Klaipėdoje naktį vyras šovė į žmoną: aiškėja daugiau detalių

Kraupi naktis Klaipėdoje. Viename daugiabučių girtas pensininkas du kartus šovė žmonai į galvą ir neteisėtai laikomą ginklą nukreipė į save. Moteris – ligoninėje, jos gyvybei pavojaus nėra, o vyras ištiktas komos, jo būklė – labai sunki.

Įvykio vietoje (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Daugiabutyje Naikupės gatvėje prieš pirmą nakties aidėjo šūviai. 73-ejų pensininkas susibarė su 64-erių žmona.

„Bute kilo šeimyninis konfliktas, kurio metu vyriškis laikomu ginklu, kuris priskiriamas C kategorijai, sužalojo žmonai galvą ir bandė pats sužaloti save, šovė taip pat sau į galvą. – Kiek kartų moteriai šauta buvo? – Šiuo metu negaliu atsakyt, kiek šauta, tačiau jos būklė tikrai nėra sunki“, – sako viršiniko pavaduotojas Raimondas Vaitkevičius.

Moteris dėl galvos šautinės žaizdos paguldyta į ligoninę, netrukus čia pat atvežtas ir sutuoktinis.

„Į įvykio vietą atvykę medikai apžiūrėjo vyriškį, medikų vertinimas pirminis buvo toks, kad vyriškiui nėra rimtų sužalojimų, kad jį galime vežtis į policijos komisariatą, jis buvo pristatytas į komisariatą, policijoj vyriškiui pasidarė bloga, buvo iškviesti vėl medikai, išvežtas į ligoninę, šiuo metu jis yra gydomas ligoninėje“, – sako R. Vaitkevičius.

REKLAMA

Moters gyvybei pavojus negresia, o vyras operuotas, be sąmonės, jo būklė labai sunki.

Policijoje vyrui nustatytas beveik 3-ijų promilių girtumas, ar moteris buvo blaivi – pareigūnai negalėjo atsakyti. Paaiškėjo, kad revolveris laikytas neteisėtai – pensininkas leidimo ginklui neturėjo. Kaimynai šeimą apibūdina kaip darnią, tad visiems – šokas.

Kalbinti žmonės teigia, kad jokio konflikto ar įtartinų garsų kaimynų bute negirdėjo. Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasikėsinimo nužudyti.


Rašyti komentarą...
D
D. K.
2019-05-13 06:38:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam dar toki gelbet?
Atsakyti
0

B
Brakonierius
2019-05-13 05:30:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaip tai jau geriau sauti dienos metu.... didesne galimybe pataikyti....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų