Petras Gražulis atsirado: prisipažino susirgęs koronavirusu

Dingęs Regionų frakcijos narys Petras Gražulis trečiadienio rytą atsirado ir sudalyvavo nuotoliniame Aplinkos apsaugos komiteto posėdyje. Politikas atrodė apsirgęs. Galiausiai politikas patvirtino: susirgo koronavirusu.

Seimo narys trečiadienį nuotoliniu būdu pasijungė į komiteto posėdį. Jis atrodė apsirgęs, balsas pakimęs, o nosį vis valėsi nosinaite.

Antradienį politikas nedalyvavo Seimo posėdyje, Seimo nariai svarstė, kur dingo P. Gražulis, galbūt apsirgo, tačiau niekas tiksliai negalėjo pasakyti.

P. Gražulio padėjėjas Naglis Puteikis teigė, kad turėjo kontaktą su politiku dar tuo metu, kai jis nesirgo, todėl Nacionalinis visuomenės sveikatos centras nurodė, kad N. Puteikiui nereikia izoliuotis. Parlamentaro padėjėjas koronavirusu nesusirgo.

Kiek vėliau P. Gražulis prisipažino užsikrėtęs koronavirusu, apie tai pirmieji paskelbė alfa.lt.

Primename, kad parlamentaras nepasirodė nei gėjų eitynėse Kaune, nei „Šeimų sąjūdžio“ mitinge. Seimo koridoriuose parlamentarai jau atvirai kalba, kad prieš skiepus pasisakantis P. Gražulis susirgo koronavirusu, tačiau susisiekti su juo pačiu nepavyksta nei kolegoms, nei jo vaiko mamai. Mįslingai pradingo ir visada greta Gražulio būnantis Naglis Puteikis.

Petras Gražulis ir jo padėjėjas Naglis Puteikis rugpjūtį dalyvavo net naktinėse riaušėse, tačiau surengus naujus protestus rugsėjį, dingo kaip į vandenį. Nematyti jo ir pirmosiose gėjų eitynėse Kaune.

Nebuvo matyti ir „Šeimų sąjūdžio“ mitinge Katedros aikštėje penktadienį. Nors pats anksčiau visomis išgalėmis kviesdavo žmones rinktis į protestus prieš konservatorių vadovaujamą Vyriausybę.

Nors seimūnai jau grįžo po vasaros į rudens sesiją, bet P. Gražulio antradienį nematyti ir darbe.

Kviečiame stebėti visą TV3 Žinių reportažą:


Rašyti komentarą...
.
.
2021-09-15 16:30:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai nereikia baubti kiekvienoj tarpuvartėj,kad covido nėra.
Atsakyti
0

T
Tegu
2021-09-15 15:15:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
@Jelena Važiuoja seimo pis lius pas tave i rosieją;)
Atsakyti
0

x
xxL
2021-09-15 15:25:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
pagal darbo kodeksą įvykus pravaikštai dėl ligos darbuotojas privalo pristatyti gydymo įstaigos pažymą. Ar seimui užtenka tik daugybę kartų apsimelavusio gražulio "žodžio" ar šį kartą jis pateikė gydytojo pažymą?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų