Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Seimo narys Dainius Kepenis palygino mokytojos Astros ir Živilės Diawaros sulaikymo atvejus ir klausė Vyriausybės narių, kodėl mokytoja yra niekinama, o galimai su narkotinėmis medžiagomis sulaikyta verslininkė – sudievinama. Politikui pasiryžo atsakyti premjerė Ingrida Šimonytė.

Seimo narys Dainius Kepenis palygino mokytojos Astros ir Živilės Diawaros sulaikymo atvejus ir klausė Vyriausybės narių, kodėl mokytoja yra niekinama, o galimai su narkotinėmis medžiagomis sulaikyta verslininkė – sudievinama. Politikui pasiryžo atsakyti premjerė Ingrida Šimonytė.

REKLAMA

Vyriausybės valandoje valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys Dainius Kepenis palygino mokytojas Astros Genovaitės Astrauskaitės ir verslininkės Živilės Diawaros sulaikymo atvejus.

„Turime du atvejus, sulaikyti du žmonės. Viena – atsakinga mokytoja, kita – galimai narkomanė. Paprastam žmogui aišku, mokytojos turi būti atsiprašyta, kompensuoti moraliniai nuostoliai, nes ji yra viešai teisiama be teismo. Galimai narkomanė, jeigu bus įrodyta jos kaltė, turėtų atsakyti pagal teisės aktus.

Dabartiniu atveju, mokytoja persekiojama ir niekinama, o galimai narkomanė, duodanti pavyzdį vaikams – sudievinama. Juk ne vienas asmuo bandantis padėti žmogui, patekusiam į narkotinę priklausomybę, žino, kad tai prasideda nuo žolės rūkymo, grybų vartojimo. Prašau pasakyti, kas diktuoja tokį jūsų elgesį? Jeigu tai moralė, tai yra apgailėtina. O gal kažkas taip patarinėja elgtis?“ – klausė D. Kepenis.

REKLAMA

Savo klausimą jis adresavo bent keliems ministrams ir premjerei. Atsakyti opozicijos atstovui nusprendė I. Šimonytė.

„Gerbiamasis Dainiau, neatsimenu, kada paskutiniu metu ką nors būčiau pasakiusi apie jūsų minimą mokytoją ir neatsimenu, kad būčiau dievinusi kažkokius tikrus ar tariamus narkomanus. Visiškai neturiu jums ką pasakyti“, – atsakė I. Šimonytė.

Portalas tv3.lt primena, kad lapkričio 17 dieną apie 22 val. Švitrigailos gatvėje Vilniuje buvo pastebėta 1979 metais gimusi moteris, dėl jos įtartino elgesio policija nusprendė atlikti patikrą. Vėliau paaiškėjo, kad tai – menų fabriko „Loftas“ bendrasavininkė Živilė Diawara.

REKLAMA

Dalinės apžiūros metu moters rankinėje rasta metalinės spalvos dėžutė, kurios viduje, kaip įtariama, buvo augalinės kilmės narkotinės medžiagos likučių bei polietileninis maišelis su galimai narkotine medžiaga (įtariama, kad haliucinogeniniais grybais).

Dėl radinio moteris buvo uždaryta į areštinę, jai teko naktį praleisti laikino sulaikymo kameroje. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo kas platinti. Pagal Baudžiamąjį kodeksą už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

REKLAMA

Ši situacija sukėlė kai kurių pramogų pasaulio atstovų ir Laisvės partijos politikų pasipiktinimą, mat ši partija kaip tik siekia dekriminalizuoti mažo kiekio narkotikų turėjimą be tikslo platinti, bet iki šiol parlamente pasiekti to nepavyko. 

Astra Genovaitė  Astrauskaitė yra aktyvi įvairių mitingų ir protestų dalyvė. Į visuomenės dėmesį mokytoja pateko prieš keletą metų, kai aktyviai pasisakė už Vyčio skulptūrą Lukiškių aikštėje, 2019 m. rugsėjį A. G. Astrauskaitė dažais apipylė Lukiškių aikštėje stovėjusį „Laisvės kalvos“ paminklo maketą.

REKLAMA
REKLAMA

Mokytoja taip pat galimai klijavo lipdukus Trispalvės alėjoje, anksčiau turėjusioje K. Škirpos vardą, ten pat buvo sulaikyta policijos pareigūnų, kaip tvirtino pati A. G. Astrauskaitė, už tai, kad mojavo Lietuvos vėliava.

Ji dalyvavo ir organizavo ne vieną mitingą, praėjusių metų rugpjūčio 10 d. jos organizuotas protestas prie Seimo baigėsi riaušėmis, A. G. Astrauskaitė yra viena iš įtariamųjų jau baigtoje tirti baudžiamojoje byloje.

O ką čia įrodinėti???Pagavo narkomanę su narkotikais ir dar įrodinėti?Į kalėjimą pagal įstatymą!Kas ji čia tokia?!Eilinė narkomanė.
moldavų prospekto užeiga
moldavų prospekto užeiga
kumelė jau influensere pasidarė, žiniasklaida iškišusi liežuvį prie jos plaukuoto anuso, karštai komentuoja kiekvieną pabezdėjimą. suskaičiuoti kiek straipsniu šiandien apie šitą išpampusią sūtrauką, kaklas tuoj greitai suaugs su snukiu, vemti verčia .
vartok ką tu nori, esmė, kad visiškai neįdomu tavo vyvenimo būdas ir pojučiai, tiesiog nelysk kitiems į akis ir nebruk savo tiesų, kurios kitiems nereikalingos, atsipisk ir netrukdyk gyventi likusiems.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų