Gitanas Nausėda kirto konkurentui Sauliui Skverneliui. Jis teigė, kad, kol premjeras išrašinėjo baudos kvitus už kelių eismo taisyklių pažeidimus, G. Nausėda kūrė pinigų politikos programą Lietuvoje. Taip G. Nausėda atsako į valstiečių kandidato išsakytą kritiką jo atžvilgiu.

„[G. Nausėda] nelabai geba atsakyti į klausimus, daug vandens pilstymo“, – konkurentą apibūdino balandžio pradžioje portalo tv3.lt studijoje viešėjęs Saulius Skvernelis.

Pasak jo, G. Nausėda turi daug idėjų, tačiau nežino konkrečių priemonių, kaip tas idėjas įgyvendinti. S. Skvernelio nuomone, ekonomistas per daug stengiasi visiems įtikti, taip dažnai prieštaraudamas pats sau. Premjeras taip pat ne kartą kalbėjo, kad G. Nausėda stokoja patirties politikoje.

Reikia pakilti į aukštesnį lygį

„Ponas Nausėda yra žmogus, kuris dirbo su Valdu Adamkumi 2004 metų rinkimų štabe, nemažai mokėsi iš šio didžio politiko mūsų Lietuvos. Ponui Skverneliui siūlyčiau pakilti iš to paruoštukų skaitytojo lygio į prezidentinį lygį, pažvelgti į Lietuvą iš šiek tiek aukštesnio taško“, – į konkurento kritiką reagavo G. Nausėda.

REKLAMA

Jis siūlė S. Skverneliui nevažinėti po Lietuvą papirkinėjant atskirus merus, prekiaujant poveikiu ir žadant dalykus, kurie kartais „torpeduoja“ tas reformas, kurias premjeras pats pradeda.

„Pavyzdžiui, švietimo reformos akivaizdus torpedavimas, nuvažiavimas ir žadėjimas, kad Šiaulių universitetas liks autonomiškas. Ir tą ponas Skvernelis daro ir į dešinę, ir į kairę“, – teigė pašnekovas.

Gitanas Nausėda Fotodiena.lt/Fotodiena.lt

Gitanas Nausėda Fotodiena.lt/Fotodiena.lt

G. Nausėdai atrodo, kad S. Skvernelis nėra iki galo įsisąmoninęs, kad premjeru būti yra vienas dalykas, bet kalbėti apie visai šaliai svarbius dalykus „nėra kalbėjimas užsidėjus pareigūno kepurę“.

„Tai yra kalbėjimas pakilus į aukštesnį lygį ir kalbėjimas prezidentiniu lygiu, o ne pareigūno lygiu“, – samprotavo G. Nausėda.

Mano, kad patirties pakanka

G. Nausėdos teigimu, jei politiką vertiname tik kaip „telefoninius reikaliukus“, kai telefonu sutvarkomi vieni ar kiti klausimai, jam tokios politinės patirties nereikia ir siūlė S. Skverneliui tokią patirtį pasilikti sau.

„Dėl mano patirties: tais pačiais metais, kai ponas Skvernelis išrašinėjo baudos kvitus Kęstučiui Jaskelevičiui, aš kūriau pinigų politikos programą Lietuvoje“, – kalbėjo G. Nausėda.

Pašnekovas pasakojo, kad darė tai Lietuvos banke būdamas valdybos nariu, prisidėjo prie dalykų, kurie G. Nausėdos nuomone, yra svarbūs ir tebėra svarbūs visai Lietuvai.

Saulius Skvernelis  (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)

Saulius Skvernelis (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)

„Matyt, pono Skvernelio padėjėjai rinkdami mano CV pametė pirmąjį puslapį. Kadangi ponas Skvernelis nelabai žino, kas vyko dar aną dešimtmetį, jis ir patikėjo tuo lapeliu, kuris liko jo rankose“, – svarstė G. Nausėda.

REKLAMA

Jo teigimu, S. Skvernelio patirtis yra gana vienpusiška, o politinę patirtį premjeras kaupė tik pastaruosius keletą metų.

Padėkotų už kovą

G Nausėda pasakojo, kad daugelis kandidatų realybėje yra visai kitokie negu atrodo debatuose ar televizijos laidose.

„Pasakysiu jums nuoširdžiai. Visa tai, kas vyksta kameroms šviečiant yra viena. Kas vyksta tuose persirengimo kambarėliuose, kuriuose mes susitinkam po diskusijų, yra visai kas kitą. Ten akivaizdžiai matai kaip žmonės įjungia tam tikrą kaukę prieš žiūrovus ir išėjus už durų persimaino, tampa visiškai normaliai bendraujančiais žmonėmis“, – pasakojo kandidatas.

G. Nausėda, I. Šimonytė, S. Skvernelis (nuotr. Fotodiena.lt)

G. Nausėda, I. Šimonytė, S. Skvernelis (nuotr. Fotodiena.lt)

G. Nausėda svarsto, kad kai kurie konkurentai, negalėdami gerai atskleisti savo programos rinkėjams, bando savo problemas spręsti apjuodindami apklausose pirmaujantį kandidatą.

„Pasibaigus rinkimams tikrai šitas emocinis balastas, kuris šiuo metu yra labai stiprus ir užgožia visą kitą, jis susilpnės. Mes grįšime į normalų darbų ritmą ir man tikrai nebus sunku paspausti ponui Skverneliui ir kitiems konkurentams ranką, pasakyti ačiū už konkurencinę kovą“, – kalbėjo G. Nausėda.

Portalas tv3.lt primena, kad pirmasis prezidento rinkimų turas vyks gegužės 12 d. Jei prireiks antrojo, jis bus rengiamas kartu su Europos Parlamento rinkimais gegužės 26 d.

jooo
2019-04-24 13:25:27
Koks lygis kitiems nurodyneti ka skaityti ko ne...
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
prisiesiekiu 2019-04-28 18:20:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
neinu nei pries viena,nes vienas banku vagis kitas narkobaronas,,as pprisiekiu kas taps prezidentu ir po 3metu nebus permainu jie bus nausati kaip sabakos,,,   ATSAKYTI
ww 2019-04-28 18:00:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
jau geriau emigruoti nei gyventi lietuvoje su nauseda-prezidentu,man jis yra netinkamas   ATSAKYTI
Dainius 2019-04-27 15:03:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Neįsivaizduoju Nausėdos prezidentu,ne pirmą kartą matau ,koks pagiežingas,kitus niekinantis,nieko jis nesuvienys ,ne tautos jis -žmogus ,o bankų ir oligarchų klapčiukas,tikras pasipūtėlis,ne laiku įsijautė esantis prezidentas   ATSAKYTI
Pietras 2019-04-26 15:46:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Nebalsuosiu nei aš, nebalsuos nei mano draugai ,nebalsuos visas mūsų miestelis už Byvi Nausėda Taškas Mes už Skverneli    ATSAKYTI
Jonas 2019-04-26 15:33:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Kai Skvernelis israsinejo baudas Nausėda kūrė bankų programą kaip isdurti visos Lietuvos žmones.Bankai kaip siurbeles čiulpia iš žmonių gyvastį darydami sau milijoninius pelnus.Nauseda vienas iš to aštuonkojo ciulptuvu.Tai turtingųjų kandidatas ir jis dirbs tik jiems Netikekime jo čiulbėjimu..   ATSAKYTI
Vat 2019-04-25 07:57:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Tai ar Nausėda nežinojo apie Adamkaus džiovintas tapkes Šiauliuose,kad ... Nėr komentarų.   ATSAKYTI
Haroldas 2019-04-25 05:59:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Gitana tikrai nevertas but prezidentu, bet apie milicininka pasake teisingai. Atrodo tikrai juokingai ta karbauskio bezdzionele. Karabaso surasytus lapelius gali skaityti bet kas. O savu minciu tai nera, nes protelis per bukas.   ATSAKYTI
Nieko gero 2019-04-25 02:02:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Simonyte,ka gero ji padare: " nera pinigu", Skvernelis- policininkas ,sake :"reikia policininkams susidoroti su streikininkais ir padaryti " tvarka".   ATSAKYTI
jau tapo 2019-04-25 00:10:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
nausėdinis šiukšlė ir tiek.   ATSAKYTI
Lina 2019-04-24 23:09:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Mesijus Gitanas ateina,susireikšmino iš anksto.
Inteligentas ar ne?Tyliai,tyliai ir tapsim Anglijos kolonija...
   ATSAKYTI
Velnsapseda 2019-04-24 17:27:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Ar ne per anksti isijaute nausedelis i prezidento role !   ATSAKYTI
J 2019-04-27 12:17:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Juk čigonas tai ko tikėtis is Gitano  
Idiot 2019-04-24 15:52:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Nu ir ka tu Nauseda padarei kad banke dirbai??? Kad ubagais patapom??? AISKU NEVISI UBAGAI.KAI KAS EST NETURI....NEBALSUOSIU NIEKAD UZ TAVE   ATSAKYTI
Kas 2019-04-24 18:23:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Jūsų slapyvardis viską pasako  
Siūlymas Nausėdai 2019-04-24 15:37:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Pakilti iš patimpos lygio į savarankiškos asmenybės, dirbančios Lietuvai...   ATSAKYTI
Siūlymas 2019-04-24 15:37:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Pilnas vardas: Siūlymas Nausėdai:
Pakilti iš patimpos lygio į savarankiškos asmenybės, dirbančios Lietuvai...  
As 2019-04-24 15:07:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
G.nauseda saldus financings A F E R I S T A S.   ATSAKYTI
Angele 2019-04-24 14:33:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Man norisi pasakyti p.Nausedai- jei giriesi,kad esat p.Adamkaus mokinys, tai didelis minusas.Adamkus pazeide konstitucija , nes priregistraves Siauliuose" slepetes" tapo prezidentu.O kai Nauseda jei taps prezidentu, ir jei Lietuvoje susiklostytu pavojingos situacijos, ar nepabegs uz Atlanto ieskoti prieglobscio, palikes mums patiems kapstytis is bedu.   ATSAKYTI
gedas 2019-04-24 19:57:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-14
pone Angele painioji kažka....mažai skaitot ,o tudel ir nežinot nuo kada Adamkus susijes su Lietuva.....o begtu Skvernelis i rusyna,užsimaskaves karbauskinese trašose  
baba 2019-04-24 14:21:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-15
Nesinervink p.Naudėda, pareisi ir pavalgysi, su tuščiu pilvu nervukai kirbina, koks skirtumas policininkas, ar ekonomistas, visų pirma žmogus, o aš gerbiu Skverneli, netuščiažodžiauja, rėžia tiesiai, o nevynioja į vatą, o tokių marionečių, kaip Nausėda, mums nereikia, užtenka, jau esam pasirodę visam pasauliui ir visu gražumu, kokie mes ale protingi, išmanūs, kultūringi ir t.t. .   ATSAKYTI
Jo 2019-04-24 14:14:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Ko taip cypia jie yra ir be jų neblogų kandidatų baisu žiūrėti y juos seni krienai ☺️   ATSAKYTI
Justas 2019-04-24 14:06:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-22
gaila, kad musu tautos zmones yra tokie trumparegiai :( Argi galima lyginti Nauseda ir skverneli? Buvusi policininka ir ekonomista! Koks bus pasaulinio lygio bendravimas? Is paskos tampysis verteja, be popierelio , net atsakymu nezinos. Jokios diplomatijos pas skverneli, toliau kirsins su kaimyninem respublikom, jau ir taip prisisiukslinom! Kaip jau buvo rasyta spaudoje, neprognozuojamas, gali , net kara paskelbti... Ar mums tokio nediplomatisko, neisprususio prezidento reikia , kad Lietuvoje kelti skandalus, uzuot produktyviai dirbti. Per paskutinius metus , tiek pridirbo si vyriausybe, kad reikes laiko atsigauti. Kas sugrazins Lietuvos isparceliuota brangiausia turta - miskus?! Si vyriausybe su savo nusikalstama veikla, kiek nuostoliu pridare, dabar jau irodyta, kad pazeide konstitucija. Skvernelis daug kalba, bet tik akiu dumimas, pazadai , kurie yra absurdiski ir liks pazadais. Ar begali buti didesnes nesamones, kai skvernelis baltarusiams pareiskia: perdarykit atomine elektrine, kai ji jau baigta statyti! Jau cia penktokui aisku,, grynas nusisnekejimas.....Noriu Lietuvai ismanancio ekonomika, issilavinusio, protingo, diplomatisko prezidento Nausedos. Nusibodo pastovios intrigos, nusibodo ,,rusai puola" posakis tapes anegdotu!   ATSAKYTI
J 2019-04-24 14:21:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
Tu i čigona nedek iliuziju  
J 2019-04-24 14:25:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Tai nauseda lai eina ten pas cigonus ar zydus prezidentaut  
Justai 2019-04-24 14:44:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Nausėda ekonomistas? Kūrė Lietuvos pinigų politika(ekonominis terminas-monetarinė politika). Faktiškai pririšo litą prie dolerio, vėliau prie euro. Žmogiškai kalbant-sunaikino monetarinę politiką, prarado galimybę valdyti pinigų emisiją. Ūkiškai tai skambėtų, kad supančiojo pakinkytą arklį. Tad čia nėra kuo girtis, lito sunaikinimas nėra gėris. Reikėjo iškart spausdinti dolerius arba eurus O dar niuansas, kad krizės metų didėjo palūkanos paskoloms litais. Juk litas buvo surištas su euru? Vadinasi tai nebuvo būtina daryti, tai apiplėšimas vidury dienos, kaip galima buvo galiojančias sutartis keisti vienašališkai? Tai ne prezidentinio lygio žmogus, tai vagis iš tarpuvartės. Griauk savo stiklainį Nausėda,kol teismas neuždėjo baudos ir priverstinio nugriovimo.  
Taip 2019-04-24 13:38:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Pasiuto tas. Nausėda bankų. isvokti pinigelei jem sąžinė ėda Sauliau nepasiduok bankomatui laikytis !!!!!!!!!!!!!!!!!!   ATSAKYTI
Greta 2019-04-24 13:37:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Pats tu nauseda ta darai o ne kiti begedi tu   ATSAKYTI

Top Video

Įspūdingi Ziono Williamsono žaidimo epizodai NBA ikisezoninėse varžybose
DABAR RODOMA
Įspūdingi Ziono Williamsono žaidimo epizodai NBA ikisezoninėse varžybose
DABAR RODOMA
Moteris manė, kad namuose vaidenasi: tiesa pasirodė visai kitokia
DABAR RODOMA
Kamerų įrašas atskleidė moterų sąmokslą: apsvaigino vyrą ir juo pasinaudojo
DABAR RODOMA
Šiurpą keliantis reginys: vyras kameromis užfiksavo neįprastą reiškinį
DABAR RODOMA
100-metį atšventusios dvynės atskleidė paprastą savo ilgo gyvenimo paslaptį
DABAR RODOMA
Užfiksuotas šokiruojantis tėvų poelgis su kūdikiu: istorija kelia pyktį
DABAR RODOMA
Berniukas įsiuto dėl mamos poelgio – jo moralas nepaliks abejingų
DABAR RODOMA
Pikantiškas moters elgesys ant automobilio: netrukus buvo sulaikyta
DABAR RODOMA
Užfiksavo šlykšų pabėgioti išėjusios moters poelgį: paviešino, kad sugėdintų
DABAR RODOMA
Po paviešinto įrašo iš darbo mergina buvo atleista – klientai pašėlo
REKLAMA
Vytautas Bruveris (nuotr. stop kadras)
Antradienį Seime vyko balsavimas dėl Seimo pirmininko ateities. Po jo paaiškėjo, kad Viktoras Pranckietis lieka poste, o Ramūno Karbauskio norai jį patraukti iš pozicijos liko ...
Rita Tamašunienė (Fotobankas)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos atstovė, vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė sako, kad valdantiesiems nesėkmingas balsavimas dėl Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio ...
Viktoras Pranckietis (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Nors pakartotinis balsavimas dėl Viktoro Pranckiečio atleidimo patyrė nesėkmę, portalo tv3.lt kalbinti ekspertai pabrėžė, kad ši istorija tikrai nesibaigė. Pašnekovų teigimu, ...
Gaisras Alytuje
Alytus miesto savivaldybė antradienį skelbia atidariusi specialią paramos lėšų sąskaitą, skirta rinkti aukas ugniagesių premijoms ir ekstremalios situacijos išlaidoms padengti. ...
A. Paleckis (nuotr. Fotodiena.lt)
Kauno apygardos teismas antradienį iš dalies tenkino prokuratūros prašymą ir dar dviems mėnesiams pratęsė šnipinėjimu įtariamo politiko Algirdo Paleckio suėmimą. ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų