Politikos ekspertai pabrėžia, kad būsimajam Lietuvos prezidentui demokratijos padėtis Lietuvoje ir netoli sienos esanti Astravo atominė elektrinė bus vieni pagrindinių iššūkių, o nacionalinio saugumo situacija neapsiriboja tik Rusijos grėsme.

D. Grybauskaitė, A. Juozaitis, I. Šimonytė, S. Skvernelis, V. P. Andriukaitis, G. Nausėda (tv3.lt fotomontažas)

D. Grybauskaitė, A. Juozaitis, I. Šimonytė, S. Skvernelis, V. P. Andriukaitis, G. Nausėda (tv3.lt fotomontažas)

Žurnalo „Valstybė“ organizuojamoje Lietuvos ekonomikos konferencijoje vyko diskusijoje „Kokio prezidento reikia Lietuvos verslui, piliečiams ir valstybei?“. Joje diskutavo Mykolo Romerio universiteto dėstytoja, politologė Rima Urbonaitė, Vilniaus politikos analizės instituto vyriausiasis analitikas Marius Laurinavičius ir buvęs diplomatas, Nepriklausomybės akto signataras, buvęs Valdo Adamkaus patarėjas Albinas Januška.

Skvernelis bus šlubas

R. Urbonaitės teigimu, kad kol kas labai sunku prognozuoti prezidento rinkimų baigtį, nes iki jų dar liko nemažai laiko, o ir viena istorija ar ištartas žodis gali kardinaliai pakeisti rinkimų rezultatus.

„Gal šaržuotai pasakysiu, bet tas išgelbėtas kačiukas gaisre būna, kad ir išneša tam tikrą žinią“, – teigė politologė.

REKLAMA

Pasak R. Urbonaitės, nors laiko ir daug, tačiau premjero S. Skvernelio konfliktai su dabartine šalies vadove Dalia Grybauskaite ir tokios komunikacinės žinutės kaip „latviai mums ne broliai“ yra kandidato „šaudymas sau į koją“.

„Tai turėsim šlubą prezidentą“, – šmaikštavo politologė.

Saulius Skvernelis, Lietuvos ekonomikos konferencija, 2019 (A. Strumila/Fotodiena.lt)

Saulius Skvernelis, Lietuvos ekonomikos konferencija, 2019 (A. Strumila/Fotodiena.lt)

R. Urbonaitės nuomone, S. Skverneliui reikėtų įsivertinti, ar konflikto ir konfrontacijos su prezidente strategija gali būti sėkminga. Politologės teigimu, ji gali ir pasikeisti. S. Skvernelio sėkme rinkimuose abejoja ir A. Januška.

„Skvernelis nelabai turi šansų, nes jis žudo save nuolatos. Nebent kažką reikš Kauno mero nuomonė, bet abejočiau“, – įžvalgomis dalijosi buvęs diplomatas.

„Asfaltinė“ lyderystė

R. Urbonaitė į prezidento rinkimus siūlo pažvelgti per neseniai vykusius tiesioginius merų rinkimus, kur populiarus buvo ūkiškų kandidatų įvaizdis.

„Tie merai, jie nekalba apie demokratiją kaip tokią, jie nekelia sau tokių klausimų ir mes turime tokią „asfaltinę“ lyderystę. „Va nutiesiau asfaltą, išlyginau duobes, štai – aš lyderis“. To, atrodo, kartais pakanka. Kaune viskas gerai, kritikos beveik nėra, nors turime kandidatą, kuris net į klausimus dažniausiai negeba atsakyti, bet jis turi nutiestą šaligatvį ir, atrodo, to užtenka. Aš bijočiau, kalbant apie prezidento rinkimus, kad būtų išrinktas toks žmogus, kuris neturi gilesnio supratimo ir gebėjimo įžvelgti tas problemas“, – svarstė politologė.

Rima Urbonaitė (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)

Rima Urbonaitė (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)

Pasak A. Januškos, reikėtų atkreipti dėmesį, kodėl rinkėjai balsuoja už ūkininkus, o kartais – už teistus ar teisiamus politikus.

REKLAMA

„Rinkdami ūkininkus ar „plentą“, jie tam tikra prasme protestuoja prieš tą sistemą, kuri egzistuoja. Jei žmogus kaltinamas, tai kaltinamas už tikrus dalykus. Nes būna, kad po to išteisinama ir viskas pamirštama. Svarbu laikytis to principo: kai teisėsauga užsimoja, reikia įrodyti, kad taip yra“, – kalbėjo A. Januška.

