Ketvirtadienio vakarą Europos jaunių (iki 18 m.) krepšinio čempionate Lietuvos rinktinė pralaimėjo atkaklią kovą ir ketvirtfinalyje pripažino Graikijos bendraamžių pranašumą.

Lietuviai po pratęsimo nusileido 66:70.

Visas rungtynes žaidimas vyko taškas į tašką ir nei vienai ekipai nepavyko įgyti didesnės persvaros, o pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui švieslentėje degė lygus rezultatas – 55:55.

Pratęsimo metu vyko itin atkakli kova, dažnai keitėsi pirmaujanti komanda. Graikai prasidėjus paskutinei minutei įgijo trijų taškų pranašumą 67:64. Lemiamomis akimirkomis lietuviams dar kartą perlaužti rungtynių eigos nepavyko, kurie turėjo pripažinti turnyro šeimininkų pranašumą – 66:70.

Geriausiai Lietuvos rinktinėje rungtyniavęs Ąžuolas Tubelis prametė du lemiamus baudų metimus ir turnyro šeimininkai puolė švęsti. Graikai pateko tarp keturių geriausių komandų.

LIETUVA: Ąžuolas Tubelis – 23 (8/13 dvit., 20 atk. kam., 36 naud. bal.), Adomas Sidarevičius – 14 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 15 naud. bal.), Lukas Kreišmontas ir Dovydas Rimkus – po 8.

GRAIKIJA: Nikolaosas Rogkavopoulosas – 25 (6/16 dvit., 7/8 baud. met., 15 atk. kam., 24 naud. bal.), Aristotelis Sotiriou – 10 (9 atk. kam., 12 naud. bal.), Alexandrosas Nikolaidis – 9, Zoisis Karampelas – 8.