Marijampolės ligoninėje per klaidą medikei suleistos penkios „Pfizer“ vakcinos dozės

Marijampolės ligoninėje sausio pradžioje skiepijimo metu prarastas „Pfizer“ vakcinos buteliukas, o keturiems medikams net kelias dienas teko laukti skiepų. Paaiškėjo, kad dėl žmogiškosios klaidos ligoninės darbuotojai buvo suleistas visas buteliukas – penkios dozės – neskiestos „Pfizer“ vakcinos. Tai skelbia naujienų portalas 15min.

Ligoninės direktorius Mantas Čėsna tikina, kad moteris jaučiasi gerai, jos būklė nuolat stebima. Pasak jo, dėl padarytos klaidos ligoninėje vyksta tyrimas.

„Nutiko taip, kad neatskiedė buteliuke esančios dozės ir visą suleido vienam žmogui. Tai – žmogiškasis faktorius. Nieko tam žmogui nei nutiko, nei atsitiko“, – aiškino ligoninės direktorius.

Primename, kad jau skelbėme, pirmadienį į Lietuvą lėktuvu iš Belgijos buvo pristatyta šeštoji dviejų farmacijos kompanijų „BioNTech“ ir „Pfizer“ sukurtos vakcinos nuo koronaviruso (COVID-19) siunta su 25740 vakcinos dozių.

Dalis šių vakcinų bus paskirstyta jau paskiepytų medicinos darbuotojų revakcinacijai, dalis vakcinos bus skirta socialinių įstaigų darbuotojų skiepijimui ir asmens sveikatos priežiūros įstaigų (ASPĮ) darbuotojų, kurie tiesiogiai nedirba su COVID-19 liga sergančiais asmenimis, vakcinacijai.

Informacija apie pristatomą vakciną yra reguliariai atnaujinama, atvykus naujoms vakcinos siuntoms į Lietuvą.


Rašyti komentarą...
c
cirkai
2021-01-26 20:45:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
makaronus kabina zmonems, atseit nieko neatsitiko, nebijokite, skiepykites nors ir visa buteliuka suvarys.griuk negyvas ir nebeatsikelk.
Atsakyti
-11

G
Genė.
2021-01-26 20:48:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaubas ! Kiek dar bus visokių nesamonių !
Atsakyti
-3

n
nu
2021-01-26 20:36:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai suleido 5bangoms ir mutacijoms į priekį daugiau nebereikės
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (36)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų