REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dvi savaites Vilniuje mįslingai dingęs vyras buvo rastas negyvas. Kaip paaiškėjo vėliau, jo kūnas buvo aptiktas vienos Vilniaus parduotuvės tualete. Aiškėja daugiau aplinkybių: minėtoji tualeto patalpa buvo nenaudojama, pažymėta kaip netinkama naudoti, atitverta „Stop“ juosta ir dėl to reguliariai netikrinta.

Dvi savaites Vilniuje mįslingai dingęs vyras buvo rastas negyvas. Kaip paaiškėjo vėliau, jo kūnas buvo aptiktas vienos Vilniaus parduotuvės tualete. Aiškėja daugiau aplinkybių: minėtoji tualeto patalpa buvo nenaudojama, pažymėta kaip netinkama naudoti, atitverta „Stop“ juosta ir dėl to reguliariai netikrinta.

REKLAMA

Prekybos centro „Iki“ komunikacijos vadovė Vaida Budrienė paaiškino, kad šiuo metu visą informaciją bendrovė yra perdavusi policijai, kuri ir vykdo ikiteisminį tyrimą, atsakysiantį į visus klausimus. 

„Mano žiniomis, buvo sugedęs tualetas ir mūsų tualetus tikrina išorinis mūsų partneris, šiuo atveju buvo „Grifs“ saugos tarnyba. Jie galbūt galėtų plačiau apie tą įvykį papasakoti“, – kalbėjo V. Budrienė.

Apsaugos tarnybos „Grifs AG“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė Rūta Juodeikė paaiškino, kaip vyko tualetų priežiūra parduotuvėje.

REKLAMA
REKLAMA

„Mums patiems labai įdomu, kaip tas asmuo pateko į patalpas, dėl to, kad iš principo tualeto patalpos buvo nenaudojamos dėl sudegusios įrangos ir tiek ant durų, tiek įėjimas, patekimas į tą tualetą yra per nedidelį holą, kuris buvo užtvertas „Stop“ juosta ir berods dar vežimėliu, kad žmonės tiesiog neitų, jie buvo nukreipiami į neįgaliesiems skirtą tualetą“, – kalbėjo R. Juodeikė.

REKLAMA

Pasak jos, tualetas buvo nenaudojamas maždaug nuo kovo 1 d.

„Tualetas buvo nenaudojamas ir nėra praktikos jį tikrinti, o kaip asmuo pateko į tualeto patalpas, manau, bus nustatyta policijos ikiteisminio tyrimo metu“, – dėstė R. Juodeikė.

Veikiausia, asmuo į patalpas pateko kitiems nematant.

„Pats liūdniausias dalykas, kad sutapo tos aplinkybės: sugedo įranga ir žmogus tenai prasmuko ir mirė, tai yra liūdniausia“, – paaiškino R. Juodeikė.

Daugiau aplinkybių bendrovė nežino ir laukia atsakymų iš policijos.

Artimuosius pasiekė blogiausia žinia

Antradienį vyro artimuosius pasiekė pati blogiausia žinia – vilnietis rastas negyvas pirmadienį Vilniuje, Mindaugo gatvėje, parduotuvės „Iki“ tualete. Daugiau detalių apie rastą vyro kūną su naujienų portalu tv3.lt pasidalino dinguolio žmona Julija.

REKLAMA
REKLAMA

Moteris negali atsistebėti, kaip, pasak jos, dvi savaites parduotuvės tualete pragulėjo vyro kūnas ir niekas nematė. Visą pokalbį su našle galite rasti čia.

Nuo vasario 28 dienos ieškotas dingęs jaunas vilnietis P. M. rastas negyvas pirmadienį. Šią žinią naujienų portalui tv3.lt patvirtino Vilniaus apskr. VPK Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja:

„Vakar apie 12 val. vyro kūnas buvo rastas Mindaugo g. esančiame prekybos centro tualete. Atliekamas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Pagal pirminę informaciją, kūnas be smurto žymių.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dingusio vilniečio žmona Julija tv3.lt papasakojo, kad artimieji su tyrėjais vyko į Mindaugo gatvėje esančią parduotuvę „IKI“.

„Mes žinojome tą vietą ir važiavome kamerų patikrinti. Mes žinojome paskutinę jo lokaciją ir dėl to nuvažiavome ten tikrinti kamerų. Tyrėjai pamatė, kad į tualetą įėjo ir neišėjo. Nubėgo tikrinti ir rado“, – pasakoja žmona Julija.

Policija (Arnas Strumila/ BNS nuotr.)

Žmona kalbas apie narkotikus kol kas atmeta: „Ne, aš nieko nežinau. Mes nieko negalime sakyti, kol nėra padaryti kažkokie tyrimai ir skrodimas.“

REKLAMA

Vasario 28 dieną socialiniuose tinkluose nuskambėjo pagalbos šauksmas – į namus negrįžo vilnietės vyras P. M. Paskutinį kartą jis buvo matytas kovo 1 dieną, Vilniaus stotyje, geležinkelio gatvėje, 18:30 val.

„Pasidalinkite. Vilnius! Vasario 28 d. dingo mano vyras. Paskutinį kartą telefonu kalbėjome, sakė, kad važiuoja namo apie 18 val. vakaro.

Daugiau į skambučius neatsiliepė, telefonas išjungtas jau porą dienų, policijai pranešta. Ligoninės apskambintos, jokių žinių“, – savo asmeninėje „Facebook“ anketoje pagalbos šauksmu dalinosi vyro ieškanti žmona.

Vilnietis bus pašarvotas kovo 15 dieną nuo 17.00 val iki 21.00 val. Kovo 16 dieną nuo 9.00 iki 14.00 val. Dzūkų g. 101 A , laidojimo namuose „Amžinybė“.

Va čia tai kaip kine,pirmą kartą girdžiu tokią nesąmonę,tiek dienų jis jau pūti turėjo ,kaip nks neužuodė,pelė maža pastimpa koks ,kvapas o čia žmogus,gal kas iš apsaugos nudėjo
Su sanitarija parduotuvėje buvo visai ne kas, kad nekreipė dėmesio į tokią smarvę. Beje, nieko naujo. Ir ne tik "Iki" parduotuvėse. "Maxima", o ypač "Norfa" tuo irgi galėtų pasigirti.
Dabar iki per tv pastoviai meta reklamas ,matomai darosi riesta.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų