Tragiška nelaimė (nuotr. tv3.lt)

Tragiška nelaimė (nuotr. tv3.lt)

Visą Lietuvą prieš dvi dienas sukrėtė jaunuolio poelgis. Ranką prieš save pakėlė Vokietijoje gyvenantis jaunas lietuvis, o su juo bendravusieji prisimena ženklus, kurie jiems kėlė nerimą. Psichologai pataria pastebėjus nerimą keliančias žinutes ar užuominas nelikti abejingais.

Kaip buvo skelbiama anksčiau, sukrečiantys tragiškos nelaimės vaizdai buvo paskelbti uždaroje grupėje socialiniame tinkle „Facebook“, tačiau operatyviai pašalinti.

Ši istorija tik dar kartą primena, kaip atidžiai turime stebėti artimų ar pažįstamų žmonių elgesio pokyčius. Į kiekvieną žinutę ar užuominą apie savižudybę būtina reaguoti rimtai ir pranešti apie tai policijos pareigūnams arba, esant galimybei, to asmens artimiesiems.

Ši neseniai įvykusi skaudi tragedija sukrėtė internautus. Jie pradėjo reikšti užuojautą nusižudžiusio jauno vyro artimiesiems, tačiau vienas paviešintas įrašas privertė suklusti visus.

REKLAMA

Jame, kaip teigiama, nusižudžiusio asmens ir kito internauto prieš tragediją įvykusio susirašinėjimo fragmentas. Nėra nurodomas konkretus laikas, kada buvo susirašinėjama, bet pats paviešintų žinučių turinys parodo, kokiais atvejais reikėtų padėti žmogui rasti pagalbos.

Šis susirašinėjimas, anot jį paviešinusio asmens, įrodo, kad jaunuolis taip ir nesulaukė reikiamos pagalbos, kas galbūt būtų užkirtę kelią tokiai jo gyvenimo atomazgai.

Susirašinėdamas jaunuolis kalbėjo apie tai, kad slogių minčių jam buvo kilę ir anksčiau. Nežinomas internautas bandė jį guosti: „Praeis laiko. <...> O kad pabaigsi savo gyvenimą nuo to geriau nepasidarys niekam. Pagalvojai apie savo tėvus ar artimus žmones, kiek skausmo jiems sukelsi?“

Svarbu išklausyti žmogų

Depresijos gydymo centro psichologas Antanas Mockus teigia, kad į savižudybę linkusiam žmogui kartais būna lengviau išsipasakoti nepažįstamiesiems nei patiems artimiausiems žmonėms.

„Kartais atrodo, kad išsipasakoti nepažįstamam žmogui yra saugiau, nes nepatirsi tam tikrų pasekmių. Tada esą niekas nepradės tavęs kontroliuoti, gelbėti, nebūsi atstumtas. Lygiai tas pats kaip skambinant anoniminiu psichologinės pagalbos telefonu.

Taip nuimamas tam tikras barjeras – asmuo gali atvirai, saugiai pasidalinti tuo, kokie sunkumai užgulė jo pečius. Jam nereikia galvoti, kad išsipasakojęs bus nuvertintas ir nesuprastas“, – teigė A. Mockus.

REKLAMA

Anot psichologo, yra rengiami atskiri mokymai, kurie padeda suprasti, kaip dera reaguoti į žmogų, kuris užsimena apie savižudybę:

„Be specifinių žinių bei įgūdžių yra sunku padėti į savižudybę linkusiam žmogui. Situacijų pasitaiko pačių įvairiausių, tačiau svarbiausia yra kalbėtis su tokiu žmogumi. Jokiu būdu negalima pradėti nuo to, kad žmogui reikia gydytis.

Pirmiausia reikia paprašyti žmogaus išsipasakoti, pasidalinti savo skausmu, pakviesti artimam pokalbiui. Kai su tavimi kalba, kai tavęs klausia, kaip tu jautiesi, tai žmogus pajaučia tam tikrą ryšį ir gali nuoširdžiai išsipasakoti, kodėl jam skauda ir kodėl jis apskritai prabilo apie savižudybę.“

Naujienų portalo tv3.lt pašnekovas pridūrė, kad toks atviras pokalbis (ir visiškai nesvarbu su šeimos nariu ar nepažįstamuoju – aut. past.) gali „pažadinti“ žmogų ir priversti persigalvoti.

„Reikia nebijoti tiesiai šviesiai paklausti, ar tikrai tu nori nusižudyti? Reikia nebijoti to žodžio. Juk tokių pokalbių pagrindinė užduotis yra čia ir dabar išklausyti žmogų, o tik tada galima parekomenduoti jam, kur kreiptis pagalbos“, – patarė psichologas A. Mockus.

Buvo aktyvus socialinėje erdvėje

Jau rašėme, kad portalas „Kas vyksta Kaune“ šeštadienio vakarą sulaukė itin liūdnos žinios. Skaitytojai pranešė, kad vienoje itin populiarioje socialinio tinklo „Facebook“ jaunimo grupėje transliuotoje gyvoje vaizdo transliacijoje nusižudė jaunas vyras.

REKLAMA

Kaip teigia internautai, vaikinas tiesiogiai į tam tikras „Facebook“ grupes yra transliavęs ne kartą, ir su asmeniškai nepažįstamais internautais dalinosi intymiomis savo gyvenimo detalėmis, pasakojo, kaip jam sekasi gyventi emigracijoje Vokietijoje, kad yra susižadėjęs.

Kaip pastebi socialinių tinklų vartotojai, jaunas vyras turėjo nemažai sekėjų socialiniuose tinkluose. Apie jo mirtį pranešė ir „Facebook“ grupės, kurioje vyko minėta tiesioginė transliacija, administratorė. Nors tiesioginė transliacija iš grupės buvo nedelsiant pašalinta, jos kopijas pasidarę socialinių tinklų naudotojai pradėjo masiškai platinti per privačias žinutes.

Protu nesuvokiamą egzekuciją tiesiogiai stebėjo maždaug 300 vartotojų. Kaip išsireiškė internautai, po šiuo vaizdo įrašu buvo daug užgaulių bei nusižudyti skatinančių komentarų. Naujienų portalas tv3.lt primena, kad už raginimus nusižudyti ar privedimą iki savižudybės gresia Baudžiamoji atsakomybė.

Savižudybės Lietuvoje yra opi problema nuo pat Nepriklausomybės atkūrimo. 2018 m. Sveikatos apsaugos ministerijos, Valstybinio psichikos sveikatos centro, Emocinės paramos tarnybų asociacijos ir Vilniaus bei Kauno miestų savivaldybių atstovai sutarė sukurti nacionalinę savižudybių prevencijos interneto svetainę Vilniaus miesto visuomenės sveikatos biuro administruojamos svetainės „www.tuesi.lt“ pagrindu.

REKLAMA

Ši interneto svetainė skirta savižudybės krizę išgyvenančiam žmogui, šalia jo esančiam artimajam ir profesionalią pagalbą teikiantiems specialistams. Informacija svetainėje pateikiama glaustai, atsižvelgiant į specifinius kiekvienos tikslinės grupės poreikius. Savižudybės krizę patiriančiam asmeniui suteikiama informacija apie įvairius pagalbos būdus ir jos teikėjus konkrečioje savivaldybėje, ir ko jis gali tikėtis, kreipdamasis pagalbos telefonu, internetu ar susitikęs su specialistu. Norintieji padėti išgyvenantiems savižudybės krizę šioje svetainėje sužinos apie rizikos ženklus, priežastis ir mitus apie savižudybes, ras patarimų, kaip tinkamai suteikti pagalbą. Specialistams pateikiama išsami informacija, kaip elgtis konkrečioje situacijoje. Svetainėje taip pat publikuojamos savižudybės krizę išgyvenusiųjų istorijos.

loreta51
2019-03-18 22:17:02
Tokiose grupese,nariu priemimas turi buti labai cenzuruojamas.Ten pilna vaiku.O tokius kaip Maybachas,Milda Zukauskaite,Romka Adomavicius,Povilas Dabuzinskas-reiketu uzblokuoti visose grupese.Ten protine negalia turintys zmones,ir daro nerealiai bloga itaka jaunimui.Sita Rolando beda,ne paskutine.Pamatysit.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
[email protected]

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB All Media Lithuania sutikimo draudžiama.

Laima 2019-03-19 20:28:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tegul žmogus ilsisi Ramybėje    ATSAKYTI
Romka 2019-03-19 13:36:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Senai laikas išspardyt šykną gavenienei ir peckaitienei    ATSAKYTI
Povilas 2019-03-19 12:46:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
O ką gero daro Gavėnenė? Ar grąžu kai pragertu snukiu vaiposi per live? Nederėtu taip elgtis moteriai, nors šita brudė neverta moters vardo.    ATSAKYTI
Nesvarbi 2019-03-19 12:12:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tegul žmogus ilsisi Ramybėje Kartais būna patyčių prevencijos Bet juk ne visi tai daro Priciom čia ta Gintare Gaveniene ir Deimantė Peckaitiene jos nieko blogo nedaro yra ir blogesnių žmonių    ATSAKYTI
Romka 2019-03-19 13:38:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Dėl to kad k***a pirmos rūšies   
Gaėnienė 2019-03-19 10:00:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Pati šlykščiusia grupė '' savas kampas'' pažiūrėkit kas ten dedadasi. Adminė Deimantė Peckaitėnė suaugus boba, bet nepilno proto. Dėmesio stoka ar šiaip rekolekcijos, renka pinigus kažkokiom labdarom, pagalbom, chui suprasi. Nesenei šmeižė ir mane tiesioginėje trancliacijoje. Galėtu atitinkamos tarnybos pasidomėti Peckaitienės veikla. Taip pat sekanti asoba Gintarė Gavėnenė, siūlanti sudaužyti visiems galvas. Pastoviai daro live prisigėrusi, mato ne tik žiūrintys nepilnamečiai, bet ir jos pačios vaikai sėdintys tame pačiame kambaryje. Turėtų į tai atkreipti spec tarnybos! Geros dienos mielieji mano maldaknygės skaitytojai, bei kitų sričių specelistai.    ATSAKYTI
Milda 2019-03-19 10:21:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Pritariu, reikia uždaryti šitą grupę, o taip pat nubausti adminę Peckaitienę D. už žmonių ignoravimą, tikslą pasipelnyti, ir t. t. O Gintarę Gavėnenę perduot Airijos vaikų teisių tarnyboms!   
Vilmute 2019-03-19 16:41:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Perduokit policijai tas kvaišas,arba facebook praneškit,užblokuos  
Aistė 2019-03-19 07:22:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Baiseuse ,kad atsirado snarglių atsiprašau kuriė skatino pasikarti yra žinutės .tokiose grupėse laikas uždrausti ptieiga vaikams .kurie nemasto komentuodami dergesi .pvz.nebuk lohas karkis ar dar ilgai lauksiu.paanalizuokite ką masto žmogus kada jis vos ne jėga stumemas į kilpa.policija turi nubausti tokius komentatorius.tam ira 133 straipsnis baudžiamajam kodekse .ir adminai turėtu buti normalus žmonės o ne degradave.šioje grupėje net adminė girta laivus daro ir dergesi iš žmonių.liudna bet yra kaip yra.   ATSAKYTI
Jonas kaminskas 2019-03-19 02:17:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
PALAUKITE IŠ KO JUS DAROTE BURBULA ...vaika nužūdė dragedija didesne nei kas per langa ar tilto ar tiesiogiai gala pasidaro...ka jus manote sustabdysite, gailėtis mirusio nereikia o gyvo rdikia gailėtis....   ATSAKYTI
Grupes administratore 2019-03-19 00:48:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sveiki. Taip labai gaila kad po to ivykio zmones stebeja jo live pradejo kalbet ir rodyti zinutes jog jis jau yra bandes pasitraukti is gyvenimo. Rinutese raso Rolandas kad badziau bet nepavyko. Kai iki musu daejo zinia, mes ikeleme posta i grupe, ir prasedejo vel eiti zinutes kad jis nepirma karta ir tai eilines jo nesamones. Pirmas atvejis kai lietuvoje live metu kalbedamas apie mirti ir privaciai zinutese jis taip padarys, zmones tiesiog netikejo kad taip gali buti. Bet po sio ivikio as manau kad zmones stebedalim ateiti live ir isgirde kazka panasaus ar pajute kad zmogui bedos nuo kuriu bando begt prisimins Rolando atveji ir stengsis visais budais padeti ir kreiptis i grupes administratorius. Po ivykio mes nedelsianst susisiekele su draugu artimu ir sese, deja tas kad jis turejo begale problemu bet pradzioja jis to nerode niekas net pati sese neitare kad jis pries save pakels ranka kai pries iviki kelios dienos buvo pas sese zvalus net nedave jokiu itarimu kad kazkas negerai, kad kazkas ji slegia. Nelaikas dabar jau ieskot kaltu. Leiskime zmogui ramiai ilsetis ir visada stebedali live prisiminkite sio vyro atveji ir padekite   ATSAKYTI
Rasa 2019-03-19 00:33:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tai nejaugi nei vieno tarp tu buku zmoniu neatsirado nei vieno,kuris galejo zmogui sutwikti pagalba vienokiu ar kitokiu budu?Baisu,koki baisus ir slykstus zmones.   ATSAKYTI
pritariu 2019-03-19 00:02:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Pritariu loreta51   ATSAKYTI
Pasipiktines 2019-03-18 22:26:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Uzdaryti grupes savas kampas ir pagauk kampa jau butu didele pagalba daug kam. Baisu kokiu ligoniu joje yra,toks jausmas,kad is psichiatrines postina.    ATSAKYTI
Antanas Bardiuras 2019-03-19 00:08:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tu kliedesy maziau skleisk erezijas cia.  
Milda 2019-03-19 10:49:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Didžiausia ligonė tai Gintarė Gavėnenė! Pastoviai daro live girta, dergia visus, siūlo sulaužyt galvą ir visą kitą. Iš pažiūros tai vos 1.40 ūgio pragertu snukiu valkata. Savo kampo adminę Peckaitienę D. reikėtų nubausti administracine bauda ir uždaryti grupęs savas kampas ir t. t., o Gavėnenę perduot Airijos vaikų teisių tarnyboms!
  
loreta51 2019-03-18 22:17:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tokiose grupese,nariu priemimas turi buti labai cenzuruojamas.Ten pilna vaiku.O tokius kaip Maybachas,Milda Zukauskaite,Romka Adomavicius,Povilas Dabuzinskas-reiketu uzblokuoti visose grupese.Ten protine negalia turintys zmones,ir daro nerealiai bloga itaka jaunimui.Sita Rolando beda,ne paskutine.Pamatysit.   ATSAKYTI
Aušra 2019-03-18 22:48:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pritariu 100%  
Daiva 2019-03-18 23:03:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
O Gintares Gavenebes kodel neminit ji ir labai negrazei elgesi darydana translecijas.kodel jai viskas galima??..  
Nesamone 2019-03-18 23:53:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
O ka Gintare blogo daro per laivus?   
Irgi nare 2019-03-18 23:57:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kad administratorei nespeka. Juk patys irgi turi asmenini gyvenima . Tegu daugiau buna tada problemu maziau bus iskarta posta bus panaikinti. Na bent as tai visai nematu tikslo postinti.   
agne 2019-03-18 22:00:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
kaip kaip ?? operatyviai ??? nebejuokaukit tiktai ta deimante peckeliene (administratore tos grupes ) nuo pat grupes pradzios toleruodavo patycias grupeje ir visokio pobudzio ziaurius video tik del reitingu !!! pati administratore nekarta paviesinus asmeninius pokalbius vienisos mamos su vaikais ja apsmeizusi tik tam kad grupeje sulauktu demesio ir nauju nariu turiu jos posto yrasa ..ne viena kart pati skatinusi patycias !!! zurnal9istai nusikalbat totaliai ta grupe reik uzdaryti ir kuo greiciau ..!! po ivykio pradejo ale geruole vaidinti issigandusi ..jau ne pirma savizudybe toi grupej pirmoji buvo ne tiesioginio eterio metu o sis vyras rolandas kuris pasitrauke is gyvenimo jau bandes buvo ta pati daryuti tik nepavyko taip pat tiesiogines transliacijos metu apie tai buvo pranesta deimantei peckelienei bet numojo ranka ir sugebejo islementi kad daugiau veiksmo grupej daugiau nauju nariu !!! operatyviai butu pasalinus jau tada kai bande pirma kart ..bet toleravo ..zodziu apgailetina tokias grupes kuria ir toleruoja tokius masinius patyciu atnpludzius ..tik del reitingu...jai jau kuri tokia grupe turi ir atsakyti uztkrinti viskas kas susija del patyciu ir tt as pati turiu grupe kurioje daug zmoniu bet pas mane nuo pat pradziu yra griestai draudziama vartoti alkoholi tiesioginio eterio metu narkotikus ar tyciotis is kitu..o toje grupeje maciau visko nuo nuogybiu meiles aktu alkoholiku ivairaus plauko ir narkomanu ..kuriem buvo leidziama daryti ka nori per tiesiogines transliacijas ..yra baisu kai ant patyciu statomos tokios grupes tiesiog samoningai pati deimante peckeliene skatindavo patycias ne karta esu maciusi tai !!! baisu manau ja turetu patraukti atsakomyben uz tai ar bent grupes tas pagauk kampas, savas kampas, lt miegas tik silpniesiem UZDARYTI nes jose visur tas pats patycios narkomanai nuogybes ir ivairus izeidziantis postai kuriuos toleruoja ..jus zurnalistai nueja i tas grupes sone paspauskit ant video kaireje puseje paziurekite kokias tiesiogines transliacijas darydavo jaunimas ..baisu aisku jai nepasalino dar pasidomekite ..dar vienas veikejas pagauk kampo ikurejas edmundas savickas .. jis pats pertransliuoja kitu tiesiogines transliacijas pas save grupeje kur beveik 200.000 zmoniu yra kaip narkomanas leidziasi narkotikus per tiesiogine transliacija bei vartoja viska baisu ..o tose grupese kiek vaiku yra kiek skatina vartot bnarkotikus tokios tiesiogines transliacijos .. pasidomekite ......mazu maziausiai ka teisesauga galetu padaryti tai uzdaryti sias grupes !!!!!   ATSAKYTI
Dovile 2019-03-18 22:23:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Turbut busi Poviliulo sekeja,nes tik ta puse negali susitaikyti,jog ji "ismete" is savo rato,uz pacio nesantaikos kurstyma.O kas liecia FB grupes,tai ne tik Deimantes grupeje yra prie ko prisikabint,bet ir kitose...Tiek "Pagauk kampa",pastoviai tolerzoja Romkos milteliu uostyma,tiek "Savas kampas",uzsimerkia i nusizengimus.Tiek neisimtis ir Deimantes grupe.Visose yra minusu.Tada gal uzdarom visas grupes ir viskas.Ir mano manymu,del ivykusios nelaimes,nereikia kaltinti grupes administratoriu,jie jug nestume jo i mirti.Va komentatoriai,kurie ragino ,tikiuosi ilgai ramiai nemiegos.Ir beto,galbut tuo metu,kaip tycia,nebuvo pasijunge administratoriai.Jie juk irgi zmones,turintys real gyvenima,seimas,vaikus...Tad pries pradedami kaltinti kita,visada pradekit nuo saves :) Gero vakaro...  
Povilas 2019-03-19 11:43:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Pritariu 100%  
Povilas 2019-03-19 19:11:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kalė ta Peckaitienė! O Gavėnenė dar didesnė! Kaip galima prie vaikų daryti girtai live, niekas nepraneša vaiko teisėms. Degradavusi boba, fui.   
Grupes administratore 2019-03-21 02:24:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Agne nesvaik moterie paziurek grupes turini nuo ikurimo. Ka tu cia kliedi do briedus. Turbut Nachaliavai reklamos negavai todel tokias erezinas keli. Is kokios anketos tu man rasei ? Apgailetina esi parasyk man asmenine zinute melage sumauta. As laukiu nesulaukiu kada kas susieks duosiu anketos duomenis policijai ar kriminalistams paziures kad manes niekas niekur informavo apie ta live. Tu turbut bedarbe vaikus ismecius turi laiko sedetn fb. deja as dirbu turiu seima. Butum parasius ar bent kazkuris butu parases butume gal padeja bet tu sedejai ir iki pat galo ziurejai nieko nedarydama. Dabar tik lot visi sugeba o daryt niekas nieko nedare zinodami kad ne pirmas kartas. Gaila as jo nestebedavau kaip tamsta Agne stebejo ir juokesi manau nes nieko nepadare kad zmogui padet. Tad kita syk uzmatai pranesk grupes adminams ir padek zmogui istikus nelaimei patarimas tau  
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI

Top Video

Gynybos ekspertas sužavėtas: merginas šaukti į kariuomenę – puikus sumanymas
DABAR RODOMA
Gynybos ekspertas sužavėtas: merginas šaukti į kariuomenę – puikus sumanymas
DABAR RODOMA
Kruvinos Velykos Panevėžyje: mirus porai 13-metė liko našlaite
DABAR RODOMA
Tragiškos Velykos turistų rojuje: žuvo 215 žmonės, nugriaudėjo aštuoni sprogimai
DABAR RODOMA
Gedimino kalnas – pinigus ryjanti vieta: reikalauja daugiau
DABAR RODOMA
Aiškėja tikroji motociklininko žūties priežastis
DABAR RODOMA
Šimtmečių radybos Vilniuje – paaiškėjo ir pikantiškos detalės
DABAR RODOMA
Meschino ruoštos velykinės vaišės supykino Jankevičių
DABAR RODOMA
Valdas Adamkus žmonėms siunčia svarbią žinią
DABAR RODOMA
Naujausi kandidatų į prezidentus reitingai: užvirė žūtbūtinė kova
DABAR RODOMA
Pateko į aferisto pinkles: patikli kaunietė prarado 4 kambarių butą
REKLAMA
Aliarmas Vilniaus oro uoste: skubiai evakuojami žmonės (nuotr. Broniaus Jablonsko)
Vilniaus oro uoste ketvirtadienį pasieniečiai sulaikė teisėsaugininkų ieškotus du asmenis, vieno jų paieška buvo paskelbta prieš devynerius metus, pranešė Valstybės sienos ...
Mažeikių pareigūnai prašo pagalbos: dingo nepilnametis
Mažeikių rajono pareigūnai ieško dingusio nepilnamečio. Policija vykdo Dovydo Venskaus (gimęs 2003 m.) paiešką, kuris pasišalino iš Mažeikiuose, Laisvės g. esančio ...
ieškomas vyras, policijos nuotr.
Kaune, Šiaurės pr. esančiame bankomate, iš moters banko mokėjimo kortelės buvo išgryninti grynieji pinigai. Policija ieško pagalbos ieškodama užfiksuoto vyro. Manoma, kad jis ...
Mirė kūdikis (nuotr. 123rf.com)
Prieš daugiau kaip mėnesį Lietuvą sukrėtė žinia apie Kelmės rajone Pakražančio seniūnijoje esančiuose namuose rastą negyvą kūdikį. Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį ...
policija (nuotr. Broniaus Jablonsko)
Penktadienio rytą Vilniuje įvestas planas „Skydas“. Apie 7.26 val. Vilniuje, Oreivių g., teritorijoje, vykdant kasimo darbus, buvo atkastos 5 labai didelės dėžės, panašios į ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų