Pasaulio taurėje atėjo laikas paskutiniesiems į ketvirtfinalį nepatekusių rinktinių mačams. Fošano mieste Rusija (3/2) palaužė Venesuelą (2/3) – 69:60 (13:10, 14:17, 21:15, 21:18).

Rusijos rinktinė daug sėkmingiau pradėjo rungtynes ir kieta gynyba per pirmąsias 7 minutes susikrovė dviženklę persvarą – 13:2. Vis dėlto venesueliečiai sugebėjo atsitiesti ir daugiau taškų nepraleido – 10:13.

Komandos ir toliau sunkiai krapštė taškus, tik tryliktąją minutę pirmąjį rusų dvitaškį pelnė Grigorijus Motovilovas, o Heisslerio Guillento tolimas metimas rezultatą išlygino – 17:17. Rusai ir toliau dažniau pirmavo nei atsilikinėjo, tačiau paskutiniu kėlinio metimu „status quo“ atstatė Jhornanas Zamora – 27:27.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje motyvacijos nerodę rusai leido varžovams atitrūkti septyniais taškais (29:36), tačiau po Andrejaus Voroncevičius tritaškio rezultatas jau tapo lygiu (40:40). Rusams pradėję kristi metimai leido truktelėti į priekį – 48:42.

Lemiamame ketvirtyje jau sėkmingiau atrodė Rusija, likus žaisti tris minutes po Nikitos Kurbanovo puskablio atitrūkusi 59:50.

Abi komandos dar prieš šį mačą žinojo, kad neturi šansų patekti į ketvirtfinalį. Į priekį I grupėje jos praleido Argentiną (4/0) ir Lenkiją (4/0).

Vis dėlto patekdamos į šešioliktuką jos pelnė vietas olimpiniame atrankos turnyre, todėl visiškai nepasisekusiu turnyro pavadinti negali.

Venesuela: Michaelas Carrera 19 (10 atk. kam.), Jhornanas Zamora 13 (3/8 tritaškių).

Rusija: Andrejus Voroncevičius 17 (9 atk. kam., 5 rez. perd., 3/3 tritaškių), Nikita Kurbanovas (8 atk. kam.) ir Grigorijus Motovilovas po 12.