Mokytojos isterijos skandalas Žiežmariuose: tėvai prasitarė apie fizinį smurtą (nuotr. TV3)

Mokytojos isterijos skandalas Žiežmariuose: tėvai prasitarė apie fizinį smurtą (nuotr. TV3)

Žiežmarių gimnaziją toliau purto mokytojos isterijos skandalas. Paviešinę įrašą, kuriame girdėti, kaip lietuvių kalbos mokytoja rėkia ir plūsta mokinius, vaikų tėvai atsisako leisti savo vaikus į šios mokytojos pamokas, reikalauja ją atleisti. Įraše užfiksuota mokytoja kilus skandalui susirgo, o mokyklos direktorė pavaldinę gina. Maža to, tėvai tikina, kad prieš vaikus buvo naudojamas ir fizinis smurtas.

Mokytojos isterija nesiliauja visą pamoką. Neapsikentę tokio, pasikartojančio jos teroro, vaikai esą ir padarė šį įrašą. Paviešinta tik nedidelė jo dalis. Vaikai pasakoja, kad tokiais žodžiais apiberiami dažnai.

„Jeigu užrėkia, tai apsiverkia mergaitės. Vadina gyvuliais, visaip, tinginiais“, – pasakojo moksleivis.

Tarsi to būtų maža, sulaukia ir kitokių patyčių, skutais lekia sąsiuviniai, į elektroninį dienyną pilamos pastabos už menkiausią nepatinkantį veiksmą.

REKLAMA

„Plėšo sąsiuvinius, tranko kuprines, mėto, iš kuprinės išima daiktus, mėto“, – pridūrė jis.

Po mokyklos langais ir gausus šeštokų tėvų būrys. Jie tariasi, ką daryti.

„Direktorė dar iki šiol su mumis nesusisiekė, nors laiko turėjo nuo praeito trečiadienio… Kaip matot, mes stovime čia kieme, manau, mokykla tikrai žino, kad mes čia, bet jokios reakcijos nėra“, – teigė šeštokų tėvai.

Jie įpykę, mat tai, ką išgirdo, perpildė jų kantrybės taurę. Jie pasakoja, kad vaikai jau ir anksčiau skundęsi pedagogės elgesiu, tačiau šie netikėję, kad atžaloms tenka tverti tokias siaubingas pamokas. Tėvai sukrėsti, mat sužinojo ir dar baisesnių dalykų, kad prieš vaikus esą buvo smurtauta.

„Protu nesuvokiama, kaip gali vaikas mokytis, kai ant jo taip rėkiama, kai paklausiau, aš pakraupau, atrodo, pasiimsi vaikus iš šitos mokyklos … Manau, prižiūrėtojai Pravieniškėse ant kalinių taip nerėkia, kaip riksmas vyko čia klasėje“, – piktinosi vieno iš vaikų tėvas.

„Prieš vaikus buvo naudojamas ne tik psichologinis, bet ir fizinis smurtas – teko girdėt, kad kuprinės mėtomos. Žinot, mes dabar jau dėl to, kad kuprines paspardė, tai, žinokit, nieko baisaus, bet svarbu, kad jinai vaikus mūsų žalojo, mušė“, – pridūrė šeštos klasės mokinio mama Sandra.

Įrašą paviešinusi mama Ingrida sako, kad tėvai nuo praėjusios savaitės nebeleidžia šeštokų eiti į šios mokytojos pamokas. Ir nebesutinka, kad ji dar kada įžengtų į jų klasę.

REKLAMA

„Jinai suplėšė mano vaiko sąsiuvinį, neva jis buvo skuduras, numetė vidury klasės, vaikas turėjo susirinkti, išmesti į šiukšliadėžę, paskui išsirinkt vėl ir perrašyt“, – paaiškino moteris.

Tuo, ką išgirdo įraše, nepatikėjo ir šeštokų klasės auklėtoja Neringa Vainorienė, mat jų kabinetai greta.

„Negali patikėt, kažkas čia ne taip. Nesuvokiama, jinai dėsto mano vaikam. Bendrauji su žmogum, tai ramus žmogus. Nu negalėjau patikėt, ir vaikai sakydavo, bara… bet visos mokytojos sakydavo, kad jie neklauso, ir pabara, ir dar tą… kaip ir vaikai“, – pasakojo N. Vainorienė.

Gimnazijos direktorė Ieva Mažulienė gina pedagogę. Esą dvidešimt ketverius metus gimnazijoje mokytojavusi moteris iki šiol turėjo tik pavienių konfliktų su mokiniais, rimtesnis incidentas užfiksuotas prieš kelerius metus. Jos mokinių rezultatai ir per egzaminus, ir įvairiuose konkursuose džiugina.

Po šio įrašo, apie kurį mokyklos vadovybei esą pranešė iš vaikų jį išgirdusi socialinė darbuotoja, lietuvių kalbos mokytoja iškviesta ant kilimėlio, o štai kaip nuskambėjo jos pasiteisinimas direktorei.

„Mokytoja pasakė labai paprastai, aš nesusitvardžiau, mane mokiniai išvedė iš kantrybės pamokos pradžioje ir aš tikrai nesusitvardžiau. Pasiūliau nueiti atsiprašyti, ji nesutiko. Ji pasakė, kad aš jau parašiau prašymą prieš ateidama pasikalbėti, kad iš manęs paimtumėt šitą klasę“, – sakė I. Mažulienė.

Mokytojai užsiminta ir apie laukiančias pasekmes – atleidimą iš darbo. Tačiau kilus skandalui šiandien ji ėmė ir susirgo.

REKLAMA

„Tai yra tikrai siaubinga būklė, ir skambino jos gydytoja man po jos vizito. Taip jinai tikrai minimum savaitę turi nedarbingumą. – Būklė siaubinga dėl ko, tai ar ji peršalo? – Ne, nerviškai, po viso to, ką jinai pamatė šeštadienį“, – teigė direktorė.

Tad kol mokytoja serga, apie atleidimą esą negali būti net kalbos. Į šią situaciją sureagavo ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, sudaryta speciali komisija atvejui nagrinėti.

Tėvai apie šios pedagogės elgesį informavo ir Žiežmarių valdžią, ir vaiko teisių atstovus. Juos palaiko ir bendruomenės nariai.

taip
2019-01-21 19:02:17
Kažin ar nebus čia atvejis kai buvo mano vaiko klasėje: viena mamytė paklausiusi už durų ir pamačiusi kaip vaikai elgiasi ,pasakė: aš juos kad pakratyčiau tai elgtųsi kaip mokiniams priklauso. O kaip pas ją paklausiau ką jinai darytų jei jos vaiką pakratytų, išgirdau atsakymą- tegul pabando aš ją į kalėjimą pasodinčiau. Aš ne mokytoja, bet gal tėveliai atsistokim į tų išgamų (kaip čia išsireikšta) vietą ir pabandykim nors savaitę padirbti su 30 savo super vaikučių.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
[email protected]

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB All Media Lithuania sutikimo draudžiama.

Ineta 2019-01-23 04:35:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Prisimenu kai aš mokiausi. Ko tik nepridirbdavom mokytojom ir neklausem ir iš klasės isvarydavo ir per rankas gaudavo su liniuotem. Pas mus visada buvo griežtumas klasėje bet mokytojos kažkaip zinodavo kaip mus sutramdyti.. Jei tik galėčiau laiką atsukt atgal atsiprašiau visų savo mokytoju už viską ką esu blogo padarius, pasakyčiau ačiū už viską ko jos mane išmokė ir kad paruošė gyvenimui. Jei ir bauzdavo tai žinojom už ką bauzdavo. Namų darbų priduodavo ir tėvai mano žinojo kad patys kalti buvom ir kad to nusipelnem,ir tėvai morala nuskaitydavo už tai. Mūsų mokytojai mokėjo mus paveikti ne riksmais ir ne smurtu bet savo žodžiais ir veiksmais. Jie visi tokie geri žmonės, bet šiuolaikiškas jaunimas,,,, stiprybės visiems    ATSAKYTI
Ki 2019-01-22 12:44:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tevams nematant vaikai issitycioja is mokytoju..Mamos, jusu vaikai ziaurus, jus to norit ar nenorit!   ATSAKYTI
Mama 2019-01-22 12:10:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Niekam neleisčiau taip rėkti ant savo dukters!!!!!! O jei vaikai mokytojos neklauso vafinasi ji nemoka dirbti su vaikais! Tegul ieškosi kito darbo....   ATSAKYTI
Mokinuke 2019-01-22 11:58:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mokiausi Žiežmarių gimnazijoje. Nematau cia jokios problemos. Visada periodiskai atsiranda tokia nesivaldanti mokytoja. Bet kai toks jaunimas auga, tai dar mazai mokytoju nuprotejo. Laikykites mokytojos :D   ATSAKYTI
Tokia tiesa 2019-01-22 10:06:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kaip tėvai auklėja vaikus namuose, toks jų elgesys ir mokykloje :) nėra ko stebėtis kad vaikas mokykloje nesugeba mokytis, susikaupti per pamoką, jeigu jo "darbas pagrindinis" yra be kontrolės prie kompiuterio ir išmaniojo telefono ŽAIDIMUOSE.
Vaikai yra suzombėjęs nuo žaidimų, jiems kaip narkotikas veikia. O tėvams pohui kad vaikas kaip žaidimų vergas, kaip eilinis durniukas auga - kuris subrendęs asmuo nesugebės nieko pasiekti savo gyvenime. Didelė tikimybė kad bus eilinis samdomas darbuotojas už minimumą, arba mokslų nepasiekęs ieškos laimės užsienyje vergaudamas.   ATSAKYTI
mama. 2019-01-23 11:19:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
manau netinkamai pastebėta kaip tėvai auklėja vaikus taip ir elgiasi .kažkodel vaikai skundžiasi šią mokytoja tik ir viskas matyt kitiems pedagogams geri vaikai tik šiai isterikei kuri iš sovietmečio pažiūros nėra pakeitusu įpratusi visą gyvenimą taip dirbti su grybų elgesiu ir tonų pakeltu  
faktas 2019-01-22 09:53:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šiuo atveju kaip matau ir daug maž iš bendro vaizdo tai mokytoja mažai skyrė dėmesio šiam mokiniui-dundukui, nes jeigu vaikas klasėje neramus reiškia kad visados pasirengęs atsiskaitinėti. Tad ramiai reikėjo visados kviesti atsiskaityti namų darbų ir atitinkamai įvertinti už neatliktus darbus, tokiu atveju manyčiau vaikas savaime apsiramintų ir mažiau užsiimtu nereikalingais darbais.(Man asmeniškai tai labai padėjo-pasitaisiau savaime į teigiamą pusę :))

   ATSAKYTI
Birutė 2019-01-22 07:55:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Prie super vaikučių dar daugiau prisitaikėlių, na jei neprisitaikysi tapsi auka, būsi taip išniekintas or nufilmuotas...    ATSAKYTI
Birutė 2019-01-22 07:27:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
O niekam neatėjo į galvą (tėvams), kad tas knygas mėto, plėšo sąsiuvinius jų pačių neišauklėti vaikai   ATSAKYTI
Gėda už tėvus 2019-01-22 07:08:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Gerbemi tėveliai. Nevaidinkit aukų. Palaikau mokytoja. Nes žinau šiuolaikinius Šeštokus. Žino savo teises. Tai darom pamokoje ką norim   ATSAKYTI
Rasa 2019-01-22 00:26:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Varkše mokytoja išgirdus save susirgo o tai kaip vaikų savijauta   ATSAKYTI
Jau pensininkė mama 2019-01-21 21:45:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mano vaikai jau senokai baigė mokyklą . Sūnus mokėsi berods penktoje klasėje , greta sėdėjęs berniukas , staigiai išstūmė iš suolo , pribėgusi mokytoja trenkė mano sūnui per veidą , visai nesiaiškinusi , kas kaltas . Prieš tai , mano vaikas , prašė mokytojos , kad nesodintų į vieną suolą su tuo berniuku , bet to , dėl regėjimo jam reikėjo sėdėti pirmutiniuose suoluose . Aišku , vaikas iš mokyklos parėjo sukrėstas , papasakojo , kas įvyko . Kitą dieną nuėjau išsiaiškinti , mokytoja , kalbėjo arogantiškai , neneigė , kad trenkė per veidą . pirmiausiai pakalbėjau su klasės auklėtoja , tikrai puikia mokytoja . Ji paprašė , kad niekur nesikreipčiau , kad tai jau ne pirmas atvejis , kad jau sprendžiama , ar ji liks toje mokykloje . Ir tikrai , ji dirbo neilgai . Nors ir šiandien gailiuosi , kad tylėjau , nepakovojau , nes kovoti reiškia susigadinti daug savo nervų ląstelių .    ATSAKYTI
Regina 2019-01-21 21:00:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Užuojauta mokytojams, o taip pat ir tėvams. Jie liko visiški beteisiai, turi tik pareigas vaikų atžvilgiu. O vaikučiams suteiktos neribotos teisės ir jokių pareigų. Mokytojas negali mokiniui išvesti neigiamo pažymio,jei ir jis visiškai nesimoko, bet sėdi pamokose ir demonstratyviai tyčiojasi iš mokytojo.
Ar dažnai paviešinama, kaip mokiniai tyčiojasi iš mokytojų? Tikrai ne, nes juk negalima viešinti, bus pažeistos jų teisės. Bet patikėkit - jie labai išradingi, gali būti labai žiaurūs.
Rudenį su anūke vaikščiojau prie vienos Kauno mokyklos ir girdėjau, kaip vaikinas pasakojo merginai, ką jie padarė mokytojai, kuri jiems neįtiko. Paprasčiausiai paėmė ir išmetė pro klasės duris į koridorių. Vaikinas prisipažino, kad jam net pagailo tos mokytojos, nes ji trenkėsi galva į radiatorių. Tai ar kur nors buvo paviešintas toks mokinių elgesys? Ko gero - mokytoja, jei ir pasiskundė, tai buvo užglaistytas toks mokinių elgesys.   ATSAKYTI
Justė 2019-01-22 08:56:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Koks vaiku elgesys??? Atsibuskit, ar jus vaiku neturit? Pedagogai tokiu tonu negali bendrauti su klase, jus nezinot situacijos. Cia sena opa ir tikiuosi ja panaikins ir nebetraumuos vaiku,   
Tiutiunia 2019-01-21 19:31:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Ką čia ginat šeštokus,kurie jau rūko žolę ? Čia patys mokiniai nesamonių pridaro per pamokas, o dėl atmaskių viską verčia ant mokytojų.   ATSAKYTI
Gera 2019-01-21 19:28:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Visi elgites taip,kaip norėtumėte,kad su jumis elgtųsi.Matyt ta klase išskirtinė,suvaryti tik bukagalviai.   ATSAKYTI
