Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzą. Tai paaiškėjo po trečiųjų serijos rungtynių prieš Panevėžio „Lietkabelį“, kurias uostamiesčio klubas laimėjo tik po atkaklios kovos, spurtavęs pačioje dvikovos pabaigoje.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose panevėžiečius įveikė 84:77 ir seriją iki 3 pergalių laimėjo sausai, 3:0.

Rungtynių likimas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kurį „Neptūnas“ pradėjo turėdamas dviejų taškų pranašumą – 60:58. Lemiamą ketvirtį klaipėdiečiai pradėjo spurtu 9:2 ir nutolo nuo savo varžovų 69:60.

„Lietkabelis“ turėjo į tai atsakymą ir po devynių taškų iš eilės išlygino rezultatą (69:69). Prasidėjus priešpaskutinei rungtynių minutei po galingo Jerai Granto dėjimo „Neptūno“ pranašumas siekė tris taškus (76:73).

Po Pauliaus Valinsko ir Stefano Sinoveco netikslių metimų šeimininkų persvarą dar labiau padidino Lorenzo Williamsas (79:73), kurio tritaškis ir buvo lemiamas dūris bronzinėje serijoje.

Klaipėdiečius į pergalę vedė 24 taškus surinkęs Tomas Delininkaitis ir 20 taškų bei 8 atkovotus kamuolius pridėjęs Deividas Gailius.

Antrajame kėlinyje po spurto 9:3 „Lietkabelis“ buvo perėmęs rungtynių iniciatyvą ir pirmavo 28:23. Vis dėlto, pirmąją rungtynių dalį „Neptūnas“ užbaigė sėkminga atkarpa 11:2 ir į ilgąją pertrauką išėjo turint penkių taškų persvarą (45:40).

Bronzinėje serijoje triumfavęs „Neptūnas“ revanšavosi „Lietkabeliui“ už pralaimėjimą bronzinėse rungtynėse Karaliaus Mindaugo taurėje. Panevėžiečiams tai būtų buvusi pirmoji „Betsafe–LKL“ bronza klubo istorijoje. Iki šiol „Lietkabelis“ kartą buvo pasidabinęs sidabro medaliais, kuriuos iškovojo 2016-17 metų sezone.