Likimas lėmė, kad jauna klaipėdiete Simona turi visiškai neįgalų sūnų Danielių, kuriam šiandien yra septyneri. Berniukas nevaikšto, negali pajudinti nei rankyčių, nei kojyčių, nepajėgia ryti maisto ir yra visiškai aklas. Dalis berniuko smegenų yra mirę, o gydytojų prognozės liūdnos – žuvusios smegenų dalys jau niekada neatsistatys, jam diagnozuotas cerebrinis paralyžius. Šiandien berniuką slaugo jo tėvas, o kai vyras dirba, padeda jo motina pensininkė. Po ankstesnių žiniasklaidoje pasirodžiusių berniuko mamą smerkiančių publikacijų laidai „Prieš srovę“ nusprendė prašnekti ji pati.

Klaipėdietė Simona ne tik papasakojo, kas ją privertė skaudančia širdimi atsisakyti neįgalaus sūnaus, bet ir papasakojo kokiu pragaru buvo tapęs jos gyvenimas su neįgalaus sūnaus tėčiu Mariumi. Simona pasakoja, kad apie savo nėštumą sužinojo tik tada, kai jau buvo tvirtai nusprendusi skirtis su Mariumi.

REKLAMA

„Nėščią moterį vadinti debiloide, dėl to, kad noriu žiūrėti kanalą. Arba jeigu pasakau kažkokią savo nuomonę, tai būnu visokiomis tokiomis frazėmis išvadinta ir tada galvoji, kad galėjau jam ir nesakyti, kad laukiuosi“, – šiandien savo sprendimo pranešti vyrui apie nėštumą, su kuriuo jau ketino skirtis, gailisi ji.

Danieliaus liga prasidėjo nuo paprasčiausio roto viruso, kai jam buvo 2,5 metų. Darželį tuomet lankęs vaikas keturias dienas buvo gydomas ligoninėje, vėliau išleistas namo. Bet po kelių dienų būnant namie sutriko jo kvėpavimas. Tėvai iškvietė greitąją pagalbą, o nuvežus vaiką į ligoninę ištiko tai, ko nesitikėjo niekas – klinikinė mirtis. Po to, kai nutiko nelaimė, vaikas metus augo su mama, tačiau vėliau Simona nutarė atsisakyti sunkiai sergančio berniuko, už ką ne sykį buvo smerkiama aplinkinių.

„Tie santykiai niekur nebeveda, o gyventi dėl vaiko, kuris turbūt dabar jau nelabai supranta, kad čia mama arba tėtis, ir kęsti pažeminimus, kaltinimus, kad tai dėl manęs atsitiko vaikui…Aš likau kalta, nes leidau vaiką į darželį, kažką juk reikia apkaltinti. Jeigu aš vaiko nematau, tai nereiškia, kad aš jį pamiršau, nereiškia, kad aš juo nesidomiu. Daug laiko ir jėgų atidaviau jį reabilituodama ir per tą laiką sutikau daug nuostabių žmonių, kurie man iki šiol pasako, kaip jis jaučiasi, kokia jo būklė, ar jis yra sanatorijoje“, – nelengvu gyvenimu su buvusiu vyru skundžiasi moteris.

REKLAMA

Šiandien Simona savo vaiko nelanko dėl vienos priežastis – bijodama savo buvusio sutuoktinio smurto ir teigia sykį jau buvusi užpulta.

„Jis paėmė mane grubiai už rankos, nutempė į holą ir sako sėsk, dabar kalbėsim. Aš stojausi eiti, jis prispaudė mane prie durų, pradėjo ieškoti telefonų, rakto, tada priėjęs trenkė man per veidą. Pasakė, tu man neištikima. Aš jau tada buvau išsikrausčiusi ir gyvenau kitur, tai jeigu pas mane ir kas ateitų, tai buvo mano reikalas, mes nebegyvename kartu“, – aiškina Simona.

Simona samprotauja, jei vaikas būtų gimęs nesveikas, būtų lengviau susitaikyti su tuo, kad šiandien jis – visiškai neįgalus.

