Gintarė ir Regimantas kartu gyvena jau 12 metų. Vaiko teisių tarnybos specialistai vaiką iš poros atėmė po to, kai buvo įtarta, jog vaiko motina Gintarė vartoja narkotikus. Į „TV Pagalbos“ laidą atvykusi pora tikina, kad vaikas iš judviejų buvo atimtas pareigūnams panaudojus smurtą. Gintarės teigimu, nemalonumai prasidėjo, kai porą apskundė buvusi šeimos gydytoja. Aiškėja, jog vaikai iš Gintarės buvo atimti dėl priklausomybės nuo antidepresantų.

„Mes esame įtraukti į šeimos rizikos grupę 2017 m. dėl neteisėto apkaltinimo, kad turime priklausomybę. Mus kaltino dėl girtuokliavimo ir psichotropinių medžiagų vartojimo. Šeimos daktarė į vaikų teises nusiuntė konsiliumo surinktą sprendimą, kad mes turime priklausomybę“, – atskleidė Gintarė.

Moteris papasakojo, kad vieną dieną į jų namus atvykusiems pareigūnams jie nenorėjo atiduoti vaiko, o netrukus buvo pakviestas pastiprinimas – iš viso atvyko net septyni policijos pareigūnai.

REKLAMA

„Mane nustūmė tiesiai iš vyro glėbio. Policininkai labai brutaliai elgėsi, vyrui liepė gultis ant žemės. Man yra buvęs stuburo lūžis, tačiau pareigūnas su alkūne man trenkė per nugarą“, – šiurpų vaiko paėmimą su siaubu prisimena Gintarė.

Anot jos, po smūgio ši atsikėlė tik su seniūno pagalba.

„Nors aš gulėjau ant žemės, kitas pareigūnas liepė šauti į mane iš tazerio. Šovė vieną ir po to dar sykį į gulintį“, – pareigūnų elgesiu negali atsistebėti ir Regimantas.

Motiną labiausiai skaudina tai, kad visą šį siaubą matė ir jų sūnus.

„Pasimatymai su vaiku yra labai skausmingi, kai jis prašo vien tik namo. Bandome visais būdais jį susigrąžinti ir įvykdyti visas vaiko teisių tarnybos keliamas sąlygas. Vaikas yra viskas man, dėl jo viską padaryčiau“, – teigė laidoje pravirkusi Gintarė.

Pora kategoriškai neigia, kad kada nors vartojo narkotikus, o dėl atimto vaiko kaltina ir savo motiną, kuri tokiu būdu norėjo pasisavinti vaiką. Gintarė neatmeta galimybės, kad vaikas iš jos buvo atimtas ir dėl nestabilios šeimos finansinės padėties.

„Turime ir įsiskolinimų, nedidelės mūsų pajamos. Nuo 2014 metų abu nedirbame, gauname socialinę pašalpą. Man buvo stuburo lūžis, vyrui širdies operacija“, – pasakojo Gintarė.

Apie galimą poros polinkį į narkotikus laidoje papasakojo tikras Gintarės brolis Marius, kuris nemano, kad vaikas iš jos buvo atimtas be reikalo. Vyro teigimu, sykį iš Gintarės vyro jis buvo gavęs įtarimų keliančią žinutę.

REKLAMA

„Kažkada man rašei SMS, gal žinai, kur baltų gauti. Man peršasi, kad tie balti tai narkotinės medžiagos. Galvoju, jog ji pati kažką bus pridarius. Ji mėgsta pameluoti“, – išdavė Marius.

Pora kategoriškai neigia, jog tokią žinutę siuntė ir metė akmenį į paties brolio daržą.

„Mariau, apie ką kalbame. Tu antrą žmoną pakeitei, numetei vaikus, tavo žmona pirmoji ir vaikai skaudžiai išgyvena. Ar tu geras tėvas esi savo vaikams? Taip, gal tu telefoną nuperki išmanų savo vaikams. Aš gal neišgaliu to telefono nupirkt brangesnio, bet ir tai turi“, – nuoskaudą išliejo Gintarė.

Skaudų Gintarės pasakojimą išklausiusi „TV Pagalbos“ vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva moters nepasmerkė ir teigė bandysianti padėti motinai atgauti savo vaiką.

„Vienintelis dalykas, kurį jums su Edgaru galime padėti įgyvendinti ir kartu „TV Pagalba“, tai rasti teisininką, kuris padėtų jums šitoje byloje. Ir mes jums jį radome. Teisininko pagalba jums bus suteikta, tikiuosi, kad padės pasiekti ko labiausiai trokštate – sūnaus grįžimo namo“, – laidos pabaigoje gerų žinių porai turėjo R. Šakalytė-Jakovleva.

Visą istoriją žiūrėkite:

 

Petras
2018-11-19 11:51:16
O tu skaitei kad motina po stuburo o tevas po sirdies operaciju, uztai dirbt negali,pati pries i darba einant galetu kas gerai perlenkt paziureceu kaip dirbtum didvyri
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
[email protected]

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB All Media Lithuania sutikimo draudžiama.

Kaimynka 2018-11-19 21:01:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sitie du asmenys yra apsivoge parduotuvese, sedeje ir kalejime ne karta, tureje reikalu su policija. Vaikas ka mato tai kaip tevas svaistosi ginklu ir tevai narkasinasi, o vargsas vaikelis turi daryt ka tevai jam liepia, nes tie prisinarkasine guli namuose ir niekur neina. Gintares mociute yra per sena paimti sita vaika, todel labai gaila , nors ji ir uzaugino nuo mazumes. O apie šitų žmonių darbelius ir knygą galima būtų parašyti, laimingi žmonės ,kurie nesutiko ir nepažįsta jų ir nėra nukentėję nuo tokių šlykščių typelių, kurie normaliai gyvent negali ir turi vis kažką prisidirbt.   ATSAKYTI
Asiliukams 2018-11-19 19:10:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Vaikas gali būti paimtas, tačiau jis turi būti pirma atiduotas giminaičiams, jei nėra giminių- tik tada svetimiems globėjams. Su vaiku TURI matytis jo tėvai. Kita, jau teisėvartos reikalas.   ATSAKYTI
Justinas 2018-11-19 18:56:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Zasinas su prasigerusiu veidu sesei kersija    ATSAKYTI
As 2018-11-20 07:13:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gintarė su Regimantu nuo narkotikų ir vaistų istine  
ta pati 2018-11-20 21:00:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
jis ne kersija,sako tiesa  
Asmuo 2018-11-19 13:37:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
TV3, Jūsų neprofesionalią televiziją reikėtų į teismą paduoti. Tokių reitingus medžiojančių žurnaliūgų pagalba ir kilo visa ši masinė psichozė Lietuvoje. Atvykite į šios poros gyvenvietę, paklauskite pirmo, antro, penkto praeivio apie Juos, oj kiek daug išgirsite.. Jau ko ko, bet tokių asmenų ginti ir dar pagalbą siūlyti YRA ŽEMA, tai tik rodo Jūsų televizijos žemą lygį. Labai spalvinga šios porelės istorija, kurios, deja jie kažkodėl nepasipasakojo. O kodėl vaikas buvo paimtas ar žinote? Kodėl buvo važiuota tikrinti šeimos? Vaikas buvo slepiamas namuose, kritinės būklės, nevedamas į mokyklą, mokyklai meluojama, kad "Ledais apsinuodijo", tačiau gydytoja apie tai nei pusės žodžio negirdėjo.. Melo kojelės trumpos, buvo sunerimta ar vaikas išvis gyvas yra. Ačiū Dievui, kad paėmė vaiką iš tokių mostrų šeimynėlės!    ATSAKYTI
Jp 2018-11-19 15:45:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Šaunu...parėšete mano mintis!Čia kaip ir violetinių atveju,žurnalistai kas dien rodydami Kedžio paranojiškas mintis atrišo rankas eilei žmogžudysčių dėl masinės psichozės!  
Petras 2018-11-19 13:32:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Aš niekaip nepamiršiu, kad šuo yra pasmirdęs pakastas jau nuo tada , kai konserbatoriai pusmetį , kaip kokią čiū čelą gelbėjo prasigėrusį Vareikį parlamentarą. Mano valiai per 3d.ir nei kvapo , kad tokių nebūtų , dabar lyg koks kerštas dėl parodymo , kad pinigai būtų pateisinamai nurašinėjami, pagrindinai dėl to pinigo pateisinimo. Baigsis tas teatras labai liūdnai , kai tik pirmą kartą išgirstu toje egzekucijoje pakviestą seniūną , o kur yra gyventojų aktyvas -bendruomenė.Nebykdoma jokia pirminė darbo stadija , o tik šast ir vilkai jau nusitempė į mišką šeimininko ėriuką .Vilkų gauja apviso Lietuvą ,kur reikėtų mažinti kordinaliai jų populiaciją.   ATSAKYTI
Kaimynė 2018-11-19 13:03:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kuo puikiausiai pažįstu šią šeimą, jei tokia ją galima pavadinti. Vaikas būdavo neprižiūrėtas, amžinai su per dideliais, sutysusiais rūbais, batai nežinia kelinto nešiojimo, išsiavus-košmariškas dvokas, žinoma tai galima teisinti nepritekliumi.. Bet kaip tuomet, jei tėvais visada randa pinigėlių alkoholio ir psichotropinių medžiagų vartojimui. Tėvas viešumoj matomas retai, tačiau mama nuolat šluoja gatveles ieškodama ką būtų galima pavogti. Kodėl neviešinama kiek pareiškimų parašyta ant šios puikios poros? Už grąsinimus, smurtą, vagystes? P. Gintarė vagia viską ką galima priduoti/parduoti, nors laiptinėje paliktos bulvės, jos nedomina.. Kodėl nepasakojama, jog šios šeimos namus šturmavo Aras? Kai tėvas susimušė su kaimynu, o motina apšaudė kaimyną nelegaliai laikytu ginklu ir užsibarikadavo bute (kartu su vaiku)? Kodėl nepasakojama, kiek vaikų turi P. Regimantas? Jis jų nei vieno neaugino, teisės iš jo buvo atimtos, o vaikus užaugino, kitus dar ir augina motina...ir tai tik maža dalis iš šios idealios šeimos gyvenimo..Vaiką iš šios šeimos turėjo paimti jau seniai, nes jam ten augti, ne tik kad nesaugu, o ir pavojinga.   ATSAKYTI
Taip 2018-11-19 12:53:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
ir bus,vieni stengsis apsaugot vaikus,o tokių Šakalyčių atsiras daugybė.Sugražins vaikus,nes labai reikia išmokų,o dirbti nesinori.Dirba žmonės,kurie tikrai neįgalūs,o po stuburo operacijos pilnai yra įveikiamų darbų.Kažkodėl visi tokie būna mušami ,daužomi policininkų,o patys guli ir laukia kol dar kartą trenks.Tie Š.dirbtiniai verkšlenimai sukelia nemalonius jausmus.   ATSAKYTI
Regina 2018-11-19 12:33:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Apsaugot dieve nuo tokio brolio.    ATSAKYTI
As 2018-11-20 07:16:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Regina,reikia saugotis nuo tokios sesers,o ne nuo brolio.Kurva ji paskutine  
R 2018-11-19 12:01:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Siūlau akciją : pie seimo tvoros prikabinti po lėlę nuo kiekvieno pagrobto vaiko.   ATSAKYTI
Nu jo 2018-11-19 11:59:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Tik niekas neparašo, kaip tas atimtas vaikas jaučiasi. Kaip jam sekasi, ko norėtų, ką galvoja... Visiems kažkaip dzin. Juk vaikas - tai ne kėdė, kad noriu šiandien čia pastačiau, noriu - perstačiau. Vaikas - irgi žmogus, turi širdutę, turi jausmus.... O elgiamasi su juo kaip su veršiu tvarte...   ATSAKYTI
piktas 2018-11-19 11:35:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
labai pikta , kad tiek daug žmonių Lietuvoj gyvena , kaip tranai, niekur nedirba, nieko neveikia, gyvena iš vaikų pašalpų, ką tokie tėvai gali duoti vaikams, užaugo 1990 karta dažniausiai pašalpinių arba vienų motinų užauginti netikėliai, tiesiog gaila tų vaikų.....   ATSAKYTI
Petras 2018-11-19 11:51:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-14
O tu skaitei kad motina po stuburo o tevas po sirdies operaciju, uztai dirbt negali,pati pries i darba einant galetu kas gerai perlenkt paziureceu kaip dirbtum didvyri  
kostas 2018-11-19 19:37:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Ar tu is menulio nukrites,kas fabrikus ispurceliavo,bendroves,musu valdzia,viska prichvatizavo,o kur zmonem dirbti,moteriai su vaiku 8 val.kur gaut darba,kad normaliai su vaiku pragyventi,reik 700 euru uzdirbt,o dabar nori kad vergautu po 14 val uz minimuma.
  
As 2018-11-20 07:19:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vagys šitie du nedirbo ir nedirbs.Gerai kad jis ne po bybio mažinimo operacijos,o tai sukai stuburas lūžo,nes abu girti avariją padarė.Zmoniu ašaros perniek nenuejo  
As 2018-11-19 11:20:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Bananu šalis   ATSAKYTI
LINA 2018-11-19 11:07:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Ir kodel nieks nepasiknaisioja sios seimos gyvenime? Kiek pas Regimanta vaiku,kur jie,ar rupinasi jis jais?Baisu kai zmones naudojasi esama sumaistim. neverti jie tevu vardo. Juk net moters brolis pasake. Gaila vaikucio,bet jam tikrai bus geriau negu su tokiais tevais.    ATSAKYTI
Petras 2018-11-19 11:46:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Netau spresti kur vaikui gereu, kas tu isivaizduoji esanti, dievas, savo vakus ziurekis jei ju turi o gal bergzdzia esi ir uztai i kitu reikalus kisies, zinove matai kur vaikur gereu kur ne.po tavo givenima reikia pasiknaisiot kas do paukste esi ir kodel to protelio taip truksta  
As 2018-11-20 07:21:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Lina,jūs teisi vaikui tikrai geriau nuo tokių tėvu kitur.  
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI

Top Video

Stebėjo paukščius, sugavo šiukšlintoją: vyras į mišką vežė atliekas
DABAR RODOMA
Stebėjo paukščius, sugavo šiukšlintoją: vyras į mišką vežė atliekas
DABAR RODOMA
Kuriamas naujas planas šeimoms: žada rojų, bet, kaip bus išties?
DABAR RODOMA
Radžis sukritikavo sparčiai populiarėjantį Džeilandą
DABAR RODOMA
Tragiškas gaisras Šilutėje – ugniagesiai vos privažiavo
DABAR RODOMA
Stano siunčia žinutę apie vėžį: įsiklausyti verta visiems
DABAR RODOMA
Kaunietis sėda į teisiamųjų suolą: kūdikį spardė ir mušė
DABAR RODOMA
Naujas ginklas kovoje su šešėliu: konfiskuoti turtą bus paprasčiau
DABAR RODOMA
Dobrovolskio nužudymo byloje – blogos žinios nuteistiesiems
DABAR RODOMA
Atnaujino 20 metų neremontuotą kambarį: palaukite, kol pamatysite, kaip
DABAR RODOMA
Netrukus šalies keliuose išdygs naujieji stacionarūs greičio matuokliai
REKLAMA
Valdas Kazlas (tv3.lt fotomontažas)
Keturi Kazlų Rūdos savivaldybės darbuotojai kovo pabaigoje rengiasi vizitui į Kiniją. Ši kelionė savivaldybės gyventojams kainuos apie 10 tūkst. eurų. Savivaldybės tarybos ...
Gitanas Nausėda (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
Kandidatas į prezidentus, ekonomistas Gitanas Nausėda svarsto, kad kiti politikai pradėjo kartoti jo gerovės valstybės idėją. Vertindamas I. Šimonytę, jis pastebėjo kandidatės ...
Automobilių registracija (nuotr. Regitra)
Balandžio 1 d. paprastėja transporto priemonių registravimo tvarka, mirus jų savininkams. Nuo šiol būsimas paveldėtojas ar kitas asmuo iš karto po savininko mirties galės tapti ...
Premjeras apie „Revolut“: turėsime problemą (nuotr. Fotodiena.lt)
Lietuva ateityje galbūt turės problemą su Jungtinės Karalystės finansinių technologijų („fintech“) startuoliu „Revolut“, kuriam Lietuvos bankas yra suteikęs specializuoto banko ...
Saulius Skvernelis, Lietuvos ekonomikos konferencija, 2019 (A. Strumila/Fotodiena.lt)
Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad mokesčių reformos rezultatus vertinti kol kas anksti, todėl jos pakeitimus Vyriausybė inicijuotų tik įsitikinusi, jog buvo padaryta klaidų.
REKLAMA

Top Video

Stebėjo paukščius, sugavo šiukšlintoją: vyras į mišką vežė atliekas
DABAR RODOMA
Stebėjo paukščius, sugavo šiukšlintoją: vyras į mišką vežė atliekas
DABAR RODOMA
Kuriamas naujas planas šeimoms: žada rojų, bet, kaip bus išties?
DABAR RODOMA
Radžis sukritikavo sparčiai populiarėjantį Džeilandą
DABAR RODOMA
Tragiškas gaisras Šilutėje – ugniagesiai vos privažiavo
DABAR RODOMA
Stano siunčia žinutę apie vėžį: įsiklausyti verta visiems
DABAR RODOMA
Kaunietis sėda į teisiamųjų suolą: kūdikį spardė ir mušė
DABAR RODOMA
Naujas ginklas kovoje su šešėliu: konfiskuoti turtą bus paprasčiau
DABAR RODOMA
Dobrovolskio nužudymo byloje – blogos žinios nuteistiesiems
DABAR RODOMA
Atnaujino 20 metų neremontuotą kambarį: palaukite, kol pamatysite, kaip
DABAR RODOMA
Netrukus šalies keliuose išdygs naujieji stacionarūs greičio matuokliai

TELEVIZIJA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų