Edenas Hazardas ir jo persikėlimas į Madrido „Real“ šią vasarą tapo tikra sensacija Ispanijoje. Ir nors jis čia buvo jau kurį laiką labai laukiamas, iki šiol jo startas naujoje komandoje yra blankus.

100 mln. eurų kainavęs E.Hazardas kol kas pasirodė trijose draugiškose rungtynėse, tačiau jose žaidė nedaug. Dvejose rungtynėse jis buvo pakeistas jau po pirmojo kėlinio, o paskutinėse, kuomet „Real“ triuškinamu rezultatu 3:7 nusileido prieš Madrido „Atletico“, jis sužaidė 62 minutes.

Kol kas belgas prie „Real“ žaidimo neprisidėjo nei įvarčiais, nei rezultatyviais perdavimais. Ir nors dabar vyksta tik pasirengimas naujam sezonui, panašu, kad jo blanki forma kilo dėl per didielio svorio.

Žurnalistas Diego Torresas Romano išsiaiškino, kad E.Hazardas į „Real“ treniruočių stovyklą Monrealyje, Kanadoje, atvyko turėdamas gerokai viršsvorio. Skaičiuojama, kad belgo svoris yra net septyniais kilogramais didesnis už įprastą.

Galbūt tai nėra pagrindinė, bet viena iš priežasčių, kodėl E.Hazardui kol kas sunkiau sekasi įsilieti į naują komandą.