Po pertraukos sugrįžusioje Lietuvos A lygoje „Kauno Žalgirio“ futbolininkai rezultatu 2:2 sužaidė su „Panevėžiu“.

Panevėžiečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 19-ą minutę Sebastianas Vasquezas uždirbo baudos smūgį, o panevėžiečių debiutantas Andrejus Čiofu puikiu šūviu iš 17 metrų išvedė savo komandą į priekį.

44-ą minutę Jurijus Bušmanas taip pat driokstelėjo. Ukrainietis baudos smūgiu iš maždaug 30 metrų išlygino rezultatą.

Antrasis kėlinys kauniečiams prasidėjo puikiai. Jau pirmosios savo atakos antrame kėlinyje metu Danielis Romanovskis gražiu smūgiu iš arti išvedė savo komandą į priekį.

Persvaros išlaikyti nepavyko, kadangi 86-ą minutę rezultatą išlygino Tomas Salamanavičius.