Madrido „Real“ klubas UEFA Čempionų lygoje savų žiūrovų akivaizdoje panaikino dviejų įvarčių deficitą ir išplėšė lygiąsias su dešimtyje rungtyniauti likusiu „Club Brugge“ – 2:2.

Karimas Benzema 6-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Emmanuelis Dennisas 9-ąją minutę vos iš keleto metrų tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Club Brugge“ į priekį 1:0.

Danielio Carvajalio perdavimo sulaukęs Luka Modričius 21-ąją minutę atliko smūgį, tačiau įveikti vartininko gynybos nepavyko.

Raphaelio Varane 30-ąją minutę atliko dar vieną „Real“ smūgį, tačiau vartininkas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Grubia klaida pasinaudojęs ir svečių atakos smaigalyje atsidūręs E.Dennisas 39-ąją minutę sėkmingai pereklė kamuolį per vartininką ir padvigubino „Club Brugge“ pranašumą 2:0.

D.Carvajalis pirmojo kėlinio pabaigoje atliko puikų perdavimą Toni Kroosui. Visgi pastarojo smūgiuotas kamuolys varžovų vartininkui problemų nesukėlė.

K.Benzema 55-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, o tuo pasinaudojęs Sergio Ramosas nukreipė kamuolį galva į vartus 1:2. Teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos pagalba įvartį įskaitė ir rezultatas tapo 1:2.

Ruudas Vormeris 85-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę šiame susitikime ir svečiai liko rungtyniauti dešimtyje.

Casemiro 85-ąją minutę tiksliu smūgiu galva atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.