Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai jau trečią kartą šiame Lietuvos A lygos sezono įveikė „Panevėžį“ ir laimėję rezultatu 2:0 bent laikinai susigrąžino pirmą vietą turnyro lentelėje.

Užtikrintai rungtynes pradėję vilniečiai jau 12-ą žaidimo minutę buvo priekyje. Tuomet Liuviu Antalio perdavimo sulaukęs Rolandas Baravykas tiksliu smūgiu nuginklavo vartininką ir dovanojo savo komandai persvarą.

Besibaigiant pirmajam kėliniui rezultatas tapo dar didesnis. 44-ą minutę kamuolys baudos aikštelėje dėkingai atšoko L.Antaliui, kuris antruoju bandymu pasiuntė jį į vartus – 2:0.

Iki rungtynių pabaigos rezultatas daugiau nepakito, tad „Žalgiris“ įsirašė dvyliktą pergalę į savo sąskaitą ir surinkę 37 taškus bent laikinai pakilo į pirmą vietą. Antroje vietoje esanti ir vienu tašku mažiau turinti Marijampolės „Sūduva“ dar tik laukia šio turo rungtynių.