Jo nuomone, vienas iš svarbiausių išrinkto prezidento uždavinių bus kova su korupcija ir oligarchija, tačiau, A. Januškos teigimu, tai turi vykti gerbiant žmogaus teise.

„Teisingumas negali būti vien parodomasis, ne tik antrankiai prieš kameras yra tai, ko šiandien reikėtų. Kol nenuteistas, tol nenuteistas. Iš prezidento turėtume laukti lyderystės šioje srityje“, – tvirtino A. Januška.

Vienas prioritetų – Astravas

Pasak A. Januškos, Astravo atominės elektrinės, kuri stovi tik 20 km nuo Lietuvos sienos, klausimą teks spręsti ir naujajam Lietuvos prezidentui.

„Priimtas įstatymas, kad mes nepirksime elektros, ir šitas įstatymas galioja, tačiau niekas jo nesiruošia įgyvendinti tarptautiniu mastu“, – kalbėjo A. Januška.

Pasak buvusio diplomato, naujajam prezidentui vertėtų Astravo atominės elektrinės problemą spręsti sudarant tarptautines koalicijas, pirmiausia su Lenkija, kuri irgi nepritaria šiam projektui.

„Lietuva turėjo veikti, važinėti į Lenkiją ne šiaip sau kalbėti tuščius žodžius apie strateginę partnerystę, bet kalbėti apie Astravą, sukurti tokią koaliciją ir izoliuoti Astravą elektros nepirkimo prasme. Naujam prezidentui teks šita misija, gal jam ir geriau pavyks“, – samprotavo A. Januška.

REKLAMA

Albinas Januška (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)

Albinas Januška (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)

Jo teigimu, Astravas ir dujotiekio „Nord Stream 2“ projektas įrodo, kiek Lietuvai reikalinga užsienio politika ir kokia ji gali būti nesėkminga.

„Tikėkimės, kad naujajam prezidentui seksis geriau, kai pertvarkys struktūrą, galbūt bendradarbiaus glaudžiau su vyriausybe. Nors su tokia vyriausybe, kokia yra dabar, abejotina, ar įmanoma konstruktyviai bendradarbiauti“, – svarstė A. Januška.

Lietuvai teks rinktis

Vilniaus politikos analizės instituto vyriausias analitikas M. Laurinavičius teigė, kad dabartinė pasaulio padėtis – konfliktas tarp liberalios demokratijos ir autoritarizmo, tad prezidentas turi suvokti, kokiame pasaulyje mes gyvename.

„Prezidentas turėtų atstovauti liberalios demokratijos vertybėms, nes, man atrodo, kad tada, kai kovojome už savo laisvę, kovojome ir už demokratiją“, – tvirtino jis.

Marius Laurinavičius (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)

Marius Laurinavičius (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)

Pasak M. Laurinavičiaus, naujasis prezidentas grėsmes nacionaliniam saugumui turėtų suvokti ne tik per Rusijos prizmę, bet kelti klausimus dėl Kinijos, ar Lietuva turėtų įsileisti daug šios šalies investicijų.

„Jeigu mūsų tikslas tik ekonomikos augimas ir tuo viskas pasibaigia, tai tada – pirmyn! Mes augsim augsim augsim, o ką tada turėsime? Manau, kad ekonomika labai svarbu, bet, jei grįžtame prie prezidento, tai svarbiausia lyderystė ir vertybės. Vertybės pirmoje vietoje. Šiandienos pasaulyje mes esame priversti rinktis, už ką mes esame. Ir kuo toliau, tuo daugiau būsim priversti. Ne tik Rusijos ir Kinijos, bet ir visais kitais klausimais“, – kalbėjo M. Laurinavičius.

REKLAMA

Oligarcho iš Seimo neištrauksi

Gitanas Nausėda arba Ingrida Šimonytė – A. Januškos nuomone, vienas iš šių dviejų kandidatų taps kitu rūmų Daukanto aikštėje šeimininku. Buvusio diplomato teigimu, nesvarbu, ar prezidentu taps G. Nausėda ar I. Šimonytė – didelių revoliucijų į blogąją pusę nebus ir su Prezidentūras „viskas bus tvarkoje“.

„Bet būkime realistais – tikrasis Lietuvos valdytojas ir oligarchas sėdi Seime, jo neišvarysime iš ten. Jei prezidentas būtų tiek drąsus, kad bandytų performuoti koaliciją, tai tada kitas klausimas“, – sakė A. Januška.

<a class='top500' href='/top500/ramunas-karbauskis'><a class='top500' href='/top500/ramunas-karbauskis'><a class='top500' href='/top500/ramunas-karbauskis'>R. Karbauskis</a></a></a> (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)

R. Karbauskis (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)

Signataro nuomone, jei naujasis prezidentas turės politinės valios ir didelį autoritetą, jis gali bandyti performuoti dabartinę valdančią koaliciją, kurią sudaro Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga ir Lietuvos socialdemokratų darbo partija.

„Ištraukti oligarchą iš Seimo neištrauksi, bet padėti jį į vietą galima“, – įsitikinęs A. Januška.

R. Urbonaitė diskusijos metu tvirtino, kad nenorėtų, jog Lietuvos prezidentu taptų tas žmogus, kuris rūpintųsi tik savo rėmėjais, o jo kritikai ir priešininkai turėtų šalies vadovo bijoti.

„Tai tokio visiškai poliarizuojančio, skaldančio tikrai nereikia. Nors aš nesu visiška fanatikė tos idėjos „suvienykime visus, vienybė težydi“. Vieningai gali būti priimtas ir kvailas sprendimas. Ir tai nėra tai, ko mes norime“, – kalbėjo R. Urbonaitė.

Politologės nuomone, reikia prezidento, kuris gebėtų mąstyti į priekį, suvokti pasaulyje vykstančius procesus ir išsikelti sau uždavinius, ką jis turėtų daryti.

REKLAMA

„Reikia prezidento, kuris saugumą suvokia gerokai plačiau nei Rusijos grėsmė. Saugumas turi krūvą dimensijų ir mes šiandien turime problemą, kad mūsų visuomenėje žmonės jaučiasi nesaugūs pačiais įvairiausiai pjūviais. Aš norėčiau tokio prezidento, kuris tai matytų ir tuo remiantis imtųsi tos lyderystės ten kur reikia“, – teigė R. Urbonaitė.

Pasak jos, prezidentas privalės kalbėtis su visuomene, nes antraip – naujasis prezidentas nieko nepasieks.

„Reikia telkimo pačia geriausia prasme“, – įsitikinusi R. Urbonaitė.

Portalas tv3.lt primena, kad Lietuvos prezidento rinkimų pirmasis turas vyks gegužės 12 d. Jei prireiks antrojo, jis vyks kartu su rinkimai į Europos Parlamentą – gegužės 26 d.

Arunas
2019-03-29 13:21:18
Konservatorė kažką prognozuoja ???!!! Ožys suskaldė Lietuvą, tas konservams skambės mišios po rinkimų, kaip padarė Kaunas, bunda visa Lietuva!!!
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Vilija 2019-04-23 10:54:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Labai gaila jei prezidentas šlubuos ,bet jei ponia Urbonaitė liežuvį nusikąs bus dar skaudżiau,nebegalės plepėti nesąmonių.   ATSAKYTI
Svarbiausia 2019-04-01 10:54:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kad tik ne kukariekojantis.   ATSAKYTI
Nuomonė 2019-04-01 10:52:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šimonytės politinė klaida kad yra konservatorių statytinė. Reikėjo tapti nepriklausoma kandidate, gal tada žmonės palankiau žiūrėtų.   ATSAKYTI
10 balų 2019-04-01 07:55:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
turėtų būti V.Ušackas.   ATSAKYTI
ff 2019-03-30 11:38:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Juozaitis bus, o kiti sisteminiai statytiniai tik politinės šiukšlės    ATSAKYTI
Vilija 2019-04-23 10:56:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Juozaitis tikrai nebus  
Lietuve 2019-03-30 08:10:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Nera is ko rinkt prezidento.Tikrai neisiu balsuoti arba sugadinsiu bileteni.Nedesiu savo balso uz tuos kuriu matyt prezidentu nenoriu   ATSAKYTI
Grigorij 2019-03-30 09:34:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Lietuve,
Jus nerinksit - isrinks uz Jus. Isrinks kokia bjaurybe Nauseda. Galesit didziuotis, taip pakenkiant Lietuvai. O as ramia sazine balsuosiu uz Daktara Andriukaiti, ko ir Jums linkiu.  
O 2019-03-30 10:02:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
O kuo tau neitinka Arvydas Juozaitis  
tikrai 2019-03-30 07:55:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
nenorim tos brukamos Simonytes vie del to kad koncervatoriai ja bruka negalvoja apie mus o kaip pakenkt kitiems ,manau bus isrinktas Juozaitis santurus ,ramus gal ives ramybe tarp seimo jau nuo tu anuko pestyniu pykina ,reia dirbt o ne kist pagalius valdantiesiems jau po poros metu bus kiti isrinkti o kol kas gal palikim juos ramiai dirbt ziuresim kas bus bet prezidentas bus Juozaitis cia is mano apklausos   ATSAKYTI
Grigorij 2019-03-30 09:21:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
tikrai,
"santurus" Juozaitis Kovo 11 stojo i juodmarskiniu skustagalviu "tautininku" eitynes gretas. Taip, prisisliedamas prie radikaliu fashistuojanciu nacionalistu, visiems laikams uzdejo riebu kryziu ant savo "padorumo". VISKAS. Minus vienas. Jis man nebeegzistuoja, eina jis NA, tegul Pragare filosofuoja. Beliko tik santurus, ismintingas, iki gyvo kaulo istikimas socialdemokratijos principams, netgi "Nepriklausomybes Akto signataras" (teatleidzia jam Dievas), besirupinantis paprastu zmoniu gerove, daves Hipokrato Priesaika, reiskia niekad nepakenks, o SU JUSU PARAMA (remiantis paluckininkais) gali isgydyti vargse Lietuvele - gydytojas V.Andriukaitis. Kito pasirinkimo, nestumiancio LR i Praraja, i visiska issilakstyma, NERA. Po dvieju geriausios LR zudikes ŠunGrybes kadenciju teises panasiai suklysti nebeturit. LR Gyvybes ar Zuties klausimas. O jus rinkites, rinkit, ka norit. Kaip paklosit - taip ir issimiegosit. Sekmes teisingam pasirinkime!  
Poezijos pavasarėlis 2019-03-30 07:13:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Mylėkime plyštančią melo gumelę
Meluoja narcizas, meluoja kumelė
Meluoja švarkelis ir tulpė meluoja
Šunauja suloja, bet ratai važiuoja

