Mike’as Jamesas šaudė pro šalį, o Maskvos CSKA (0-1) nesėkme pradėjo sezoną Rusijoje.

Eurolygos čempionai Vieningosios lygos rungtynėse išvykoje nusileido Krasnojarsko „Jenisey“ (1-0) 71:80 (14:23, 18:16, 19:16, 20:25).

Šeimininkai dar antrojo kėlinio pradžioje pirmavo 28:14 ir persvarą išlaikė iki pat susitikimo pabaigos.

CSKA gretose debiutavęs M. Jamesas per 29 minutes pelnė 11 taškų (3/8 dvit., 0/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Darrunas Hillardas ir Janis Strelniekas surinko po 12 taškų. Nugalėtojams Davionas Berry pelnė 23 taškus (3/5 dvit., 5/8 trit., 2/3 baud.).