LFF taurės aštuntfinalyje „Panevėžys“ išvykoje 6:1 sutriuškino I lygoje rungtyniaujančią „Šiaulių“ komandą.

Tiesa, rezultatas anaiptol neatspindi tikrosios mačo eigos.

A lygoje žaidžiantis „Panevėžio“ klubas 58-ąją dvikovos minutę pelnė kuriozišką įvartį į savo vartus.

Aukštaitijos klubo gynėjas Vytas Gašpuitis smūgiu nuo vidurio aikštės bandė atmesti kamuolį atgal vartininkui Šarūnui Jurevičiui.

Pastarasis buvo gerokai nutolęs nuo savo vartų ir nebesuspėjo pavyti kamuolio, kuris skriejo tiesiai į vartus.

Galiausiai „Panevėžio“ ekipai pavyko išlyginti rezultatą (1:1), todėl ekipos žaidė pratęsimą.

Jo metu FK „Šiaulių“ klubas visiškai subyrėjo ir leido varžovams pelnyti 5 įvarčius be atsako, bei atidavė varžovams kelialapį į turnyro ketvirtfinalį.