Ir nors liepto galas kasdieną artėja
Geriau pameluoti dar gali Austėja
Už melą gražiausią lietuvis balsuos
Nereikia niekam nei šviesos, nei tiesos
   ATSAKYTI
Bmw;)) 2019-03-29 23:01:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Politologai vadinas   ATSAKYTI
Lissa 2019-03-29 20:26:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Nori rasti moterį, vieną naktį? Sveiki atvykę į >>>> www.Sexcoss.Com   ATSAKYTI
Lissa 2019-03-29 20:25:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Nori rasti moterį, vieną naktį? Sveiki atvykę į >>>> www.Sexcoss.Com   ATSAKYTI
LT 2019-03-29 16:55:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-34
Geriausias variantas tai Ingrida Šimonytė turėtų tapti PREZIDENTE, visi kiti netinkami visiškai. Ir aš asmeniškai nesu už konservatorius, bet už Ingridą Šimonytę balsuosiu ir kitus raginsiu.   ATSAKYTI
Grigorij 2019-03-29 17:18:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
LT,
Simonyte - durnas uzsispyres vaikas. Jos negincyjamas privalumas - ji nera tokia piktybine, kaip ŠunGrybe, Nauseda. Bet kiek ji konservatorisku siuksliu turi galvoje, kokiu malku (gal ne is piktos valios) gali LR priskaldyti!   
Petras 2019-03-29 19:03:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Šimonytei turi baigtis karjera kaip ir A. Kubiliui ES Taryboj. LR Konstitucijos pažeidėjai (pensininkų skriaudėjai)pagal KT išaiškinimą dar nenubausti ,o jų partija dar veikia. Pensininkai sudaro didžiąją rinkėjų dalį ir jie nelips ant to paties grėblio. TS neskaniai atsirūgsta ir atsirūgs.Kada baigsis Seimo Finansų komiteto tyrimas dėl praskolintos konservatorių Lietuvos?  
Tu 2019-03-30 12:47:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pasidomek apie ja,paskui balsuok bet matosi kad kai kuriems vienodai rodos ka ji ar ka kiti pridare.
Idijotai kurie palaiko konservatorius.  
Vilija 2019-04-23 11:00:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Esi visiška kvaila  
Ponia 2019-03-29 14:07:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
politologė mano esanti labai protinga!   ATSAKYTI
pensininkė 2019-04-20 19:18:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jūs tesi ponia. Ši politologė neverta jokio dėmesio, nes aiški konservatorių klano remėja. Išgirdus jos sapaliones darosi bloga.  
Nežinau 2019-03-29 14:01:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
kas su visais politologais,jie taip nuvertina Skvernelį.Oligarchas jo ne pastumdytų.Jis tiesus ir chamavotas,bet jis ne parsiduodantis nei Rusijai ,nei konservatoriams.Šimonytė nupirkta iki padų ir šoks pagal jų dūdelę.Žmonės labai tiki mesijais Juozaičiu,kuris paliko šeimą,Puteikių,kuriam seimo viešbutis svarbiau už padorumą ir t.t.   ATSAKYTI
v 2019-03-29 15:11:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Kaip tai ne, kad jį jau dabar stumdo į visas puses. Kai ėjo į seimą, sakė nepriklausomas nuo nieko būsiu, tautos balso klausysiu, bet klauso tik vieno balso - Karbauskio. Skvernelis pritaria kiekvienam jo žodžiui.  
Skaitytojas 2019-03-29 13:49:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Januška pasakė, kad reikia Karbauskį padėti į vietą. Tai reiškia , kad Karbauskį reikia nužudyti, nes kitaip kaip iš seimo išvarysi. Toks žargonas naudojamas pas nusikaltėlius. Bet ankiek reikia nekęsti Karbauskio, kad jį norėt nužudyti.   ATSAKYTI
Senele 2019-03-29 16:30:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Jusu mastymas skaitytojau apie Karbauskio zudima,o mano,kad Karbauski pastatyti i savo vieta-nereaguoti i ji kaip dabar,kai jis keliamas kaip s.... ant sakes,o juk jis skiriasi ne savo astriu mastymu,o tik zemiu isigijimo dydziu,kurios gal ne visai svariai isigytos.Tad meginti uzkariauti sau garbe-neitiketinas dalykas,nes sugebejo pasmirsti su savo gerbejomis,bet ne buti pazyba proto galiose apie politika.  
PAGARBA SKVERNELIUI IR KARBAUSKIUI 2019-03-29 22:07:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Uz tokius zodzius reik Januska padeti i vieta..kad liktu slubas.Jie visai nusisneka, kisa ir kisa Simonyte su Nauseda , juk atsibodo iki slykstumo, kada tas purvas baigsis, jie vis plauna ir plauna smegenis
zmonems, o jau issireiskimai...baisesni nei cia rasanciu konservu troliu...Zmones mato,kas dirba,o kas tik trolina nesamones. PAGARBA SKVERNELIUI, PAGARBA KARBAUSKIUI, STIPRYBES IR ISTVERMES JUMS , DAUGUMA UZ JUS.  
PAGARBA SKVERNELIUI 2019-03-29 22:26:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Januska pati reikia padeti i vieta uz tokias kalbas... urbonaite ir laurinaviciu taip pat..Nusisneka visai, kisa ir kisa Simonyte ir Nauseda, atsibodo jau iki slykstumo.
Zmones ne durni ir nereikia cia plauti smegenu, juk matome kas dirba, o kas tik smeizia...PAGARBA SKVERNELIUI IR KARBAUSKIUI, STIPRYBES IR ISTVERMES JIEMS
  
Vita 2019-04-20 19:23:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nenuostabu, nes Januška jau turi patirtį toje srytyje....  
Vaclovas 2019-03-29 13:40:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
"Šlubą" įvardijo; o kas "asfaltinis" (Matijošaitis juk nekandidatuoja) ar "vienijantis"? Kažkoks paistalų straipsnis.   ATSAKYTI
Elvyra 2019-03-29 13:39:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Be abejo reikia paskirti , nes rinkimai pas mus nieko nereiskia butinai p.Šimonyte , gal sumažins atlyginimus ir pensijasa , todėl ponai galės pasikelti labiau atlyginimus ir dar paskolins pinigų paciomis brangiausiomis palūkanomis, nes be skolų, tikiu neapsieis , nes jokios gamybos pas mus Lietuvoje nevyksta, o be to ir Eu nežada daug duoti, tai tikrai bus nelengva , kas stos i tas roges.   ATSAKYTI
Arunas 2019-03-29 13:21:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Konservatorė kažką prognozuoja ???!!! Ožys suskaldė Lietuvą, tas konservams skambės mišios po rinkimų, kaip padarė Kaunas, bunda visa Lietuva!!!   ATSAKYTI
Grigorij 2019-03-29 17:10:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Arunas,
kad Jusu zodziai del Lietuvos bundimo butu Dievui i ausi! TV3.LT komentarai, vertinimai rodo visai kita, deja... Na, o geriausiai atitinkantis ŠunGrybei kandidatas - Nauseda. Geriausias pabudusios, atgimstancios Lietuvos Prezidentas - Andriukaitis. Paziuresim, ka jus issirinksit, ko esate verti. Skvernas - nei zuvis, nei mesa.  
mes 2019-03-29 13:10:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
uz zydraji albina   ATSAKYTI
Jonas 2019-03-29 13:04:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Idomu koks gali buti JAV paskirtos buvusios komunistes ipedinis.
Kitas prezidentas bus paskirtas is JAV ir kuris garsiau reks "RUSAI PUOLA".   ATSAKYTI
Taip 2019-03-29 14:04:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Didinti išlaidas gynybai.  

Top Video

Venckienės palaikymo mitingo dalyvė: aš buvau pas Neringą kameroje
DABAR RODOMA
Venckienės palaikymo mitingo dalyvė: aš buvau pas Neringą kameroje
DABAR RODOMA
Šokiruojantis įrašas: policija elektra kratė vyrą, kurio rankose – vienerių metų vaikas
DABAR RODOMA
Vyras renka žmonių nagus: nepatikėsite, kam juos naudoja
DABAR RODOMA
Šuo tapo sensacija – šeimininkui moka pasakyti žodžiais, ko nori
DABAR RODOMA
Linksmos sesučių Emilijos ir Martynos pamokos, kaip kepti pyragą
DABAR RODOMA
Mikutavičius atskleidė, kokios aistros verda „X faktoriaus“ užkulisiuose
DABAR RODOMA
Išsitraukė kamerą, kai pamatė, ką porelė veikia viduryje gatvės
DABAR RODOMA
Vyras dėl nesėkmės vakarėlyje kaltins žmoną dar ilgai: juokėsi visi
DABAR RODOMA
Keleiviai tapo dramatiško įvykio liudininkais: vaizdas priverčia sustingti
DABAR RODOMA
Oskaras Ridikas parodė išpuoselėtą kūną: be treniruočių negali
REKLAMA
Tadas Skučas (nuotr. Roberto Dačkaus)
Pirmadienį po pietų mirė Neringos Venckienės pusbrolis, Audronės Skučienės 43 metų sūnus Tadas Skučas, rašo portalas lrytas.lt. Pasak portalo, T. Skučas jau kurį laiką su ...
Vyras atsiuntė buvusiai sugyventinei nuotrauką su kirviu (nuotr. facebook.com)
Smurtaujantis sugyventinis, nuo kurio moteris iš Škotijos pabėgo į Lietuvą, buvusią mylimąją pasiekė ir mūsų šalyje. Moteris leisdavo vyrui savaitgaliais susitikti su jų bendru ...
Renatas Požėla  (nuotr. Fotodiena/Domantas Pipas)
Pirmadienį įvykusioje vadų pasikeitimo ceremonijos metu Renatas Požėla pakeitė penkerius metus policijai vadovavusį Liną Pernavą. Kas artimiausiu metu pasikeis ...
Gitanas Nausėda (P. Peleckis/fotobankas.lt)
Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė Seimo praėjusią savaitę patvirtintą Baudžiamojo kodekso pataisą, kuri detalizuoja prezidento teisę suteikti malonę ...
N. Venckienės advokatė Sonata Žukauskienė (nuotr. Fotodiena.lt)
Vos prieš kelias dienas į Lietuvą iš JAV parvežtą Neringą Venckienę Kauno apylinkės teismas, prokuroro prašymu, leido suimti dviem mėnesiams. Šio pirmadienio pavakarę, prieš 16 ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų