Naujųjų sutikimas Vilniuje: kiaulę taupyklę teks daužyti

Jei norite Naujuosius, kiaulės metus sutikti Vilniuje ir nenuskurdinti savo piniginės, gali būti, kad jau pavėlavote. Nors šventines programas siūlančių restoranų ir kavinių tikrai apstu, bet kai kurių iš jų kainos tikrai kandžiojasi. 

Pasiruošti triženklę sumą – privalu 

Pavyzdžiui, sostinės centre esančiame restorane „Grey“ naujuosius metus galite sutikti atseikėję nuo 110 eurų. Į kainą įskaičiuota vakarienė bei vakaro programa.

Prabangus „Skybar“ esantis „Radison blue hotel“ viešbutyje už vakarą prašo nuo 140 eurų, jei rinksitės vietą ne prie lango, o jei pageidautumėte mėgautis miesto panorama – teks mokėti nuo 160 eurų. Į kainą taip pat įtraukiamas gėrimas, vaišės, gyvos muzikos pasirodymas ir DJ.

O, pavyzdžiui, Naujųjų metų sutikimas Vilniaus širdyje esančiuose Bazilijonų rūmuose, įsigijusiems bilietus iki gruodžio vidurio, kainavo nuo 85 eurus, o vėliau teks mokėti nuo 95 eurų. Už šią kainą galima bus gauti pasitikimo gėrimą, bus švediškas stalas, karšti patiekalai, gaivieji gėrimai ir desertinis stalas.

REKLAMA

Norintys šiek tiek paprastesnės aplinkos gali Naujuosius planuoti pasitikti bare „Juoda Raudona“. Vakaro metu gyvai gros muzikinis kolektyvas, taip pat įskaičiuota po karštą ir šaltą patiekalą, tortas bei šampano taurė. Už tokį vakarą teks pakloti nei daug, nei mažai – 99 eurus.

Norintys Naujus metus sutikti kiek toliau nuo miesto šurmulio – tai padaryti kviečia „HBH Vilnius“ restoranas Vilniaus rajone. Pranešama, kad laukia vakaro programa su vedėju, nuotraukomis renginio metu, fejerverkais bei šokiais. Programos kaina – nuo 85 eurų.

O viešbutyje „Vilnius Grand Resort“ vakarienės kaina be apgyvendinimo kyla nuo 149 eurų asmeniui, o vaikams iki 12 metų ji yra 54 eurai, tačiau su sąlyga, kad sėdės prie vaikų stalo. Jei mažieji sėdės prie tėvų – kainuos 149 eurai.

Perspėja išlaidaujant neįsijausti 

Kaip atskleidė dar gruodžio pradžioje prekybininkų ir ekonomistų skelbti įvairūs tyrimai, kiekvienais metais Lietuvos gyventojai tiek šventiniam stalui, tiek dovanoms skiria vis daugiau pinigų. Paskaičiuota, kad šiais metais tam kas ketvirtas lietuvis išleido beveik pusę vidutinės algos.

„Swedbank“ atliktas tyrimas parodė, jog vienai dovanai net 60 procentų apklaustųjų žadėjo skirti apie 30 eurų. 


Rašyti komentarą...
z
zdarova
2018-12-31 12:46:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
man pofigu as BAMBALINIS NH
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų