Po daugiau nei dviejų mėnesių į Lietuvos A lygą sugrįžusi Marijampolės „Sūduva“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Klaipėdos „Atlantą“, kurį įveikė rezultatu 4 – 0.

Prie šios pergalės labai svariai prisidėjo jaunasis „Sūduvos“ talentas Paulius Golubickas, kuris pelnė du pirmuosius savo komandos įvarčius.

22-ą minutę baudos aikštelėje atšoko P.Golubickui, kuris suklaidino vartininką ir pasiuntė jį į tuščius vartus.

Vos po penkių minučių jis padvigubino „Sūduvos“ persvarą, kai greitos atakos metu sulaukė Mihreto Topčagičiaus perdavimo ir vienu lietimu nuginklavo vartininką – 2 – 0.

37-ą minutę tas pats P.Golubickas jau asistavo komandos draugui dar vieno įvarčio metu. Po jo perdavimo Josipas Tadičius nukreipė kamuolį į tuščius metus.

Antrajame kėlinyje Marijampolės ekipos pergalę įtvirtino Semiras Kerla, kuris išnaudojo Andro Švrljugos perdavimą ir tiksliu smūgiu galva siuntė kamuolį į vartus – 4 – 0.