Sekmadienį Šiauliuose pasibaigusių 2007 metų Lietuvos vyrų šachmatų pirmenybių nugalėtoju tapo 8 taškus iš 11 galimų surinkęs kaunietis Šarūnas Šulskis (ELO koeficientas 2533).

Būsimasis čempionas sekmadienį vienuoliktojo turo partijoje 1:0 nugalėjo Kęstutį Labecką (2248).

Antrąją vietą užėmė - 7,5 taško - čempiono titulą praradęs vilnietis Vidmantas Mališauskas (2505), o trečias su 7 taškais liko kitas sostinės atstovas Darius Zagorskis (2317).

V. Mališauskas sekmadienį partiją su Aleksandru Jegorovu (2274) baigė lygiosiomis 0,5:0,5, o D. Zagorskis po pustaškį pasidalijo partijoje su Airidu Savicku (2372).

4-5 vietas dėl visiškai vienodų papildomų rodiklių pirmenybėse pasidalijo Aloyzas Kveinys ir Algimantas Butnorius.

Likusių sekmadienio XI rato partijų rezultatai:

Algimantas Butnorius (2404) - Vaidas Sakalauskas 2423) 0,5:0,5
Mindagas Beinoras (2254) - Matas Narmontas 2293)         0:1
Aidas Labuckas (2317) - Aloyzas Kveinys (2546)           0:1

Galutinė Lietuvos vyrų šachmatų čempionato dalyvių rikiuotė (po 11 ratų):

1. Šarūnas Šulskis ;                   8 tšk.
10 Matas Narmontas ;                   4,5
11.Mindaugas Beinoras                 4
12.Aidas Labuckas                     3

Pirmąsias dvi vietas turnyre užėmę šachmatininkai - Š. Šulskis ir V. Mališauskas - užsitikrino vietas Lietuvos vyrų rinktinėje, kuri dalyvaus Europos komandiniame čempionate (spalio 27 - lapkričio 7 d.) Graikijoje.