Vitorijoje (Ispanija) tęsiasi Eurolygos jaunimo finalinis etapas, kuriame savo jėgas tikrinasi ir du Lietuvos klubai, Kauno „Žalgiris“ bei Vilniaus „Rytas“.

Antrą skaudų pralaimėjimą penktadienį patyrė žalgiriečiai, kurie pirmavo visą rungtynių laiką, tačiau susmuko lemiamą akimirką ir 70:71 (17:13, 20:12, 15:24, 18:22) turėjo pripažinti Tel Avivo „Maccabi“ pranašumą.

Dviženklį pranašumą trečiojo kėlinio pabaigoje išbarstę kauniečiai intrigą perkėlė į lemiamą ketvirtį.

Jame likus žaisti 18 sekundžių pirmąkart į priekį išsiveržė Tel Avivo klubas, netrukus „Žalgirio“ treneris Mantas Šernius paprašė minutės pertraukėlės, bet sėkmingos atakos per tanką varžovų gynybą žalgiriečiams suregzsti nebepavyko.

Kartu su pralaimėjimu Lietuvos atstovai prarado šansus patekti į finalą. Pirmąją dvikovą žalgiriečiai 83:85 pralaimėjo prieš Miuncheno „Bayern“.

Tiesa, savo kovas vis dar tęsia Vilniaus „Ryto“ jaunimas. Šiandien sostinės klubas kaunasi su Madrido „Real“.

„Žalgiris“: Modestas Kancleris 19 (9 atk. kam.), Kerras Kriisa 18, Gytis Mačionis 10.

„Maccabi“: Deni Avdija 19 (10 atk. kam), Razielis Hayunas 15, Yonatanas Atias 12.