Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse 3:2 įveikė „Paderborn“ futbolininkus.

Puikaus perdavimo sulaukęs Robertas Lewandowskis 7-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Serge Gnabry 15-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0.

Philippe’as Coutinho 55-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino svečių persvarą 2:0.

Kai Progeris 68-ąją minutę tiksliai nuginklavo vartininką ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Robertas Lewandowskis 79-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir rezultatas tapo 3:1.

Jamilu Collinsas 84-ąją minutę nuostabiu smūgiu nepaliko vartininkui šansų 2:3.