Be Neymaro pagalbos besivertęs Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas jau antrame Prancūzijos „Ligue 1” čempionato ture 1:2 turėjo pripažinti „Rennes“ pranašumą ir prarado pirmuosius taškus.

Edinsono Cavani 14-ąją minutę smūgiuotas kamuolys galva skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Juanas Bernatas 31-ąją minutę pasinaudojęs suteikta laisva erdve atliko perdavimą, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

E. Cavani 36-ąją minutę pasinaudojęs grubia gynėjo klaida pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė PSG į priekį 1:0.

Reidą į baudos aikštelę surengęs Kylianas Mbappe 39-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta kairiojo vartų kampo.

M'Baye Niangas 44-ąją minutę sėkmingai susistabdė kamuolį, suklaidino varžovą ir puikiu smūgiu atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Romainas del Castillo 48-ąją minutę tiksliu smūgiu galva persvėrė rezultatą „Rennes“ naudai 2:1.

Puikia proga pasižymėti šiame susitikime nepasinaudojo K.Mbappe. Tikslaus perdavimo sulaukusio prancūzo 70-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

Pablo Sarabia 78-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.