Kazanėje (Rusija) trečiadienį prasidėjo Europos jaunimo plaukimo čempionatas. Jau pirmąją dieną sidabrą Lietuvai iškovojo Kotryna Teterevkova.

Merginų 50 m plaukimo krūtine pusfinalyje K.Teterevkova finišavo antra ir pagerino karjeros rekordą (31.41 sek.). Už ją greitesnė buvo tik 14-metė Italijos vunderkindė Benedetta Pilato (30.33).

Finale lietuvė plaukė dar greičiau (31.20), dar kartą pagerino karjeros rekordą ir iškovojo sidabro medalį. Vėl dominavusi B.Pilato pagerino čempionatų rekordą (30.16) ir pelnė auksą, o bronzą laimėjo rusė Anastasija Makarova (31.26).

Nedaug iki finalo trūko Arijui Pavlidi. 100 m plaukimo nugara pusfinalyje jis finišavo 9-as (55.90), o į finalą pateko 8 sportininkai. Nuo 8-osios vietos lietuvį skyrė 0.30 sek. Pusfinalį laimėjo rusas Nikolajus Zujevas (54.03).