Adata 2019-01-21 19:22:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Užjaučiu mokytoja.Pamenu,kaip viena kolegė tuščiame lape surinko prieš mane parašus iš tėvų.Tipo sukauju ir t.t.To nebuvo.Gerai,kad vienas iš tėvų dirbo mokykloje ir patvirtino,jog pasirašė tuščiame lape.O po to,mano kolegė su keliomis poniutemis prirašė ant viršaus šmeižto sakinius Pasakiau,jog noriu akistatos su visa ta klase,kolege.Viskas paaiskejo-smeiztas.Ditektorius,aišku nieko kolegei nedarė.Gal ir jo buvo toks planas.Mes mokytojai,turime ne tik mokyti,auklėti vaikus,bet dar aukleti tėvus,ginti savo teises.Dabar kai perskaičiau,jog buvo naudojamas smurtas,juokas ima.Norit sunaikinti tą mokytoja?Gal paklauskit kodėl ji neteko kantrybės?Visiems reikia psichologo.Mokytojams ypač,nuo jūsų super vaikučių,mamyciu.Prusimenu savo laiku mokykla,griežtumas,statymas į kampą,ausies pasukimas.Niekam nesugadino gyvenimo,bet uzaugom dori piliečiai.Zinoma iš tų laikų.Pasikalbekite,ramiai isspreskite problema.Gal mokytoja turi kokių nors rūpesčiu Ar dar kas nors yra.Tiek mokiniai,tiek mokytojai nėra akmenys.Turekim žmogiškumo.Jei iš pradžių nerasete,apie smurtą,kam dabar ji ikisote.Aiskus noras susidoroti.Buciau tos mokytojos vietoj,sutvarkyciau su visus jus.O filmuotoja į teismą,pažeidė asmens privatumą.Na ir mokinys,nesimoko,bet filmuoja?Ir čia jums normalu?Būtų geras mokinys, mokytųsi,o ne ugdyti savyje skundika,smeizika.Geda.Mokytojai- nepasiduokite,per daug ilgai studijuota(5m.),darbo stažo 35 m.,nekeiskites sutrypiama, kelių žmonių.Sekmes.   ATSAKYTI
siūlas 2019-01-21 20:52:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
100 proc.pritariu. Mokytojai stiprybės.Čia tikriausiai ne vaikuose problema, o tėvuose....  
viltis 2019-01-21 21:44:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Mokytojo profesija greitai pataps PRESTIZINE,taip kalba valdantieji.Zinokit,tol kol mokiniu ismanieji telefonai bus brangesni uz mokytojo atlyginima ,nieko gero nesitikekit. Mokytojai bedziai,vargsai ,o mokiniai is pasiturinciu seimu.Ir cia problema ne mokykloje,o seimose.Vaikai viska atsinesa (blogi) is savo seimos. Paziurekit i sia situacija-kaip elgiasi tevai ir viskas tampa aisku  
Arūnas 2019-01-21 19:22:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Man ir ausis apdaužydavo moktojai,nors netik man visi gudavom.dabar man 53 metai.   ATSAKYTI
Jo 2019-01-21 19:26:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ir nieko,uzaugai,sulaukei gražaus amžiaus.Jei gaudavau,tai reikejo.Buvo mano klasiokų,kurie taip nervindavo mokytojas,kad klausytis buvo klaiku.  
taip 2019-01-21 19:02:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kažin ar nebus čia atvejis kai buvo mano vaiko klasėje: viena mamytė paklausiusi už durų ir pamačiusi kaip vaikai elgiasi ,pasakė: aš juos kad pakratyčiau tai elgtųsi kaip mokiniams priklauso. O kaip pas ją paklausiau ką jinai darytų jei jos vaiką pakratytų, išgirdau atsakymą- tegul pabando aš ją į kalėjimą pasodinčiau. Aš ne mokytoja, bet gal tėveliai atsistokim į tų išgamų (kaip čia išsireikšta) vietą ir pabandykim nors savaitę padirbti su 30 savo super vaikučių.   ATSAKYTI
Regina 2019-01-21 21:54:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tikrai negali būti visa klasė , 30 super vaikučių .   
Dalia 2019-01-21 18:43:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Pas mus mokykloje toks teroras vykdavo nuo pat pirmos klases.Man jau 48m, bet padaryta vaikystes trauma persekioja visa gyvenima. Ka tada tos isgamos, psichiskai nestabilios personos sau leisdavo, be galo pikta tai prisiminti   ATSAKYTI
Liza 2019-01-21 20:46:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Gerbiamoji gal pas jus gyvenimo trauma ne nuo mokytoju ar kreipėtės i gydytoja kad išsiaiškintu priežastys kodėl šį trauma jus kankina taip ilgai  
Birutė 2019-01-22 07:43:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Prie super vaikučių yra prisitaikėliai ir jų nemažai  
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI

Top Video

Vaikai iš tėvų Lietuvoje imami be reikalo?
DABAR RODOMA
Vaikai iš tėvų Lietuvoje imami be reikalo?
DABAR RODOMA
Už negimusius vaikus tenka mokėti kelioms kartoms – dabar po 360 eurų per metus
DABAR RODOMA
Neįprasta Kupiškio pareigūnų misija – gelbėjo apgirtusį stirniuką
DABAR RODOMA
Kraupi nelaimė Šakiuose – dviratininko kūnas rastas už kelių kilometrų
DABAR RODOMA
Skyrybų dramą išgyvenanti Bandžiaus mylimoji neištvėrė: „Tebemyliu jį“
DABAR RODOMA
Birutė viešai kreipėsi į Gražulį: turi svarbų prašymą
DABAR RODOMA
Šiaulių rajone ūkininkė badu marina savo gyvulius – vaizdai klaikūs
DABAR RODOMA
Prie Panevėžio – viename kieme negyvi brolis ir sesuo: aplinkybės kelia šiurpą
DABAR RODOMA
Kerbedžio bičiulis: tokios prastos būklės jo dar nemačiau
DABAR RODOMA
Klaipėdos paplūdimyje – kraupus radinys: žmogus neteko žado
REKLAMA
Piktina, kaip lietuviai supranta žiemos pramogą: „biški“ išgeria ir vėl važiuoja
Lietuviai iš kalnų grįžta sulaužytomis rankomis ir kojomis. Taip slidėmis apsiginklavusius mūsų poilsiautojus apibūdina draudikai ir gydytojai, kurie aiškina, kad nelaimių ...
Sukrečiantis 25-erių vaikino noras – po miške patirtos traumos prašo eutanazijos
 Jaunas vaikinas po miške patirtos traumos tapo neįgalus. Airido noras į neviltį varo ne tik jo tėvus, bet ir visus jo draugus, kurie geriausiais žodžiais atsiliepia apie ...
 (nuotr. Kauno miesto savivaldybės)
Vasario 16-ąją, trijų didžiųjų miestų gyventojai ir svečiai į renginius galės vykti nemokamu viešuoju transportu. Už transporto bilietus nereikės mokėti Vilniaus, Kauno ir ...
Gitanas Nausėda. Naglis Puteikis. Ingrida Šimonytė (nuotr. Fotodiena.lt)
 Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) šeštadienį pradeda priimti pareiškinius dokumentus dalyvauti prezidento rinkimuose – juos ketina įteikti septyni pretendentai. Tai: ...
Vėliava televizijos bokšte  (nuotr. Broniaus Jablonsko)
 Lietuvos šeštadienį švenčia valstybės atkūrimo 101-ąsias metines metinės. Rasų kapinėse šalies vadovai tradiciškai pagerbs signatarų atminimą, o Prezidentūroje vyks ...
REKLAMA

Top Video

Vaikai iš tėvų Lietuvoje imami be reikalo?
DABAR RODOMA
Vaikai iš tėvų Lietuvoje imami be reikalo?
DABAR RODOMA
Už negimusius vaikus tenka mokėti kelioms kartoms – dabar po 360 eurų per metus
DABAR RODOMA
Neįprasta Kupiškio pareigūnų misija – gelbėjo apgirtusį stirniuką
DABAR RODOMA
Kraupi nelaimė Šakiuose – dviratininko kūnas rastas už kelių kilometrų
DABAR RODOMA
Skyrybų dramą išgyvenanti Bandžiaus mylimoji neištvėrė: „Tebemyliu jį“
DABAR RODOMA
Birutė viešai kreipėsi į Gražulį: turi svarbų prašymą
DABAR RODOMA
Šiaulių rajone ūkininkė badu marina savo gyvulius – vaizdai klaikūs
DABAR RODOMA
Prie Panevėžio – viename kieme negyvi brolis ir sesuo: aplinkybės kelia šiurpą
DABAR RODOMA
Kerbedžio bičiulis: tokios prastos būklės jo dar nemačiau
DABAR RODOMA
Klaipėdos paplūdimyje – kraupus radinys: žmogus neteko žado

TELEVIZIJA

 


×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų