Dvyliktą pralaimėjimą Italijos antrojo futbolo diviziono (Serie B) XXXVIII turo mače patyrė bei 22-ų komandų turnyre iš šeštosios vietos į septintąją nukrito Tomo Danilevičiaus "Bologna" (58 tšk.) klubas.

Šeštadienį išvykoje "Bologna" komanda, žaidusi be Lietuvos rinktinės puolėjo 1:3 (1:1) pralaimėjo čempionato lyderei Turino "Juventus" (79 tšk.) ekipai.

Svečiai pirmavo po Claudio Belluci (27 min.) įvarčio, tačiau dar pirmajame kėlinyje (37 min.) rezultatą išlygino Alessandro Del Piero. 86-ą minutę jis realizavo 11 m baudinį, o trečiąjį įvartį įmušė Davidas Trezeguet`as (90 min.).

"Bologna" mačą baigė nepilnos sudėties - iš aikštės buvo pašalinti Claudio Terzi (85 min.) ir Massimo Marazzina (87 min.).

Mariaus Stankevičiaus "Brescia" klubas, žaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau, čempionate su 55 taškais užima aštuntąją poziciją.