Lietuvos jaunimo (U-19) krepšinio rinktinė nesėkmingai baigė pasirodymą pasaulio čempionato A grupėje ir užėmė trečią vietą.

Aštuntfinalyje lietuviai žais su antrą vietą B grupėje užimsiančia rinktine.

Gedimino Petrausko auklėtiniai Graikijoje vykstančiose pirmenybėse 75:77 (21:18, 20:21, 15:21, 19:17) nusileido Naujosios Zelandijos krepšininkams.

Mūsiškiai labai prastai pradėjo mačą, kai per pirmas 8 minutes tesukrapštė šešis taškus ir atsiliko dviženkliu pranašumu.

Vis tik paskutinę minutęs pavyko priartėti iki varžovų per keturis taškus, bet pergalei pasiekti laiko jau buvo per mažai.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausias buvo Dovydas Giedraitis, pelnęs 19 taškų (3/6 dvit., 4/7 trit., 1/1 baud.). 18 pridėjo Domantas Vilus, o Erikas Venskus 13 taškų (5/9 dvit., 3/5 baud.) ir 11 atkovotų kamuolių.

Itin prastai rungtynės susiklostė vienam rinktinės lyderių Rokui Jokubaičiui, likusiam be taškų (0/5 dvit., 0/1 trit.) ir surinkusiam -2 naudingumo balus.

Varžovams 17 taškų surinko ir 11 kamuolių atkovojo Maxas Darlingas.