Pirmadienio pavakarę Londono (Jungtinė Karalystė) Vemblio stadione įvyko brangiausios rungtynės sporto pasaulyje.

Birmingemo „Aston Villa“ finalinėse atrankos į Anglijos „Premier“ lygą rungtynėse 2:1 (2:0) įveikė „Derby County“ futbolininkus.

Kartu su šia pergale, kaip skaičiuoja BBC, Birmingemo klubas iškart susižėrė apie 190 mln. eurų vien iš kitais metais vyksiančių televizijos transliacijų.

Franko Lampardo vadovaujama „Derby County“ finale pabudo per vėlai. Dviem įvarčiais atsilikinėjusi legendinio Londono „Chelsea“ futbolininko kariauna rezultatą sušvelnino 81-ą minutę, tačiau intrigos Vemblyje atkurti nepavyko.

„Aston Villa“ savo ruožtu sugrįžta į aukščiausią šalies lygą po dviejų metų pertraukos.

Taip pat į „Premier“ lygą šiemet žengė „Norwich“ ir „Sheffield Utd“ komandos.