Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos pirmenybėse užtikrintai 3:1 nugalėjo „Sampdoria“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė šeštąją pergalę.

Stefano Sensi 20-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Inter“ į priekį 1:0.

Vienas prieš vartininką likes Alexis Sanchezas 22-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino svečių persvarą 2:0. Netrukus čilietis užsidirbo dvi geltonas korteles ir buvo priverstas palikti aikštę, o „Inter“ liko rungtyniauti dešimtiese.

Jakubas Jankto 55-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Roberto Gagliardini 61-ąją minutę pirmasis prišoko prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus įtvirtino svečių pergalę 3:1.