Lietuviui Artūrui Sejai nepavyko tapti pirmuoju Lietuvos atletu iškovojusiu medalį antrosiose Europos žaidynėse, vykstančiose Minske.

Lietuvis vyrų vienviečių baidarių 200 m rungties finale distanciją įveikė per 39,506 sek. ir liko penktas.

Čempionu tapo prancūzas Maxime’as Beaumontas (38,976 sek.), sidabrą iškovojo vengras Balažas Birkas (39,351 sek.), bronzą švedas Petteris Menningas (39,486 sek.).

Pusfinalyje A.Seja pagerino Europos žaidynių rekordą, distanciją įveikdamas per 34,303 sek.

„Labai smarkiai pasikeitė oro sąlygos, vėjas pūtė tai iš vienos, tai iš kitos pusės. Buvo daug sunkiau visiems sportininkams. Šiandien man nepavyko savęs realizuoti – irklavau net 4 sek. lėčiau nei vakar. Apmaudu, kad iki prizinės vietos trūko mažiau ne dviejų dešimtųjų sekundės. Man teko lyg ir ne pats blogiausias takelis. Tačiau pritrūko jėgų.

Po dviejų vakarykščių startų gerai pailsėjau, išsimiegojau normaliai. Gal šiuo metu tiesiog esu silpnesnis“, - po finišo nesėkmės priežasčių bandė ieškoti vienas Lietuvos rinktinės lyderių, šiemet iškovojęs bronzą jau dviejuose Pasaulio taurės etapuose.