Šeimininkė Brazilijos rinktinė „Copa America“ turnyro finale 3:1 nugalėjo Peru futbolininkus ir iškovojo čempionės titulą.

Evertonas jau 15-ąją minutę puikiu smūgiu išvedė Brazilijos rinktinę į priekį 1:0.

Paolo Guerrero 44-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Gabrielis Jesusas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nuostabiu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką ir vėl persvėrė rezultatą brazilų naudai 2:1. Visgi puolėjas 70-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę šiose rungtynėse, kuri virto raudona, todėl brazilai liko rungtyniauti dešimtyje.

Richarlisonas 90-ąją minutę realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir įtvirtino brazilų pergalę 3:1.

Brazilai turnyre triumfavo po 12 metų pertraukos.