„Šiandien matydama kaip vaikas kankinasi, aš pykstu ant savęs, nes aš meldžiausi ne taip, kaip reikėjo. Aš buvau savanaudė, aš prašiau Dievo, kad man grąžintų sūnų, kad ir koks jis bebūtų… Kad ir nesveikas, neįsivaizdavau, kad taip gali kentėti žmogus… Baisių baisiausiai galvodavau, kas gali nutikti vaikui, tai plaučių uždegimas…Aišku, žinojau, kad yra neįgalių vaikų, bet jie kažkur šone vienas kitas. Ir tiesiog tada pradedi melstis, logiškai suvokdama, kad jisai kankinasi, tada pradedi melstis, kad Dieve, nustokime kankinti šitą vaiką“, – atviravo moteris.

REKLAMA

Neseniai Simona su naujuoju vyru nusipirko naujos statybos namą tarp Palangos ir Klaipėdos, visai netoli jūros. Moteriai po dviejų su puse metų trukusių teismų, šiandien priteista sumokėti daugiau nei 6 tūkstančio eurų alimentų buvusiam vyrui už neįgalaus sūnaus išlaikymą. Simona įsitikinusi, kad jos buvusiam vyrui ne sūnaus sveikata svarbiausia, o pinigai.

Virusas sveiką vaiką pavertė neįgaliu: moteris pasakė, kodėl jo atsisakė

Virusas sveiką vaiką pavertė neįgaliu: moteris pasakė, kodėl jo atsisakė

„Kiek vyksta teismų, tai visi eina apie pinigus. Ir visur, kur jis deklaruojasi, visur kažkodėl pažymėta, kad reikia pinigų. Kodėl niekur nepažymi, kad gaila vaiko, kad vaikui taip atsitiko“, – piktinasi Simona iš vaiko ligos bandančiu pasipelnyti tėvu.

Berniuko tėtis Marius mano, kad atsisakyti savo vaiko Simona nusprendė tik dėl kito vyro.

„Ji sako, kad aš tik dėl pinigų su tuo vaiku. Lankyk, būk su juo, kas tau draudžia. Bet jeigu tu nenori išvis nei prisidėti nieko prie to vaiko, tai niekas tau nesako, atnešk tu pinigus… Tu gali nupirkti ką nors už tuos pinigus, nes juk vaikui tų pačių pampersų reikia, už tuos pačius pinigus, visko reikia. Tai tu nupirkt tada kažką, bet iš jos yra visiškas nulis. Viskas veda tiktai į vieną, kad jai yra visiškai nulis šitas vaikas“, – buvusios žmonos kalbas niekinėmis vadina vienišas vyras.

REKLAMA

Berniuko tėtis matydamas, kad jau nebeužtenka pinigų sūnaus gydymui, kreipėsi pagalbos į visuomenę ir jos sulaukė. Marius šiandien dėkoja visiems geraširdžiams žmonėms, kurie paaukojo pinigų, kad jis savo berniuką galėtų nuvežti į garsią reabilitacijos kliniką Slovakijoje, kurios specialistai anot Mariaus daro stebuklus.

Šiandien mažylis jaučiasi daug geriau nei prieš dvejus metus.

„Yra vilčių, kad jis pradės pats valgyti, ryti ir nebereikės vamzdelio ir galės šiek tiek daugiau judėti. Tai suteikia vilčių šiokių tokių, kad bus grįžimas vaiko į geresnę būseną“, – viliasi Marius.

Visą istoriją žiūrėkite:

Jonas
2019-04-14 14:04:56
Viešpatie,kas per motina?
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Karma 2019-04-25 20:19:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Simona pasipuošusi, graži, su balintais dantukais ir aukštakulniais namuose straksi, o prie jūros manekenės eisena vaikšto, nenatūraliai kryžiuodama kojas. Kalba lėtai ir žiūri į šoną, vengdama tiesioginio kontakto, lyg bandydama kažko nepamiršti pasakyti, ką buvo sugalvojusi....Tikrai graži moteris, bet būtų geriau nekalbėjusi, nes dabar visa Lietuva pamatė, kad ji tuščia kaip ąsotis. "Mama" jos pavadinti neapsiverčia liežuvis. Mama, kuri su vaiku susitinka sapnuose ir laukia vaiko mirties, nes, matyt, tada jai palengvės - nereikės pinigų mokėti savo vaikui? SIMONA, atsipeikėk dabar, nes praeis dar keleri metai, tave paliks dabartinis vyras, dėl jaunesnės, dukra pasmerks, tavo grožis išblės, o tu liksi vieniša, ligota ir prie suskilusios geldos.... Už viską gyvenime reikia mokėti ir tikrai ne pinigais....Tokie tai visatos dėsniai.   ATSAKYTI
Laima 2019-04-22 18:17:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nežinau kaip galima savo vaiką palikti,kad ir kas benutiktų...Pati auginu berniuką 6metų su visiška negalia,bet net nepagalvočiau apie tai,kad jo atsisakyt. Jis mano visas gyvenimas,pasaulis,jis pats brangiausias ką turiu. Linkiu tėčiui stiprybės,ne bet kuris vyras pasiimtų auginti vaikutį,kitiems ir sveiki vaikai našta. O kas dėl motinos,ji neverta jos vardo.   ATSAKYTI
kas slauge ka nors 2019-04-22 12:03:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
tai net nereikia aiskinti.....Tevas su Mociute yra zmones,is didziosios raides   ATSAKYTI
Margarita 2019-04-22 08:22:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Vargšės vaiką prižiūrėti stuburas nesveikas o rujotis kaip kalei tai sveika.šliundra ir tiek ir šitas po keleto metų ,jos kakalis,pasakys kokia ji šiukšlė   ATSAKYTI
Indre 2019-04-17 15:01:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Jos dabartinis vyras savo dukrai nemoka alimentu nuo 2014m,toks toki surado..   ATSAKYTI
Indrei 2019-04-17 18:30:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Tu indre aborto liekana ar zinai kokio vyro tas vaikas jei londone neuztenka tai. Skrendi i siaulous !  
Nu joo 2019-04-17 18:49:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Ot bjaurybes kaip juos svietas nesioja sioj zemelej. Kirvis kota atitiko...... Ant svetimu nelaimiu pastate sau gyvenima. Tokie zmones patys ilgai nebus laimingi  
Tam gaidargiui kaimiečiui. 2019-04-22 18:48:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Atsakyk už aborto liekana avine tu (Mindaugas - Milijonierius apsišikes). Savo pirma žmona sujabošinai, tai ji ir pabėgo į užsienį, ko tu tykėjais???
Mokėkit vaikams išlaikyma. Kitu atveju antstoliai po plyta ta jųsų namą išnešios...  
Nu bliam.. 2019-04-17 06:56:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Cia jai turbut infekcija pazeide smegenis   ATSAKYTI
Vida 2019-04-16 15:33:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Gerai vienas komentaras parase,nesvarbu kokie jusu buvo santykiai,bet mama niekada nepaliks savo vaiko,o dar tokio ligoniuko:(atidarai placiai duris ir vyras tegul eina savais keliais,jei jau toks blogas,bet savo vaikelio atsizadeti,palikti,tiesiog nera zodziu apsakyti ir parasyti,kas tai per butybe!!!Net nesiraso zodis ja pavadinti :(O TECIUI,didziausios Jums stiprybes!!!Jus daug ka nugalesit su SUNELIU budami kartu!!! Neteiskim,ja nuteis pats gyvenimas:(   ATSAKYTI
Valdas 2019-04-16 13:37:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kažkiek Stankūnaite primena,akivaizdžiai matosi kad motinai nulio vietoj vaikas,užtai ji ir meldžiasi kad jis numirtų nes ant sąžinės taip negulėtų,kad atsisakė jo,neįsivaizduoju kas jos galvoj per košė,bet ką padarysi,tokių būtybių yra,o tėvui stiprybės ir aišku jo sūnui sveikatos gerėjimo palinkėčiau.   ATSAKYTI
Smerkit 2019-04-16 12:48:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Stiprybes tevui , pagirtinas elgesys , palinkeciau kad joks vyras tokios gyvates i savo gyvenima neisileistu ,    ATSAKYTI
Jonas 2019-04-16 10:26:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tokia padla sudegint tik.   ATSAKYTI
Edita 2019-04-16 09:36:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Aš už tuos kurie MOTINOS nepalaiko ! Nevalia jos teisti, ja nuteis jos nelaimingas gyvenimas..taip ,kad ant nelaimes,laimes nepasistatysi MAMA tu..   ATSAKYTI
Goga 2019-04-16 00:28:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-22
Matosi kad tevas nenuosirdus..mama didesni pasitikejima kelia   ATSAKYTI
Tomas 2019-04-16 02:07:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Ka tu cia kliedi bl  
To Audriis vellll 2019-04-15 23:12:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Klausyk gegute....tu sapne isivaizduoji kaip vaikui kuna masazuoji,valai jam uzpqkaliuka,trini kosyte,suleidi per zonda....ir t.t sedi blyn prisidazius nagai atriesti ir vaidina auka....kas buvo su tavo pitmu vyru tai jusu reikalas dvieju suaugusiu zmoniu,vaikas i si pasauli nesiprase ir tevu nesirinko,tu ji pagimdei it kartu atvedet ji i sia zeme,kai vaikui beda tu dejai i krumus kaip siuksle paskutine issigandusi nastos,mylincia mama prirakink prie radiatoriaus ir atimk vaika ,ji su visu nuplestu radiatorium atbegs pas ji,o tu sedi ir gedos turi vaidint auka....o del pinigu nu neduok ju jei galvoji kad vyrui rupi tik jie,bet nupirk vaikui reikalingu daiktu,priemoniu maisto vaistu ar kitu prieziurai reikalingu dalyku,o tu blet nieko neduodi....o tu vargsele jei bapkiu neturetum,tai ir nesedetum naguciai manikiuras,rubai ne is pigiujiu,plaukai blizga ....gedos turek gedos....bet zinok gegute lazda turi du galus ateis ir tau dievo bausme...   ATSAKYTI
Dovile 2019-04-16 00:03:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Geriausias komentaras..

