Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pralaimėjo paskutinių sekundžių trilerį 75:78 (14:26, 26:24, 14:15, 21:13). Patyrusių NBA žaidėjų Rudy Goberto ir Nicolo Batumo vedami prancūzai atsitiesė ketvirtajame kėlinyje, nors buvo įkritę į gilią duobę.

„Nemanau, kad praradome pasitikėjimą, tiesiog jie padarė gerą spurtą ir žaidė puikiai, turime už tai atiduoti pagarbą. Turėjome labai susikaupti, nes jie pelnė 36 taškus trečiajame ketvirtyje ir nuostabiai gynėsi komandiškai.

Pasak prancūzų kapitono, rungtynės išsiskyrė itin kieta fizine kova. Pralaimėjimas lėmė, kad prancūzai keliauja į ketvirtfinalį, o lietuviams pergalės prieš Dominikos Respubliką jau nebepakaks norint patekti tarp aštuonių geriausių planetos komandų.

„Sunku žaisti, kai baudos aikštelėje grumiasi Valančiūnas ir Gobertas. Buvo labai daug fizinės kovos. Sabonis taip pat žaidė gerai, mes porą kartų net susikabinome. Teisėjai atliko gerą darbą. Abi komandos stengėsi, žaidė kietai, todėl nemanau, kad reikėtų kaltinti teisėjus”, — teigė 12 taškų pelnęs veteranas.

Rungtynių pabaigoje kontroversišką kamuolį nuo lanko numšęs R. Gobertas po rungtynių teisėjų klaidų neįžvelgė. Šiame epizode rungtynių brigada įžvelgė pražangą prieš J. Valančiūną, o prie baudų metimo linijos stojęs lietuvis įmetė tik vieną baudos metimą iš dviejų.

„Rungtyniauti su Valančiūnu visada yra smagu, vyko tikra kova. Jis yra labai geras žaidėjas ir prieš jį rungtyniauti yra visada sunku. Kaip ir mes jie peržiūrės vaizdo įrašus ir nuspręs, ką padarė ne taip ir ką padarė gerai”, — tv3.lt žurnalistui atsakė 9 taškus pelnęs ir 8 atšokusius kamuolius sugriebęs aukštaūgis.