Artūras Zuokas. Remigijus Šimašius (Paulius Peleckis/Fotobankas)

Artūras Zuokas. Remigijus Šimašius (Paulius Peleckis/Fotobankas)

Rinkimuose reta tokių intrigų, kokia laukia Vilniaus miesto gyventojų antrajame savivaldos rinkimų ture. Čia į mero postą pretenduoja dabartinis meras Remigijus Šimašius ir buvęs meras Artūras Zuokas. Kadangi abu kandidatai aktyviai vykdo savo rinkimines kampanijas gerokai sutirštindami spalvas ar pagražindami savo Vilniuje nuveiktus darbus, portalas tv3.lt kviečia susipažinti su didžiausiais abiejų kandidatų pasiekimais ir klaidomis.

Kovo 3 d. vykusių savivaldos rinkimų pirmajame ture dėl sostinės mero kėdės grūmėsi 17 kandidatų. Stipriausi iš jų – R. Šimašius (37,33 proc. rinkėjų balsų) ir A. Zuokas (22,7 proc.) susitiks antrajame rinkimų ture kovo 17 d.

ARTŪRAS ZUOKAS. Vilniaus meras tris kartus

Nors po nesėkmės pastaruosiuose savivaldos rinkimuose A. Zuokas teigė, kad  neketina siekti Vilniaus mero posto, buvęs ilgametis sostinės meras persigalvojo ir dėl šios kėdės kovos antrajame rinkimų ture. Į savivaldos rinkimus politikas šiemet eina su koalicija „Laimingas Vilnius“.

REKLAMA

1968 m. Kaune gimęs A. Zuokas Vilniaus universitete krimto žurnalistikos studijas, vėliau žinias gilino Vokietijoje ir Švedijoje. Ne vienerius metus žurnalistu pradirbęs ir karštuosius taškus išmaišęs A. Zuokas į politiką pasuko 1997-aisiais, kaip tuo metu dar tik kandidato į prezidentus Valdo Adamkaus štabo narys.

2003 m. A. Zuokas tapo Liberalų ir centro sąjungos pirmininku, o nuo 2010-ųjų – visuomeninio judėjimo „TAIP“ (Tėvynės atgimimas ir perspektyva) pirmininku. 2014 m. judėjimui susijungus su Liberalų ir centro sąjunga, politikas stojo už Lietuvos laisvės sąjungos (LLS) vairo.

Vilniaus miesto savivaldybės duris A. Zuokas pravėrė 2000 m., kai laimėjo savivaldos rinkimus ir tapo meru. Vadovauti miestui A. Zuokas išrinktas tris kartus: 2000–2003 m., tuomet 2003-aisiais po tarybos balsavimo perėmė mero pareigas iš atsistatydinusio Gedimino Paviržio ir meru išbuvo iki pat 2007-ųjų, tada vėl išrinktas 2011–2015 m.

Dar būdamas meru A. Zuokas 2004 m. išrinktas į Seimą, tačiau mandato atsisakė. 2008 m. politikas dar kartą pateko į parlamentą kaip Liberalų ir centro sąjungos kandidatas, tačiau jau kitąmet atsistatydino.

Artūras Zuokas meravimo laikotarpiu nevengė viešumos (nuotr. Fotodiena.lt)

Artūras Zuokas meravimo laikotarpiu nevengė viešumos (nuotr. Fotodiena.lt)

Pagrobė tarybos narį

Dabar jau aišku, kad 2003 m. siekdamas valdžios A. Zuokas kiek persistengė. Tais metais A. Zuokas per „Rubicon group“ valdybos pirmininką Andrių Janukonį ir įmonės atstovą Darių Leščinską bandė daryti įtaką sostinės tarybos deputatui, A. Zuoko bendrapartiečiui Vilmantui Drėmai. Verslininkai ir A. Zuokas siekė, kad V. Drėma per Vilniaus mero rinkimus balsuotų už jį.

REKLAMA

Galop nuspręsta A. Drėmą pagrobti, kad oponentai negalėtų jo pervilioti, todėl deputatas birželio 10 dieną išvežtas į sodybą Molėtų rajone, dar jam duotas 45 tūkst. litų (13 tūkst. eurų) kyšis, užmaskuotas kaip stambaus užsakymo avansas. Mįslingai dingusio V. Drėmos net ieškojo policija. Kitą dieną V. Drėma atvežtas į Vilniaus tarybos posėdį, kur ir turėjo būti renkamas meras. Galiausiai meru A. Zuokas išrinktas tik po ketvirto bandymo birželio 25 dieną.

