Triuškinamą pranašumą iššvaisčiusi Prancūzijos rinktinė pirmose pasaulio taurės 2019 rungtynėse po permainingos kovos 78:74 (16:4, 20:16, 23:30, 19:24) įveikė vokiečius.

Pirmajame kėlinyje puikią gynybą pademonstravę prancūzai praleido vos keturis taškus ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių įgijo dviženklį pranašumą, o netrukus šį atotrūkį padidino net iki 24 taškų – 52:28.

Visgi vokiečiai nekėlė baltos vėliavos ir po surengto galingo spurto bei taiklaus Denniso Schroderio dvitaškio likus žaisti 2 minutėms pradėjo alsuoti savo varžovams į nugarą 68:71. Rudy Gobertas pataikė dvitaškį ir pridėjo taiklų baudos metimą ir vėl padidino prancūzų persvarą 74:68, tačiau vokiečiai surengė spurtą 6-2 ir likus žaisti 5 sekundėms sumažino deficitą iki vos dviejų taškų 74:76. Evanas Fournieras šaltakraujiškai realizavo du baudos metimus, o Maximiliano Klebero tolimas metimas tikslo nepasiekė ir prancūzai šventė pergalę – 78:74.

Prancūzija: Evanas Fournieras – 26 (5/10 dvit., 10 atk. kam., 25 naud. bal.), Amathas M’Baye – 21 (4/6 dvit., 4/6 trit., 21 naud. bal.)

Vokietija: Johannesas Voigtmannas – 25 (3/3 dvit., 5/7 trit., 28 naud. bal.), Dennisas Schroderis – 23 (5/14 dvit., 7/9 baud. met., 8 rez. perd., 20 naud. bal.)