Vieniems svarbu, kad jų namai būtų stilingi, madingi ir netgi prabangūs, kiti labiau vertina paprastumą, patogumą ir funkcionalumą. Psichologai teigia, jog tai, kokį interjerą savo namams pasirinks žmogus, lemia ir jo temperamentas, rašo portalas „myjane“.
Pavyzdžiui, užėję į svečius pas choleriką pamatysime visiškai skirtingų interjero krypčių ir stilių derinį. Cholerikui svarbu, kad viskas namuose būtų patogu ir maksimaliai išnaudojama. Būtent choleriko namuose pamatysime lovą, kurią dienos metu atlenkus prie sienos, galime rasti miniatiūrinį golfo lauką. Baldų detalės gana paprastos, tačiau kartu ir įdomios.
Sangvinikai, kaip ir cholerikai, mėgsta funkcionalumą. Jų namų interjere dominuoja šiltos spalvos, čia paliekama daug erdvės. Sangvinikai vengia apkrauti savo butą nereikalingais daiktais ir mieliau juos atiduoda draugams. Jų namuose visuomet daug šviesos, šilumos, laisvos erdvės ir funkcionalių baldų. Sangvinikai mielai eksperimentuoja ir nebijo pritaikyti naujų dizaino idėjų.
Flegmatikai mėgsta viską, kas jau turi pripažinimą, yra patikrinta laiko. Mieliausias jiems - klasikinis stilius. Jei kažkas pasakė, jog šios užuolaidos - geriausios, jas būtinai įsigys flegmatikas. Be to, jiems labai svarbūs įvairūs atsiminimai. Todėl jų namuose galime pamatyti daugybę nuotraukų ir suvenyrų. Flegmatikai mėgsta tvarką, jie pripranta prie esamo daiktų išdėstymo ir nenoriai imasi pertvarkų, juk pagrindiniai flegmatiko bruožai - pastovumas ir stabilumas.
Paskendę savo mintyse melancholikai - kūrėjai ir mąstytojai. Jiems įdomesnis vidinis, o ne išorinis pasaulis, todėl jų namuose tikriausiai pamatysime ne ryškią interjero stiliaus išraišką, o kažkokį neaiškų derinį. Melancholikų namai panašūs į menininko dirbtuves, juose karaliauja kūrybinė netvarka.
Tačiau psichologai taip pat pažymi, jog žmoguje dera skirtingų temperamentų savybės, tiesiog vienas ar kitas tipas pasireiškia labiau. Kiekvienas esame individualybė, todėl ir mūsų namai tokie skirtingi.