Artūras Zuokas (nuotr. Manto Stankevičiaus)

Artūras Zuokas (nuotr. Manto Stankevičiaus)

2008 m. teismas A. Zuoką pripažino kaltu bandžius papirkti V. Drėmą. Politikui skirta 13 tūkst. litų (apie 3,8 tūkst. eurų) bauda, bet atlikus bausmę teismas teistumą po metų panaikino. Šalia A. Zuoko byloje nugulė ir kaltais pripažintų „Rubicon Group“ vadovų pavardės. Pats A. Zuokas šį teistumą yra pavadinęs teistumu už „gerus darbus“.

Garsusis Abonentas

2004 m. prokuratūros dėmesio sulaukė „Rubicon group“ įmonių buhalterija. Įtarta, kad „Rubicon group“ už įmonei naudingus Vilniaus miesto savivaldybės sprendimus 2001–2003 m. mokėjo Abonentu vadinamam asmeniui. Žiniasklaidoje teigta, kad po Abonento slapyvardžiu slypėjo A. Zuoko vardas.

Artūras Zuokas meravimo laikotarpiu nevengė viešumos

Artūras Zuokas meravimo laikotarpiu nevengė viešumos

Seimo laikino tyrimo komisija 2005 m. paskelbė, kad koncerno „Rubicon“ juodojoje buhalterijoje bei telefoniniuose pokalbiuose minimas Abonentas ir yra A. Zuokas. Už prilipdytą daugeliui žinomą Abonento pravardę A. Zuokas šmeižtu apkaltino konservatorių Kęstutį Masiulį, bet teismas 2006 m. A. Zuoko kaltinimus atmetė.

REKLAMA

Klijuoja populisto etiketę

Vargu, ar per visus A. Zuoko meravimo metus buvo bent vienas jam abejingas vilnietis – vieni jo nekentė, kiti net labai mėgo, o treti klijavo populisto etiketę. A. Zuokas daug svajojo, bet jam nepavyko Vilniuje įkurti Guggenheimo muziejaus, atverti tramvajaus linijų, pakelti kiemsargių atlyginimų iki 5 tūkst. litų (1450 eurų).

Nesėkmę patyrė ir pirmasis oranžinių dviračių projektas, ir R. Šimašiaus uždarytos nuostolingos Lietuvos avialinijos „Air Lituanica“, savivaldybei priklausiusi ir bankrutavusi taksi bendrovė „Vilnius veža“. Taip pat A. Zuoko pusėn metami kaltinimai „praskolinus Vilnių“, mat jo valdymo laikotarpiu sparčiai augo Vilniaus miesto skola. Daug gyventojų ir architektų kritikos sulaukė sostinės Perkūnkiemio projektas, tapęs blogo planavimo ir per tankaus užstatymo simboliu.

2011 m. A. Zuokas Lietuvos teritoriją siūlė praplėsti įsigyjant vieną Graikijos salų. Ši turėjo gauti Dausuvos pavadinimą ir tapti 22-ąja Vilniaus seniūnija. Kaip žinia, galiausiai idėjos atsisakyta.

Artūras Zuokas ir “Vilnius veža“ direktorius - Benas Renatas Baltusis (nuotr. facebook.com)

Artūras Zuokas ir “Vilnius veža“ direktorius - Benas Renatas Baltusis (nuotr. facebook.com)

Kai kuriuos A. Zuoko darbus savo metiniame pranešime 2014 m. kovą kritikavo ir šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Buvęs rubikoninis ikoras tapo grobuonimi, užvaldžiusiu savivaldybių komunalinį ūkį nuo atliekų surinkimo iki vandens ir šilumos tiekimo. Šis darinys, su nuolat besisukančiais skaitliukais, apiplėšinėja šalies žmones ne ką mažiau nei „Gazpromas“, kuriam jau permokėjome 5 milijardus litų. Kai kuriuose regionuose ne savivaldybė valdo šilumos tiekėjus, o šilumos oligarchai diktuoja sąlygas vietos valdžiai ir gyventojams“.

REKLAMA

Primename, kad A. Zuoko vadovaujama Vilniaus miesto savivaldybės taryba 2002 m. sausį priimtu sprendimu 15 metų išnuomojo akcinės bendrovės „Vilniaus šilumos tinklai“ visą nekilnojamąjį, kilnojamąjį turtą bei veiklą t. y. šilumos, karšto vandens ir elektros energijos gamybą, perdavimą ir pardavimą privačiai Prancūzijos bendrovei „Dalkia“.

Žinoma, į A. Zuoko nuopelnų sąrašą keliauja ir ne vienas sėkmingas projektas – lietuviškuoju Silicio slėniu vadinamas Vilniaus technologijų parkas, Bernardinų sodas, viešojo transporto parko išplėtimas ir greitieji autobusai, baigtas išorinis pietinis aplinkkelis ir antroji vakarinio aplinkkelio atkarpa.

REMIGIJUS ŠIMAŠIUS. Vos neprarado ministro posto

Jei dabartiniam Vilniaus miesto merui Remigijui Šimašiui pavyks pratęsti vadovavimą sostinei, tai bus pirmas kartas, kai Vilniuje tas pats meras išrenkamas du kartus iš eilės. Šįkart, skirtingai nei per 2015 m. savivaldos rinkimus, ilgametis liberalas mero kėdės siekia nebe po Liberalų sąjūdžio vėliava; nuo partijos atskilęs R. Šimašius subūrė savo visuomeninį rinkimų komitetą „Už Vilnių, kuriuo didžiuojamės!“.

1974 m. Tauragėje gimęs R. Šimašius Vilniaus universitete (VU) baigė teisės mokslus, vėliau savo žinias gilino Budapešte, Alabamoje ir Vašingtone (JAV). Grįžęs į Lietuvą R. Šimašius ėmė dėstyti Mykolo Romerio universitete, įgijo teisės daktaro laipsnį, dėstė ir VU Teisės fakultete. Nuo 1995 m. R. Šimašius dirbo, o nuo 2006 m. ir vadovavo Lietuvos laisvosios rinkos institutui.

REKLAMA

Tvorų griovimas Žvėrynė / Nuotr. Sauliaus Žiūros

Tvorų griovimas Žvėrynė / Nuotr. Sauliaus Žiūros

Į politiką R. Šimašius žengė su nauju tūkstantmečiu – 2000 ir 2002 metais kartu su Lietuvos liberalų sąjunga jis išrinktas į Vilniaus miesto tarybą, kur dirbo iki 2006 m.

2008-ųjų gruodį R. Šimašius paskirtas teisingumo ministru Andriaus Kubiliaus Vyriausybėje. Einant šias pareigas, 29 Seimo nariai 2012 m. R. Šimašiui pateikė interpeliaciją, kurios klausimai buvo susiję su teismų reforma, situacija įkalinimo įstaigose, garsiąja pedofilijos byla bei duomenų apie žmogaus teisių aktyvistą Alesį Beliackį perdavimu Baltarusijai.

Pastaroji istorija iššaukė nemažą skandalą. 2011 m. R. Šimašiaus vadovaujama Teisingumo ministerija Baltarusijai suteikė duomenis apie opozicionierių bankų sąskaitas. Vienas jų – A. Beliackis dėl tariamo mokesčių slėpimo Minske sulaikytas rugpjūčio 4 d., kaip pretekstą nurodant iš Vilniaus gautus duomenis. Lietuvos pareigūnai netrukus atsiprašė dėl incidento.

Ministrą taip pat lydėjo kritika dėl homoseksualų partnerystės įstatymo projekto, daugelio nebaigtų tirti rezonansinių bylų (tarp jų ir Algirdo Paleckio teiginiai apie Sausio 13-osios įvykius). Nesurinkus užtektinai R. Šimašiaus darbu nepatenkintų seimūnų balsų, ministras išliko poste.

Teko vaduoti partiją

Ministro kėdę R. Šimašius iškeitė į Seimo nario mandatą, 2012 m. spalį kartu su Liberalų sąjūdžiu patekęs į Seimą. Ten liberalas dirbo iki 2015 m. balandžio, kai pirmą kartą vykusiuose tiesioginiuose merų rinkimuose buvo išrinktas Vilniaus miesto meru.

REKLAMA

2016 m. nugriaudėjęs „MG Baltic“ politinės korupcijos skandalas sutepė ir R. Šimašiaus mundurą. Tų metų gegužę tuometinio Liberalų sąjūdžio lyderio Eligijaus Masiulio automobilyje rasti 106 tūkst. eurų, įtarta, kad juos kaip kyšį už palankius sprendimus politikui perdavė koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas Raimondas Kurlianskis.

Prasideda didžiausias Vilniaus istorijoje viešojo transporto atnaujinimas (nuotr. Sauliaus Žiūros)

Prasideda didžiausias Vilniaus istorijoje viešojo transporto atnaujinimas (nuotr. Sauliaus Žiūros)

Tada R. Šimašius perėmė vadovavimą Liberalų sąjūdžiui ir gavo užduotį atstatyti rinkėjų pasitikėjimą partija iki 2016 m. Seimo rinkimų. Su šiuo iššūkiu R. Šimašius susidorojo – partija rinkimuose iškovojo 12 mandatų ir 9 proc. rinkėjų balsų.

2018 m. tarp Liberalų sąjūdžio Vilniaus skyriaus ir partijos vadovybės kilo nesutarimas – skyrius nusprendė savivaldos ir merų rinkimuose dalyvauti ne su partijos, o su komiteto sąrašu. Tą lapkritį R. Šimašius, Seimo narė Aušrinė Armonaitė ir dar keli liberalai paskelbė pasitraukiantys iš Liberalų sąjūdžio.

Ir liaupsės, ir kritika

R. Šimašius dažnai vadinamas feisbuko meru, mat aktyviai komunikuoja socialiniuose tinkluose, bet jo kritikai sako pasigendantys realių darbų. Premjeras Saulius Skvernelis yra įgėlęs, kad „vienas realus, konkretus [R. Šimašiaus] darbas <...> yra nupjauta tuja prie Neries“.

Vis tik darbai, kuriais per ketverius metus labiausiai didžiuojasi R. Šimašius, yra iš dalies rekonstruota Neries pakrantė, Vilniaus šilumos ūkio pertvarka ir sumažėjusios šildymo kainos, gerokai sumažinta vietų trūkumo Vilniaus darželiuose problema, 100 eurų kompensacija tėvams samdyti aukles ar apmokėti vietas privačiuose darželiuose, atnaujinta ir sutvarkyta dalis Vilniaus šaligatvių, daugiabučių namų kiemų, nutiesti nauji dviračių takai, atnaujintas miesto viešasis transportas, pradėtos naujų baseinų statybos.

Taip pat meras džiaugiasi, jog atsisakė A. Zuoko valdymo laikais įkurtos taksi įmonės ir oro linijų, pavyko beveik 190 mln. eurų sumažinti Vilniaus skolą, o praėjusių metų pabaigoje duotas startas daugiafunkciniam kompleksui.

Keli reikšmingi pokyčiai Vilniuje sulaukė dvejopų reakcijų – dalis sostinės gyventojų juos pasitiko su džiaugsmu, o kiti piktinosi. Pavyzdžiui, rekonstruota Lukiškių aikštė sulaukė ilgai lauktų pokyčių, bet ne visi gyventojai ir sostinės svečiai liko patenkinti galutiniu rezultatu. Šią temą papildo ir sprendimas aikštėje nestatyti skulptūros Vyčiui. Ši iškilo Kaune, bet ir tada tapo apkalbų objektu dėl esą pernelyg moteriško „Laisvės kario“ veido.

Daug atgarsio sukėlė ir mero sprendimas nukelti sovietines Žaliojo tilto skulptūras. O štai Vilniaus atliekų tvarkymo sistemos pertvarka R. Šimašiui kurį laiką net buvo užtarnavusi „šiukšlių mero“ etiketę.

Meras taip pat sulaukė nemažai kritikos už raginimą trumposiomis žinutėmis atsistatydinti tuometinę savivaldybės administracijos direktorę Almą Vaitkunskienę. 2018 m. kilo skandalas, kad Olegas Šurajevas už savivaldybės pinigus kūrė R. Šimašiaus veiklą reklamuojančius vaizdo įrašus. Šiemet vasarį Vyriausioji tarnybinės etikos komisija pripažino, kad taip meras pasinaudojo pareigomis asmeninei naudai ir taip pažeidė įstatymą. Pats R. Šimašius su tokiu komisijos sprendimu nesutinka.

Kviečiame žiūrėti R. Šimašiaus ir A. Zuoko pokalbį tv3.lt:

Rita
2019-03-07 12:53:15
tik NEEEEEEEEEEE zuokas , Vilnius liks nuogas
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
[email protected]

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB All Media Lithuania sutikimo draudžiama.

JOLKA 2019-03-08 09:56:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
TAVO DIENOS SIMASIAU SUSKAICIUOTOS.NERA SANSU TAU MERU TAPT.PASIDZIAUK DAR DAUGIAU NEI SAVAITE.GAL ZUOKAS TAVE PRIIMS PATAREJU SAVO JEI BUSI JAM ISTIKIMAS   ATSAKYTI
rema 2019-03-08 08:28:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
vieni vartai Remygai.Zuokas veikia nes jis moka o simasius neturi to.Ka dievulis dave to neatimsi   ATSAKYTI
Iššūkiai 2019-03-07 23:25:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tikri iššūkiai, svajonės, vizijos, darbai vs. narcizo šypsena, pozavimas ir skylių užkaišiojimas.    ATSAKYTI
Vienybė 2019-03-07 23:21:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vilniaus heteroseksualai vienykitės.   ATSAKYTI
Nėr už ką balsuot 2019-03-07 21:20:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Zuokas suktas, o už Šimašių nebalsuosiu dėl nepagarbos valstybinei kalbai   ATSAKYTI
Senis 2019-03-07 17:55:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Geriau, karo korespondentas, negu "mazgotė", be orentacijos....    ATSAKYTI
zuokula 2019-03-07 16:37:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Semašiau eik tuju pjaut ir žiurkiu gaudyt   ATSAKYTI
idomu 2019-03-07 14:57:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Pyderastai nenori balsuoti uz juos palaikanti mera. Kaip suprasti?   ATSAKYTI
ANDRIUS 2019-03-07 14:52:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
GERBIANTYS SAVĘ PADORŪS VILNIEČIAI NIEKADA NEBALSUOS UŽ ŽYDRĄ MERĄ......JUK JO PIRMAS VIZITAS PAS GĖJUS......ŠTAI TOKIE JO PRIORITETAI......?????   ATSAKYTI
Mintis 2019-03-07 13:41:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Bus šimašius meru, o zuoko laikas politikoje pasibaigė. Nemyli jo vilniečiai už pridarytus ,,gerus,, darbus, tai parodė balsavimo rezultatai su persvara dabartiniam merui. Zuokas daug populizmo skleidžia, reikia į realybę atsisukti ir suvokti kad nėra tiek finansų greit sutvarkyti miestą, tik palaipsniui tas gali vykti, nes didelė emigracija padarė savo juodą darbą, daug gerų specialistų išvažiavo, todėl darbų kokybė labai nukenčia ir didelis specialistų trūkumas vyrauja visose srityse. Tegu tęsia darbus esamas meras, nereikia revoliucinių permainų, kurios daug žalos gali miestui pridaryti. Vadovų pasikeitimas visada atneša daug sumaišties.    ATSAKYTI
Nu jo 2019-03-07 14:28:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Teisingai. Tegu šimaškinas antrą tują nupjauna. Vėl šiukšlėse paskandina vilniečius ir antrąkart pabando prastumti draugelius stadiono "statyti". Tada iš laimės galėsim su vėliavėlėm ir švilpukais plikom šiknom per Gediminkę žygiuot. Pavydėkit, kauniečiai.  
xxL 2019-03-07 13:24:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Zuokas gali laimeti mero rinkimus paspaudes ant Simasiaus prielankumo sutrikusios lytines orientacijos asmenims ir prielankumo LGBT suArmonaite priesakyje.    ATSAKYTI
Rita 2019-03-07 12:53:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
tik NEEEEEEEEEEE zuokas , Vilnius liks nuogas   ATSAKYTI
JONAS 2019-03-07 12:25:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
simasiui pralaimejimas sto pro.KIETAS ZUOKAS   ATSAKYTI
Pranas 2019-03-07 12:18:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Šimašių tegul renka piderastų prezidentu. Jis baisiau negu maras. Tik už Zuoką.    ATSAKYTI
Makaulė 2019-03-07 10:49:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Už alyvų už agrastų pilni krūmai .... Už Šimašių   ATSAKYTI
Robertas 2019-03-07 09:42:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-17
Šimašius gėjų meras! Balsuokite už Zuoką!   ATSAKYTI
Nu jo 2019-03-07 08:37:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Na, viliečiai, rinkitės. Išsirinksit pupuliuką - pederastiją kiš nuo darželio... Iš dviejų blogybių rinkitės mažesniąją...   ATSAKYTI
Patartuvas 2019-03-07 06:45:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
Tai Šimašius ar buvo jau tabore narkatos? Nuvarytų nusipirktų, ir dar balsu iš čigonų užturėtų. Pyderastai tai jau visi už jį, jau rodė anąsyk.   ATSAKYTI
Mintis 2019-03-07 13:45:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Zuokas tegu pagyvena tabore!   
PP 2019-03-07 06:38:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai ar Šimašių ir Zuoką kovo 3 išrinko tai kovai Vilniečių dauguma ,kodėl nutylima apie demokratinį principą?   ATSAKYTI
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI

Top Video

Tragiškas gaisras Šilutėje – ugniagesiai vos privažiavo
DABAR RODOMA
Tragiškas gaisras Šilutėje – ugniagesiai vos privažiavo
DABAR RODOMA
Stano siunčia žinutę apie vėžį: įsiklausyti verta visiems
DABAR RODOMA
Kaunietis sėda į teisiamųjų suolą: kūdikį spardė ir mušė
DABAR RODOMA
Naujas ginklas kovoje su šešėliu: konfiskuoti turtą bus paprasčiau
DABAR RODOMA
Dobrovolskio nužudymo byloje – blogos žinios nuteistiesiems
DABAR RODOMA
Atnaujino 20 metų neremontuotą kambarį: palaukite, kol pamatysite, kaip
DABAR RODOMA
Netrukus šalies keliuose išdygs naujieji stacionarūs greičio matuokliai
DABAR RODOMA
Naglis atskleidė, kiek uždirba už vieną nuotrauką: suma privers išsižioti
DABAR RODOMA
Per šaltakraujišką apiplėšimą iš Vilniaus „Iki“ pagrobti beveik 17 tūkst. eurų
DABAR RODOMA
,,Raudonųjų velnių“ pasaka: pamatyk visus įvarčius į PSG vartus
REKLAMA
Apsipirkimas (nuotr. Anglija Today)
Pastaraisiais metais itin šoktelėjus pramogų ir paslaugų kainoms, tai itin pasijautė ir mados mylėtojoms. Drabužių kainos kilo didžiausiuose prekybos centruose, jų pardavimo ...
Vilnius (nuotr. Organizatorių)
Vilniuje britų transliuotojas BBC filmuoja serialą „Nacių išlikimas“ (angl. „The Rise of the Nazis“), pasakojantis apie nacistinės Vokietijos valdžią tarpukariu. Kaip ...
Tomas Žilinskas (nuotr. Fotodiena.lt)
 Buvęs vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas balandžio pradžioje paliks darbą valstybės valdomoje bendrovėje „Lietuvos geležinkeliai“ ir pradės darbą Gedimino Žiemelio ...
Simonas Slapšinskas. (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
Rusijos Tyrimų komitetas buvusiam Lietuvos prokurorui Simonui Slapšinskui, tyrusiam rezonansinę Sausio 13-osios bylą, pareiškė kaltinimus už akių. Komitetas informavo, kad S. ...
Dalia Grybauskaitė ir Saulius Skvernelis (nuotr. Fotodiena.lt)
Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pirmadienį pareiškė, kad jį dėl užsienio politikos sukritikavusi prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja rinkimų kampanijoje. „Vertinu ...
REKLAMA

Top Video

Tragiškas gaisras Šilutėje – ugniagesiai vos privažiavo
DABAR RODOMA
Tragiškas gaisras Šilutėje – ugniagesiai vos privažiavo
DABAR RODOMA
Stano siunčia žinutę apie vėžį: įsiklausyti verta visiems
DABAR RODOMA
Kaunietis sėda į teisiamųjų suolą: kūdikį spardė ir mušė
DABAR RODOMA
Naujas ginklas kovoje su šešėliu: konfiskuoti turtą bus paprasčiau
DABAR RODOMA
Dobrovolskio nužudymo byloje – blogos žinios nuteistiesiems
DABAR RODOMA
Atnaujino 20 metų neremontuotą kambarį: palaukite, kol pamatysite, kaip
DABAR RODOMA
Netrukus šalies keliuose išdygs naujieji stacionarūs greičio matuokliai
DABAR RODOMA
Naglis atskleidė, kiek uždirba už vieną nuotrauką: suma privers išsižioti
DABAR RODOMA
Per šaltakraujišką apiplėšimą iš Vilniaus „Iki“ pagrobti beveik 17 tūkst. eurų
DABAR RODOMA
,,Raudonųjų velnių“ pasaka: pamatyk visus įvarčius į PSG vartus

TELEVIZIJA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų