„Copa America“ turnyre jau aiškūs visi pusfinalio dalyviai. Paskutinėse ketvirtfinalio rungtynėse Urugvajaus ekipa neteko dviejų anuliuotų įvarčių, o vienuolikos metrų baudinių serijoje nusileido Peru ir praleido juos į kitą etapą. Pagrindinis rungtynių laikas pasibaigė lygiu rezultatu 0:0.

Pagrindinis rungtynių laikas Urugvajaus rinktinei buvo itin nesėkmingas, kadangi vien antrajame kėlinyje buvo anuliuoti net du jų įvarčiai.

60-ą minutę kamuolį į vartus sugebėjo pasiųsti Paryžiaus „Saint-Germain“ puolėjas Edisonas Cavani, tačiau šį epizodą su VAR pagalba peržvelgti nusprendęs teisėjas galiausiai įvarčio neįskaitė dėl nuošalės.

Dar vienas įvartis iš Urugvajaus buvo atimtas 74-ą minutę, kuomet rungtynių teisėjas ir vėl situaciją peržvelgęs su VAR pagalba neįskaitė jo taip pat dėl nuošalės.

Kadangi iki rungtynių pabaigos nulinis rezultatas nepasikeitė, abi komandos stojo mušti vienuolikos metrų baudinių. Šioje serijoje taikliau smūgiavo Peru, kurie pasinaudojo netaikliu Luiso Suarezo baudiniu ir užsitikrino vietą „Copa America“ turnyro pusfinalyje. Jame jie susitiks su Čilės rinktine.

Kitose pusfinalio rungtynės turnyro šeimininkai brazilai susitiks su Argentina.