Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje po dramatiškos kovos 3:2 palaužė „Aston Villa“ futbolininkus.

Johnas McGinnas 20-ąją minutę vos iš keleto metrų tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Aston Villa“ į priekį 1:0.

Bukayo Saka 27-ąją minutę suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį, tačiau pastarasis skriejo šalia vartų.

Ainsley Maitlandas-Nilesas pirmojo kėlinio pabaigoje užsidirbo antrą geltoną kortelę, kuri virto į raudoną ir „kanonieriai“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Nicolasas Pepe 59-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Wesley’us 60-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir vėl persvėrė rezultatą svečių naudai 1:2.

Davidas Luizas 67-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau varžovų vartininkas Tomas Heatonas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Vos po trijų minučių dar vieną pavojingą smūgį atliko Matteo Guendouzi, tačiau dar kartą vartininkas atrėmė kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs.

Calumas Chambersas 81-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 2:2.

Pierre’as-Emerickas Aubameyangas 84-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu išplėšė „Arsenal“ dramatišką pergalę 3:2.