 21, D. Thomasas 18, T. Rice’as 12, J. Fredette’as 11.

„Crvena Zvezda“: J. Gistas 22 (9/18 dvit., 0/2 trit. 4/5 baud.), B. Baronas (5 atk. kam., 6 rez. perd.) ir S. Perperoglou po 15.