Olandijos rinktinė Europos čempionato 2020 m. rungtynėse svečiuose 4:0 nugalėjo Estijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę.

Virgilio Van Dijko 3-ąją minutę smūgiuotas kamuolys iš tolimos distancijos skriejo visiškai greta vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Joelio Veltmano smūgiuotas kamuolys skriejo virš varžovų vartų skersinio.

Ryanas Babelis 17-ąją minutę tiksliai uždarė Daley Blindo perdavimą ir išvedė Olandiją į priekį 1:0.

Puikaus perdavimo sulaukęs Georginio Wijnaldumas atliko smūgį, tačiau Estijos vartų sargas paskutinę akimirką atrėmė kamuolį ir išgelbėjo šeimininkus nuo praleisto įvarčio.

Memphis Depay’us pirmojo kėlinio pabaigoje atliko galingą smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau varžovų vartininkas dar kartą atrėmė kamuolį.

R.Babelis 47-ąją minutę tiksliu smūgiu galva padvigubino svečių persvarą 2:0.

M.Depay‘us 76-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Rungtynių pabaigoje taip pat pasižymėjo G.Wijnaldumas ir Olandija iškovojo užtikrintą pergalę 4:0.

Kitame susitikime Vokietija 2:0 įveikė Šiaurės Airijos futbolininkus.

Puikia galimybe 6-ąją minutę pasižymėti nepasinaudojo Conoras Washingtonas. Pastarojo smūgiuotas kamuolys vos iš keleto metrų skriejo virš vartų.

Netrukus C.Washingtonas atlikęs reidą į baudos aikštelę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau šį kartą Vokietijos vartų sargas Manuelis Neueris sėkmingai atrėmė kamuolį.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Lukas Klostermannas antrojo kėlinio pradžioje atliko pavojingą smūgį, tačiau varžovų vartininkas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Marcelis Halstenbergas 48-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Vokietiją į priekį 1:0.

Netrukus Serge’as Gnabry būdamas baudos aikštelėje atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

S.Gnabry per pridėtą rungtynių laiką pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir įtvirtino svečių pergalę 2:0.

Tuo tarpu Belgijos rinktinė nepaliko šansų 4:0 Škotijos futbolininkams.

Greitos atakos smaigalyje atsidūręs Romelu Lukaku jau 9-ąją minutę tiksliai uždarė komandos perdavimą ir išvedė Belgijos rinktinę į priekį 1:0.

Thomasas Vermaelenas 24-ąją minutę vos iš keleto metrų tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino persvarą 2:0.

Toby Alderweireldas 32-ąją minutę pakelto kampinio metu pasiuntė kamuolį galva į vartus ir rezultatas tapo 3:0.

Driesas Mertensas 49-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau varžovų vartininkas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Tikslaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Andrew Robertsonas atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Thibautas Courtoisas be didesnio vargo atrėmė kamuolį.

Kevinas De Bruyne 82-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą, o Belgija iškovojo triuškinamą pergalę 4:0.