Marijampolės „Sūduva“ neįtikėtina pergale pradėjo UEFA Europos lygos atrankos III etapą. Marijampoliečiai išvykoje 2:1 (1:0) įveikė Izraelio čempionus Tel Avivo „Maccabi“ futbolininkus.

Atsakomosios rungtynės po savaitės vyks Marijampolėje.

Šios poros favoritais laikomi „Maccabi“ futbolininkai, bet pirmame mače gynyboje kantriai dirbusi „Sūduva“ fantastiškai išnaudojo savuosius šansus ir sutvirtino savo pozicijas.

Jau pirmajame kėlinyje, 37-ąją minutę puikų perdavimą į baudos aikštelę atliko Ovidijus Verbickas, o jį „uždarė“ galvą smūgiavęs ir „Sūduvą“ į priekį išvedęs Samiras Kerla.

76 min. „Sūduva“ padvigubino rezultatą po standartinės situacijos - pakeltą kampinį sėkmingai realizavo Eligijus Jankauskas.

84 min. „Maccabi“ sušvelnino rezultatą, kai kontraatakoje pasižymėjo Chico Ofoedu.

***

MAČO EIGA

Antras kėlinys: „Maccabi“ – „Sūduva“ 1:2

76 min. ĮVARTIS! „Sūduva“ pirmauja 2:0. Po kampinio pasižymėjo Eligijus Jankauskas.

66 min. J. Tadičius atliko dar vieną smūgį galva, bet šį kartą „Maccabi“ vartininkas užtikrintai sugavo kamuolį.

60 min. „Sūduva“ toliau pagirtinai gynėsi ir stengėsi išlaukti varžovų klaidų. 59 min. pavojingą smūgį po „Maccabi“ klaidos atliko Andro Švrljuga.

Pirmas kėlinys: „Maccabi“ – „Sūduva“ 0:1

45 min. Per pridėtą minutę prie „Sūduvos“ vartų kilo „gaisras“, tačiau svečiams pavyko jį neutralizuoti ir išsaugoti persvarą.

37 min. ĮVARTIS! „Sūduva“ išsiveržia į priekį po Samiro Kerlos įvarčio galva. Puikų perdavimą į baudos aikštelę atliko Ovidijus Verbickas.

30 min. Aikštėje ir toliau nė viena komanda nekūrė pavojingų situacijų, nors ir nedidelę, bet žaidybinę persvarą turėjo „Maccabi“. Ji toliau ilgiau kontroliavo kamuolį.

15 min. Per pirmas penkiolika žaidimo minučių nė viena komanda nesukūrė pavojingų progų. „Maccabi“ per šį laiką atliko tik vieną smūgį į vartų plotą, o kamuolį kontroliavo 64 proc. laiko.

***

Startinės komandų sudėtys. „Sūduva“: Kardumas; Švrljuga, Kerla, Jankauskas, Živanovičius, Verbickas; Matulevičius, Cadjenovičius, Golubickas; Tadičius, Topčagičius.

„Maccabi“: Gianniotis; Kandilas, Pivenas, Jairas, Saboritas; Glazeris; Cohenas, Micha, Peretzas, Blackmanas; Shechteris.