Mama gyvenime nepaliks savo vaiko..tu esi niekas.  
Jolita 2019-04-16 13:49:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Super komentara. Tikra gegute.   
No comments 2019-04-15 22:52:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Debiloide   ATSAKYTI
Gaila 2019-04-15 22:27:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-16
linkiu mamai gyventi savo gyvenima, nes gyvenimas tik vienas. Vaikui jau niekuo nebepadesi. Suprantu sia moteri, stiprybes   ATSAKYTI
as 2019-04-16 03:34:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
kad tu prapultum su ta kurva tik kurva gali palikti savo vaika o tu siukle ir ta moteris toke pati fu slyktynes abi  
..... 2019-04-15 21:15:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Nieko tėčiui stiprybės ,o tai baidyklai likimas padarys savo . Nesuvokiama kaip taip galima .   ATSAKYTI
Mama 2019-04-15 20:48:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Toks vaizdas,kad savų vaikų neturit ,kas tikite,kad galima išsigąsti vyro ir bendrauti su vaiku tik "sapnuose". Jokia normali mama/moteris,neatsisakys savo vaiko,kad ir kokios būklės jis būtų. Nesakau,kad tėvas "angelas"bet,kad mama neverta "mamos "vardo,tai jau tikrai. Tam yra aukštesnės instansijos,kad būtų galima susigrąžinti savo vaiką,o ne dejuoti kaip bijau buvusio vyro.   ATSAKYTI
2019-04-15 18:54:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Jokia normali MAMA nelinkės savo vaikui mirties ir nepaliks smurtaujančiam tėvui. Matosi iš akių vartymo ir ciniškos šypsenos, kad vaikas jai visiškai nerūpi. Jei rūpėtų, niekas nesulaikytų aplankyti vaiko ir duoti jam bent kažkiek motiniškos šilumos, stengtis, kad vaikas gautų lėšų tolimesniam gydymui ir galbūt laipsniškam sveikimui. Stiprybės vaikiukui ir daug tikrų vilčių tėveliui...   ATSAKYTI
Brokolis 2019-04-15 19:09:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Smegenys yra mirusios, apie kokį sveikimą kalbate? Rodos apie biologiją net mokykloj nesimokėt. Smegenų nepersodinsi. Čia ne širdis ir ne plaučiai. Jų net pagyditi neįmanoma...  
2019-04-15 22:38:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Brokolis- matyt baiges aukstaja medicina ir nurasineja visus is eiles.... Video aiskiai matosi,kaip vaikiukas palinksi galvyte i tevo uzklaisima,ar jau geriau... Smegenis persodint tau ir mamai, kad vaikiuka laikot uz darzove  
kenis 2019-04-15 16:47:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
SUKA NE motina . kai vaikui jos reikia neria ant kito pimpalo ispaskos ....   ATSAKYTI
Nesąmonė 2019-04-15 17:30:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Žmogau, prieš vartodamas tokius žodelius sužinok ką jie reiškia. Šmeižiat jūs visi, o nors nepamąstot kokios pasekmės nuo tokių žodelių, nepamirškim 1 čia skaito manau kultūringi ir civilizuoti žmonės. Pirmą cenzūros turėk žmogau, nors jaučiu rašo neišprusęs vaikas. 2 dalykas šmeižiat kitus, o savęs nematote. Taip yra nepridera šmeižti, įžeidinėti žmogų. Visi klystam, tačiau pirmą teiskit ne kitus, o save patį. Pamstykit prieš rašydami nesąmonęs jūs šmeižiat moterį, o vyrai visada liks angelai? Na jau ne. Jaučiu vaikas tik eilinis pretekstas viešumai.  
Prakeiktoji 2019-04-15 20:11:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Kad tą kalę ir jos jobary susuktų labiau nei tą nekaltą vaikelį jie vistiek ramiai mirgot negali  
>>> 2019-04-15 14:31:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Va tas jos kadras tai gerulis,cia draskosi del jos ir dar aiskina uz ka moketi,jeigu neleidzia lankyti,tai matosi,kaip rupi jai vaikas...tipo jei neleidzia tai dzin,izlaikyti nereikia nieko,o beto nera tokio dalyko,kaip neleidzia,yra teismai,kurie padetu ta sutvarkyti,taip kad neaiskinkit abu,kad neleidzia,o as va ir neinu,nemoku nes neleidzia lankyti,slykstus esat...kitas dalykas,ale del streso neleido auginti vaiko,o kaip stresas buvo tai sugebejo dulkintis,ane? Galu Andreli cia iki suplysimo draskytis,bet fakto nepaneigsi,kad ji gegute...susprogti gali cia,nes pas tave kulturos nera kaip ir pas ja,vien komentarus paskiacius,slykstus zodynas is snukio eina...   ATSAKYTI
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI

Top Video

Vitulskienė atskleidė, koks Merūno poelgis ją rimtai įsiutino
DABAR RODOMA
Vitulskienė atskleidė, koks Merūno poelgis ją rimtai įsiutino
DABAR RODOMA
Pernavas pasakė, kokius nusikaltimus darė sulaikyta 22 asmenų grupuotė
DABAR RODOMA
Ekonomika auga, tačiau skurstančiųjų Lietuvoje nemažėja
DABAR RODOMA
Po avarijos kelyje Kaunas–Klaipėda vilkiko vairuotojas pateikė savo versiją
DABAR RODOMA
Rinkėjas priblokštas – komisija jį iškeikė
DABAR RODOMA
Pasirodė skandalingasis Rolando Skaisgirio vaizdo įrašas: panašumai su asmeniniu gyvenimu
DABAR RODOMA
Vilniaus daugiabutį užpuolė žiurkės: gyventojai panikuoja
DABAR RODOMA
Prasidėjo išankstiniai prezidento ir parlamento rinkimai
DABAR RODOMA
Saulio Prūsaičio daina „Modelis“
DABAR RODOMA
Saulio Prūsaičio daina „Namo reiks pareiti“
REKLAMA
Ramūnas Karbauskis (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis sako siūlysiantis prezidento rinkimuose partijai palaikyti ekonomistą Gitaną Nausėdą. Jo teigimu, palaikyti ...
P. Cvirkos paminklas
Vilniuje vėl kyla karas su sovietmečio statulomis. Sostinės valdžia užsimojo nugriauti paminklą rašytojui Petrui Cvirkai kaip sovietinį simbolį. Tačiau Rašytojų sąjunga P. ...
Marijampolietė Antanina  (nuotr. Raimundo Maslausko)
Lietuvos ekonomika auga nesustodama, tačiau skurstančių žmonių Lietuvoje beveik nemažėja. Pagal nepritekliaus rodiklius Lietuva ir toliau velkasi ES uodegoje. Dešimtadalis ...
Algirdas Monkevičius (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)
Neformaliojo švietimo krepšeliui kitąmet ketinama skirti 19 mln. eurų – 7 mln. daugiau nei šiemet, trečiadienį praneša Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. 2017 metais ...
G. Nausėda (nuotr. Fotodiena.lt)
Lietuvos socialdemokratų darbo partija (LSDDP) prezidento rinkimuose remia ekonomistą Gitaną Nausėdą. Partijos valdyba trečiadienį paskelbė pareiškimą, kuriuo kviečia ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų