Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygoje po permainingos kovos 3:2 įveikė „Norwich City“ futbolininkus. Franko Lampardo vadovaujama komanda įsirašė šiame sezone į savo sąskaitą pirmąją pergalę.

Tammy Abrahamas jau 3-ąją minutę sulaukęs tikslaus komandos draugo perdavimo iš dešiniojo krašto nuginklavo vartininką ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0.

„Norwich City“ trumpais tiksliais perdavimais sudraskė varžovų gynybą, o atakos smaigalyje atsidūręs Toddas Cantwellas 6-ąją minutę sėkmingai pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo lygus 1:1.

Aktyviai puolime žaidęs Masonas Mountas 17-ąją minutę suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir vėl persvėrė rezultatą svečių naudai 2:1.

T.Abrahamas 24-ąją minutę baudos aikštelėje sulaukęs atšokusio kamuolio atliko smūgį, tačiau varžovas sėkmingai jį blokavo ir užgesino pavojų prie savų vartų.

Aukšto perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Andreasas Christensenas 25-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau „Norwich City“ vartų sargas Timas Krulas atrėmė kamuolį.

Puikaus perdavimo sulaukę Teemu Pukki 31-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir vėl atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Christiano Pulišičiaus antrojo kėlinio pradžioje smūgiuotas kamuolys skriejo šalia skersinio ir rezultatas išliko nepakitęs. Cesaras Azpilicueta krito baudos aikštelėje, tačiau teisėjas vienuolikos metrų baudinio neskyrė.

T.Abrahamas 68-ąją minutę suklaidino du varžovus ir nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos vėl išvedė „Chelsea“ į priekį 3:2.

Puikia proga išlyginti rezultato nepasinaudojo Benas Godfrey‘us, pastarojo smūgiuotas kamuolys sudrebino „Chelsea“ vartų konstrukciją.

Kurtas Zouma pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Visgi VAR pagalba pasinaudojęs rungtynių teisėjas Martinas Atkinsonas užfiksavo pražangą prieš „Norwich City“ vartininką Timą Krulą ir įvartis įskaitytas nebuvo.

Ch.Pulišičius 81-ąją minutę ieškodamas Olivierio Giroud atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovų vartininkas atrėmė kamuolį, o netrukus gynėjas išmušė jį tolyn nuo savų vartų.

Po kontaktu su varžovu Masonas Mountas 90-ąją minutę šlubčiodamas paliko aikštę.