Marijampolės „Sūduva“ tęsia savo pergalingą seriją Lietuvos A lygoje, kur atidėtose 20-o turo rungtynėse rezultatu 5 – 0 sutriuškino „Palangą“.

Po turputį įsibėgėjusi Marijampolės ekipa pirmajame kėlinyje varžovus privertė tik kartą traukti kamuolį iš vartų tinklo. 33-ią minutę vartininką sėkmingu smūgiu nuginklavo Renanas Oliveira.

Daug sunkiau „Palangai“ buvo antrajame kėlinyje, kurio metu jie praleido dar tris šūvius. Iškart po pertraukos varžovus į lengvą nokdauną pasiuntė greitą įvartį pelnęs Josipas Tadičius – 2 – 0.

59-ą minutę Mihreto Topčagičiaus perdavimas surado Karlo Bručičių, kuris pasiuntė kamuolį į vartus.

Netrukus krito dar vienas įvartis. 64-ą minutę dublį užbaigė R.Oliveira, kuris įtvirtino „Sūduvos“ pergalę. Lyg to būtų mažą, Vladimiro Čeburino auklėtiniai neatsipalaidavo bei dar kartą pasižymėjo pačioje rungtynių pabaigoje, kuomet 89-ą minutę kamuolį į vartus nukreipė M.Topčagičius.