„Alfa vyrui“ – gaivaus oro gūsis: paleistas į laisvę

„Alfa vyras“ Airinas Arutiunianas paleistas į laisvę, praneša delfi.lt

„Alfa vyras“ Airinas Arutiunianas – įtarimas išžaginimu ir šiuo metu sulaikytas

Prokuroro V. Sergejevo prašymu, išžaginimu kaltinimą vyrą prašyta suimti dar trims mėnesiams. Visi, šis prokuroro prašymas nebuvo patenkintas.

Tiesa, itarimai A. Arutiunianui nepanaikinti. Jam tik sušvelnintos kardomosios priemonės. Jam skirtas namų areštas, atimti dokumentai. Vyras taip pat reguliariai privalės registruotis policijoje.

Kaip anksčiau rašė tv3.lt, liepos viduryje Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad policija sulaikė „alfa vyrą“ Airiną Arutiunianą, įtariamą dėl merginų prievartavimo.

Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl išžaginimo, nustatė, kad fotografu Dovydu prisistatantis asmuo internete ieškojo merginų, norinčių tapti fotomodeliais.

Pažadėjęs tarptautinę modelio karjerą, jis sutardavo dėl fotosesijos, atsivedavo merginą į butą Vilniuje, fotografuodavo, o vėliau, galbūt apsvaiginęs nenustatytais preparatais ir pasinaudodamas bejėgiška būkle, lytiškai santykiaudavo prieš nukentėjusiosios valią.

Bute atlikus kratą aptikta paslėptų vaizdo kamerų. Policijos duomenimis, fotosesijų nuotraukos ir paslėptomis kameromis padaryti vaizdo įrašai galbūt buvo naudojami nusikalstamiems tikslams.

Turima duomenų, kad panašiomis aplinkybėmis nukentėjusių merginų gali būti daugiau nei šiuo metu žinoma policijai.

Pareigūnai prašė atsiliepti asmenis, nukentėjusius panašiomis aplinkybėmis ir nesikreipusius į teisėsaugą ar žinančius nukentėjusių moterų bei merginų.


Rašyti komentarą...
G
G.
2018-12-18 19:58:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Alfa vyras laisvėje...Cha cha...Būkite atsargūs,gali užčiulpti...Kameroje išmokino...))))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų