100 mln. eurų šią vasarą kainavęs Edenas Hazardas pelnė pirmąjį savo įvartį vilkėdamas Madrido „Real“ marškinėlius ir padėjo nugalėti „Salzburg“ draugiškose rungtynėse rezultatu 1:0.

Kritikos dėl viršsvorio sulaukęs belgas „Real“ į priekį išvedė dar pirmajame kėlinyje, kuomet 19-ą žaidimo minutę pasinaudojo Karimo Benzemos perdavimus ir tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus.

Šio įvarčio užteko, kad „Real“ iškovotų pergalę draugiškose rungtynėse Austrijoje.

Teigiamu akcentu Madrido ekipos gerbėjams tapo ir po keitimo aikštėje pasirodęs puolėjas Luka Jovičius, kuris prieš tai gydėsi patirtą traumą.

Šiose rungtynėse ir vėl nebuvo registruotas Garethas Bale‘as, į Austriją neišvyko ir Jamesas Rodriguezas.