Marijampolės „Sūduva“ nesulaukė rimto Gargždų „Bangos“ pasipriešinimo ir net likę dešimtyje nugalėjo varžovus rezultatu 4:0 bei triumfavo LFF taurės finale.

Vladimiro Čeburino auklėtiniai po truputį įsibėgėjo ir jau 21-ą minutę išsiveržė į priekį, kuomet perdavimo sulaukęs Josipas Tadičius sėkmingai pasiuntė kamuolį į vartus – 1:0.

Antrojo kėlinio pradžioje „Sūduva“ dar ir padvigubino turimą pranašumą, mat 56-ą minutę šios ekipos legionierius Renanas Oliveira sulaukė tokio perdavimo, po kurio jam beliko tik iš poros metrų atstumo smeigti kamuolį į vartus.

Kėliniui persiritus į antrą pusę Marijampolės ekipa liko mažumoje, mat Andro Švrljuga vos per kelias minutes užsidirbo dvi geltonas korteles. Iš pradžių jis sulaukė įspėjimo dėl per aštrių diskusijų su teisėju, o vėliau atliko neapgalvotą ir nereikalingą pražangą, po kurios buvo išvytas iš aikštės. Tačiau net ir „Sūduvai“ likus dešimtyje, „Banga“ nesugebėjo perimti rungtynių kontrolės bei praleido dar du įvarčius, kuriuos pelnė po keitimo į aikštę žengęs Mihretas Topčagičius.

M.Topčagičius pagrindiniam laikui artėjant prie pabaigos geru ir tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į vartų kampą, o jau pridėto laiko metu pats pakartojo savo blokuotą smūgį ir užtikrino savo komandos triumfą LFF taurės turnyre.